STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kto pisze artykuły?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin
Gość






PostWysłany: Czw, 17 Lut 2005 19:17:35    Temat postu: Kto pisze artykuły? Odpowiedz z cytatem

Witam
NIe czytam już Czasu Brodnicy - jest tam tyle błędów nietylko ortograficznych - ale głównie rzeczowych. Nigdy nie zapomne(i to głównie utworzyło moją wizytówkę Czasu Brodnicy w pamięci) jak pod zdjęciem z ubiegłego roku ze studniówki Liceum Ekonomicznego był napis: "...A tak bawiła się Zawodówka...". Jak to przeczytałem, to .........wrrrr. A tak w ogole o tegorocznej studniówce Liceum Ekonomicznego w Czasie Brodnicy w ogole nie było słychać Twisted Evil Evil or Very Mad
Powrót do góry
}(){
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 09:20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to powinno byc w temacie "czas na zmiany"
Powrót do góry
Andrzej
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 09:44:17    Temat postu: Re: Kto pisze artykuły? Odpowiedz z cytatem

Jednym z dziennikarzy jest niejaki Tomasz Ciechanowski który z tego co wiem miał kilka nieudanych podejść do wykształcenia średniego. N.e wiem czy już mu się to udało ale właśnie takich mamy dziennikarzy w "Czasie"
Powrót do góry
prezes rewolucje
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 10:33:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogniu pracy nabiera się doświadczenia i wiedzy. ten czy inny dyplom nie jest gwarancją nieomylności, kompetencji a przede wszystkim - co najważniejsze - lekkości pisania i łatwości przekazu.
poza tym zamiast tworzyć nowy dział, może najpierw byś przejrzał istniejące tematy?
Powrót do góry
prezes rewolucje
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 10:36:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogódź się z tym, że dla wielu szkoły spod szyldu ZSZ to zwyczajnie zawodówka. poza tym są też inne szkoły, a studniówki mają to do siebie, że odbywają się w jednym czasie.
chcąc być sprawiedliwym jednego roku idzie się do LE a innego do LO czy ZSR...
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 15:21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednakże wykształcenie tzw. ogólne w zawodzie kształtującym poglądy czytelników (w zamyśle) chyba jest konieczne. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Przy okazji - nie chciałem nikogo urazić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 13 Kwi 2005 00:33:54    Temat postu: Re: Kto pisze artykuły? Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
[...]z tego co wiem miał kilka nieudanych podejść do wykształcenia średniego. [...]

Mości Andrzeju, jak już zacząłeś to napisz coś więcej, bo jak na razie to nie widze w tym co napisałeś nic zdrożnego.... to że ktoś nie radzi sobie np z matmą nie znaczy że nie może pisać dobrych artykułów Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Kwi 2005 12:02:55    Temat postu: Re: Kto pisze artykuły? Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
Andrzej napisał:
[...]z tego co wiem miał kilka nieudanych podejść do wykształcenia średniego. [...]

Mości Andrzeju, jak już zacząłeś to napisz coś więcej, bo jak na razie to nie widze w tym co napisałeś nic zdrożnego.... to że ktoś nie radzi sobie np z matmą nie znaczy że nie może pisać dobrych artykułów Neutral


Chyba ze są to artykuły o matematyce....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017035 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski