STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jaki internet w Brodnicy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Komar




Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 12:38:38    Temat postu: Jaki internet w Brodnicy? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w brodnicy pojawila się mozliwosc zalozenia internetu w multimedii. Mozna tez skorzystac z oferty netii lub neo. Skonczyla mi się umowa z Eltronik i nie wiem z czyjej oferty skorzystać. Czy ma ktoś internet z multimedii i czy jest zadowolony? A moze warto pozostac przy eltroniku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 12:46:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne - Eltronik to szajs.
Gdy mi się skończy umowa, prawdopodobnie skorzystam z oferty Netii - 1mb/s w cenie 256kb/s Eltronika - różnica powalająca.
Co do multimedii - jakoś za bardzo nie słyszałem o tej sieci, jest młoda i pewnie na początku będą jakieś duże promocje.
Co do neo - neo jak neo:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maluska




Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 14

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 14:16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Multimedia nie polecam, korzystam ale już tylko o końca m-ca. Polecam netie umowa na 24 m-ce, 1 MB za 59 zł miesięcznie w tym 3 m-ce za 19 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kowal-ski




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 107
Skąd: California

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 18:44:00    Temat postu: Netia oszukuje Odpowiedz z cytatem

maluska napisał:
Multimedia nie polecam, korzystam ale już tylko o końca m-ca. Polecam netie umowa na 24 m-ce, 1 MB za 59 zł miesięcznie w tym 3 m-ce za 19 zł



Mój znajomy ma net z Netii i zdecydowanie nie polecam .Pierwszy rachunek w tej promocji 19 zł-wyniósł 46 zł ,drugi 40 zł ,krętacze tacy jak ci z Tele2.I jeszcze podobno wyjaśniali,że te stawki są zgodne z umową. Eltronika nie polecam ,kiepska jakość netu i ubogie programy w TV,arogancka obsługa, i przekazują glinom dane wszystkich odbiorców bez z gody odbiorców czyli totalna inwigilacja. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 20:14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ELTRONIKA, to naprawde zrobili źle z tą policją, ale tak naprawde w umowie jest napisany jakis taki tekst, że niby jak by co, to policja ma prawo...

Neo ... nie mam zielonego pojęcia i nawet chyba nie znam nikogo kto ma tego neta!

Multimedia! Dla mnie rewelka! Kiedy mieszkałem w Szczecinie też miałem tego neta i był spoko i na pewno nie kantowali ludzi. Moja dziewczyna ma właśnie neta w Brodnicy teraz z multi. i mi sie podoba. Jest szybki, a przede wszystkim teraz jest taka promocja, że nie płaci nic $ za neta i kablówke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 20:15:21    Temat postu: Re: Netia oszukuje Odpowiedz z cytatem

Kowal-ski napisał:



Mój znajomy ma net z Netii i zdecydowanie nie polecam .Pierwszy rachunek w tej promocji 19 zł-wyniósł 46 zł ,drugi 40 zł ,krętacze tacy jak ci z Tele2.I jeszcze podobno wyjaśniali,że te stawki są zgodne z umową.


Ba... za głupotę się płaci - trzeba było przeczytać umowę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Komar




Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 21:45:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytalem komentarze brodniczan na temat multimedii i byly prawie same zle opinie, za to gdy czytalem ogolne komenty w calej Polsce to byly raczej dobre. Pewnie wszystko dlatego, ze dopiero co zaczęli dzialać w Brodnicy. Ciągle sie wacham ze zmiana neta, poniewaz w eltroniku mimo ze lacze jest dosc wolne, jest stabilne, mam dobre pingi i rzadko sa awarie. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kowal-ski




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 107
Skąd: California

PostWysłany: Pią, 17 Sie 2007 06:32:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komar napisał:
Czytalem komentarze brodniczan na temat multimedii i byly prawie same zle opinie, za to gdy czytalem ogolne komenty w calej Polsce to byly raczej dobre. Pewnie wszystko dlatego, ze dopiero co zaczęli dzialać w Brodnicy. Ciągle sie wacham ze zmiana neta, poniewaz w eltroniku mimo ze lacze jest dosc wolne, jest stabilne, mam dobre pingi i rzadko sa awarie. Confused



Tak w Brodnicy same negatywne opinie o necie bo sam szajs oferują, szajs i inwigilacja. Swoją drogą uważam ,że złamali prawo przekazując glinom dane odbiorców,bo niby dlaczego jakiś gliniarz ma komuś grzebać w kompie,żadnej prywatności.To jest możliwe tylko w wypadku podejrzenia jakiegoś przestępstwa ,a tu wychodzi ,że wszyscy są podejrzani i ktoś może przeglądać kompy odbiorców .Ustawa o ochronie danych jakby nie istniała.

Eltronik stabilne łącze i rzadko awarie ? ,ani jedno ,ani drugie.Skoro zadowala cie 256MB za 50 zł i ciągłe awarie i traktowanie ludzi zgłaszjących awarie jak gówniarzy oraz niebieski anioł stróż,który będzie badał zawartość twardego dysku na kompie to twoja sprawa.

W Netii mimo,że coś im się myli z rachunkami i na umowie jest,że prędkość będzie 512 MB w rzeczywistości jest 640 MB i oni przynajmniej chronią dane osobowe klijentów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01718 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski