STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
miski i półmiski:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 18:39:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja napisał:
Wiecej ambicji i checi do wstapienia na kolejne szczeble kariery.


I tu się zgadzamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anutka




Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 22

PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 22:40:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez tak uwazam ze trzeba najpierw sie wyuczyc hmhmmh z ytm ze moich rodzicoc nie stac na ot bym sie uczyla bo ojcice nie jest prezesem czegos tam tylko jest bezrobotny i mama tez i mam jeszcze trzech braci wiec hmhmhmmh sama sobie na studia zarabiam ....i wam powiem ze zarobilam jzu na 5 lat szkoly i nie ebde obciazac swoich rodziciw kosztami mejej nauki...a jak sie zdecyduje to pojde do szkoly tutaj ...hmhm teraz chyba jest mi przykro i ide spac hmmh i chyab nie bede tu zagladac.....PA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 18:38:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się nie obrażaj tak od razu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anutka




Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 22

PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 20:31:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DO OBRAZENIA TO JESZCZE DALEKA DROGA..........poprostu przykro mi sie zrobilo bo widzisz wcale nie tak latwo bylo mi tu wyjechac ...a juz napewno to nie bylo ucieczka...to poprostu byla koniecznosc.....nie mialam na co czekac....wiedzialam ze moi rodzice nie beda sponsorowac moich studiow wiec wyjechalam sama na nie zarobic a jak juz napisalam w poprzednim poscie byc moze zdecyduje sie isc do szkoly tutaj a ot jest bardzo prawdopodobne bo chce tu zostac jeszcze pare latek a najwazniejsze dla mnie jest to ze moi rodzice sa ze mnie dumni a Twoja opinia to poprostu Twoja opinia przeczytalam i fatk ze sie zasmucilam ....
jedno jest pewne nie obrazilam sie i nie zamierzam tego czynic a to jest forum i kazdy moze wyrazic swoja opinie .... Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
}i{
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 21:28:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm. M. nie ze się noszę.... ale nie zamierzam byc kością niezgody..... a tak poza tym....... czasami są wyższe cele żeby wybierać taką a nie inną drogę życia .....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01575 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski