STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Rysiu, PAMIĘTAMY!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madaja
Gość






PostWysłany: Pon, 31 Lip 2006 13:24:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

był wielki - ale tylko przez to co stworzył
Powrót do góry
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pon, 31 Lip 2006 14:51:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madaja napisał:
był wielki - ale tylko przez to co stworzył

jak najbardziej
bo to jak zyl - nie jest godne nasladowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel2801




Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 193
Skąd: Szczecin/Brodnica

PostWysłany: Pon, 31 Lip 2006 21:24:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow ćpuna sie nie zaluje wykopal sobie grob na wlasne zadanie
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dog




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 533
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 31 Lip 2006 21:58:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy.. Ilu ludzi - tyle opini i poglądów na ten temat. Smile Dla jednych jest wielki, a dla innych jest dnem... I tak już będzie zawsze. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Sie 2006 09:59:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dogu a pamietasz nagonki na Niskim brodnie ? i powywracame Nyski MO ale były jajca Laughing
Powrót do góry
Dog




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 533
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 01 Sie 2006 11:01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za młody jestem by to pamiętać ;( niestety wiem co się działo w Brodnicy tylko z opowiadań starszych kolegów i rodziców Sad mimo, iz jestem młody zawsze mówię - to były czasy... Rolling Eyes Bardzo żałuję, że nie urodziłem się w latach '60.. pomażyć dobra rzecz Wink Te czasy już pewnie nie wrócą.... a szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
newman




Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 310
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Wto, 01 Sie 2006 12:19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam akcję pod BDK. Przyjechała wtedy do mnie rodzina z niemiec i chciałem im pokazać jaka Brodnica piękna jest nocą Rolling Eyes Krążyliśmy sobie po rynku, następnie wyszliśmy na przykop... Z jednej strony policja, z drugiej masa ludzi rozbierała jakiś stary dom żeby mieć cegły do rzucania Cool Byłem młody to i biegałem szybko Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty niezalogowany
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Sie 2006 14:57:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, był wieli, ćpun, kopał sobie grób... no jasne, bo nałóg zabija szybko i z premedytacją, albo powoli, milimetr po milimetrze wciąga Ciebie w dół, ale;-)

po drugie szalona dawka kalorii, wypij sobie 2 piwka i kultywuj to az zobaczysz bęben!Wink

pamiętam, noblistów, ekonomistów, nawaleni przychodzili na wykład, jeden drugiego trzymał, by nie upadł, miały chłopy zabawę, co?

ktoś mi powiedział, że tylko wrażliwi ludzie piją!? coś w tym musi być...

a Dog-u ma swojego idola, i jego chwała, tylko bierz z tego co najlepsze, te ciemniejsze karty niech Cię zmuszą do myślenia...


houk!
Powrót do góry
Czarna




Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 180
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 30 Lip 2007 17:05:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już 13 rocznica śmierci Ryśka [*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 30 Lip 2007 17:16:33    Temat postu: Re: Rysiu, PAMIĘTAMY! Odpowiedz z cytatem

Dog napisał:
30.07 br. mija 12 rocznica śmierci wokalisty zespołu Dżem - Ryśka Riedla. Czy fani pamiętają? Módlmy się za duszę Rysia [*]


Pamietam o Ryśku. Mam po nim pewne pamiątki. Myślę że zawsze bedę pamiętał. Modlić się nie będę. Całkiem niedawno bo na początku maja dołączyła doń Gola - jego żona. Tak, że są już razem.
Tak na marginesie to 13 nie 12 rocznica. Pozdrawiam hej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarna




Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 180
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 30 Lip 2007 17:18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz kiedy Dog to pisał ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Payne




Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 171
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon, 30 Lip 2007 17:26:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zakończył się IX Festiwal "Ku przestrodze" pamięci Ryśka Riedla w Tychach. Bardzo nastrojowy i klimatyczny, z kulminacyjnym momentem jak Sebastian Riedel (syn Ryśka) zaśpiewał z Dżemem List do M. dla swojej mamy Goli, która odeszła w tym roku. Chyba większość publiczności miała łzy w oczach. Wyjątkowe były również bluesowe kawałki dla Tadka Nalepy z towarzyszeniem Józefa Skrzeka. Całość uzupełnił poprzedniego dnia zespół TSA, który dał niezwykle energetyczny koncert. To tak w telegraficznym skrócie, który nigdy nie odda atmosfery luzu, rock&rolla, przyjaźni i metafizyki towarzyszącej temu wydarzeniu.

A ja tam byłem, miód i wino piłem. Brodnica była w silnej reprezentacji i było nas widać, ponieważ nad publiką powiewała brodnicka flaga!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 30 Lip 2007 17:27:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty niezalogowany napisał:
Wow, był wieli, ćpun, kopał sobie grób... no jasne, bo nałóg zabija szybko i z premedytacją, albo powoli, milimetr po milimetrze wciąga Ciebie w dół, ale;-)

po drugie szalona dawka kalorii, wypij sobie 2 piwka i kultywuj to az zobaczysz bęben!;-)

pamiętam, noblistów, ekonomistów, nawaleni przychodzili na wykład, jeden drugiego trzymał, by nie upadł, miały chłopy zabawę, co?

ktoś mi powiedział, że tylko wrażliwi ludzie piją!? coś w tym musi być...

a Dog-u ma swojego idola, i jego chwała, tylko bierz z tego co najlepsze, te ciemniejsze karty niech Cię zmuszą do myślenia...
Wszyscy wiedzą jaki był Ricardo, a Ty narzekasz, przestrzegasz czy co bo nie bardzo kumam? Choćby nie wiem jak Ryśka oczerniano ja i tak zawsze bedę go bronił. To był dobry człowiek i dał wielu duzo radości. Mnie też. On nikogo nie zmuszał do ćpania - wręcz przeciwnie (DETOX). S. Wierzcholski zaraz po śmierci Ryska powiedział, że to był wspaniały człowiek i doskonały muzyk "nie dlatego,że ćpał, ale pomimo ćpania". Ja tez tak uważam. Będzie oczerniał go ten, co nie ma pojęcia kim On był Rysiek i kim jest dla całych pokoleń.
houk!


Wszyscy wiedzą jaki był Ricardo, a Ty narzekasz, przestrzegasz czy co bo nie bardzo kumam? Choćby nie wiem jak Ryśka oczerniano ja i tak zawsze bedę go bronił. To był dobry człowiek i dał wielu duzo radości. Mnie też. On nikogo nie zmuszał do ćpania - wręcz przeciwnie (DETOX). S. Wierzcholski zaraz po śmierci Ryska powiedział, że to był wspaniały człowiek i doskonały muzyk "nie dlatego,że ćpał, ale pomimo ćpania". Ja tez tak uważam. Będzie oczerniał go ten, co nie ma pojęcia kim On był Rysiek i kim jest dla całych pokoleń.
houk!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dog




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 533
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 30 Lip 2007 22:24:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacekkk całkowicie się z Tobą zgadzam.. Temat ten był zakładany rok temu, w 12stą rocznicę, dziś mija już 13sta... A nawet nie wiedziałem, że Gola zmarła w maju.. Fajnie, że tylu ludzi o nim pamięta - był jaki był, ale na pamięć zasługuje z pewnością.. Mam nadzieję, że za rok będę mógł uczestniczyć w festiwalu - w tym niestety mi się nie udało.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Wto, 31 Lip 2007 08:16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, gola odeszła bodajże 3 maja bo długiej i ciężkiej chorobie. Spróbuj wrzucic na google Małgorzata Riedel....i wszystko będziesz wiedział. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023613 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski