STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ojciec Święty zjednoczy wszytskie drużyny piłkarskie w PL ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 15:33:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
nie będę mówił... "a nie mówiłem" Question

Ale ja powiem: a nie mówiłem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 18:03:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nic nie powiem co tu zrobić jednak się pomydliłem i trudno co tu dużo mówić trudno ale teraz już w nic nie wierze Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rudy




Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 4
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 18:43:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej ej ej nie gadajmy tylko na Polskich Kibiców



WŁOSKI RZĄD GROZI ZAMKNIĘCIEM STADIONÓW
Rząd włoski ostrzegł, że będzie zamykał stadiony piłkarskie, jeśli powtórzy się sytuacja z tego weekendu, gdy w starciach z pseudokibicami obrażenia odniosło 85 policjantów.

Do bójek piłkarskich chuliganów z policją doszło w Rzymie, Palermo, Udine, Cava dei Tirreni i Perugii. "Jeszcze jedna taka niedziela może doprowadzić do zamknięcia stadionów" - ostrzegł minister spraw wewnętrznych Giuseppe Pisanu.

Minister dziwił się, że barbarzyńskie zachowanie kibiców nastąpiło tuż po wielkim i podniosłym przeżyciu duchowym, jakim był pogrzeb Jana Pawła II.

Pomysł zamykania stadionów popiera burmistrz Rzymu Walter Veltroni. "Kibice muszą zrozumieć, jakie konsekwencje może mieć ich zachowania. Nie możemy zgodzić się na życie w kraju, w którym zabranie dziecka na stadion staje się niebezpieczne".

W sumie aresztowano 17 pseudokibiców, a 259 kolejnych zostało zidentyfikowanych i zostaną im postawione zarzuty.

Około 200 fanów Livorno zdemolowało po meczu z Lazio Rzym dworzec kolejowy San Pietro. Kibice z Toskanii od początku spotkania zachowywali się prowokacyjnie. Skandowali komunistyczne slogany i powiewali czerwonymi flagami, na co znani z neonazistowskich sympatii fani Lazio odpowiadali rasistowskimi hasłami.

Policja miała problemy z kibicami także po innych meczach Serie A - Palermo z Messiną i Udinese z Romą. Do najpoważniejszych zamieszek doszło jednak po czwartoligowym spotkaniu w Cava dei Tirreni, gdzie obrażeń doznało 40 funkcjonariuszy.

Także na polskich stadionach nie obyło się w ten weekend bez przemocy. Mimo apeli o uszanowanie pamięci papieża i zakończenie międzyklubowych waśni, do bójek doszło m.in. w Ostrowcu i Katowicach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 13 Kwi 2005 13:39:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i bardzo dobrze niech zamykają stadiony bo nic nie pomaga ! ...jestem za a nawet przeciw ! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015631 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski