STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
LISTA WILDSTEINA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agraffka
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Lut 2005 01:15:03    Temat postu: LISTA WILDSTEINA Odpowiedz z cytatem

oczywiście, nie ma pewności, że to prawdziwa lista... wersję elektroniczną każdy może "wzbogacić" a obrazić kogoś bardzo łatwo...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 03 Lut 2005 01:23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam już ją na kompie i szczerze mówiąc, to nie jest as sensacyjna as można by się domyślać po tym szumie medialnym. jeżeli znajdzie się już szukaną osobę, to nie oznacza, że jest to akurat nasz sąsiad z mieszkania obok itp itd. ludzi o tych samych nazwiskach i imionach jest pewnie tysiące, dopiero wizytya w IPN rozwiać może wszelkie wątpliwości. moim zdaniem opublikowanie tej listy jest błędem, bo ofiary sklasyfikowano razem z oprawcami. to może wielu ludziom zaszkodzić.
moim zdaniem nie jest ona tyle warta, żeby o niej mówić non stop w telewizji... bez rewelacji Cool
Powrót do góry
Dorota_
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Lut 2005 10:09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos moglby mi napisac co to jest ta lista...? jestem za granica i pierwsze slysze o tym! Smile Dzieki!
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2005 22:38:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wildstein bronek (ex "rzeczpospolita") wyniósł z instytutu pamięci narodowej listę nazwisk, które oni mają w swoich archiwach.

czyli: inwigilowanych, tajnych współpracowników i ubeków. aha i j eszcze kandydatów na TW.

i to tyle w sumie. prezesn IPNu twierdzi, że lista jest niepełna i to prawda musi być, bo nie ma tam np. wałęsy, kuronia, michnika, bratkowskiego...

ściema jednym słowem :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie, 06 Lut 2005 18:15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo oni są wśród 1,5 mln nazwisk, które w dalszej kolejności zostaną opublikowane Wink
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 06 Mar 2005 20:07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to facet publikując tę liste narobił sporo niepotrzebnego szumu. I tak to jest, kiedy amatorzy (Wildstein) bawią się w prywatnych lustratorów. Dobrze, że go wyjeb*** z gazety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 06 Mar 2005 21:42:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale za to ma renome chopak a co do nazwisk to wielka bzdura ! nie wiqdomo czy te są z konfidentów czy prześladowanych i miejscowości też ne i znamy więc można się mylić Crying or Very sad a jednak dobtz4 ejest wiedziećczy ma się sąsiada ubeka Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
APOSTOŁ
Gość






PostWysłany: Nie, 06 Mar 2005 23:47:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he lista spoko ale czy to jakis problem czy ktos wzial pod uwage to ze ta lista od poccztku moze byc niewiarygodna skoro kazdy moze zrobic znia to co mu sie podoba jesli nie ma tam walesy zaraz moze tam byc obok np: ****** i putina kwestia wyobrazni wiec po co taki szum skoro taka liste od poczatku mozna stworzyc badz zmodernizowac na wlasne potrzeby osobiscie jesli bym tam byl a wlasciwie jestem i to nawet razy kilka:))hehehh ,albo juz nie:)) to mnie to wisi kupa smiechu i tyle z tych debili co sie tym pprzejmuja
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 07 Mar 2005 15:46:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możłiwe bo w końcu mamy bardzo dobrą (któą naprawde chwale) ustawe o ochronie danych osobowych) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
APOSTOŁ
Gość






PostWysłany: Pon, 07 Mar 2005 23:46:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEHEHE ustawa jedna z wielu do du..... Very Happy Wink
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 00:16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też wisi, kto jest na tej liście. To potrzebne jest tylko oszołomom z LPR-u i PIS-u do kampanii wyborczej, a nie normalnym 30-to latkom. Mam w d***e, kto był konfidentem za PRL-u, czy np. mój sąsiad, proboszcz, nauczyciel czy listonosz. To przecież nie ma obecnie żadnego znaczenia. I śmiać mi sie chce z wszystkich spóźnionych lustratorów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 13:32:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami dobrrze wiedzieć czy ma się sąsiada konfidenta z takimi trzbe na dystans Confused a do co LPR to szczerze mówiąc niewymieniaj tylko tej parti bo oni chcą dobrze ! a tak naprawde inne czerwone i prawe partie gó*** chcą zrobić dla polski najlepszym przykładem jest olek i jego "cofki"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 23:35:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe POLITYKU POCAŁUJ MNIE W DU... TYLE O NICH WSZYSTKICH MYSLE
Powrót do góry
APOSTOŁ
Gość






PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 23:37:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu sie nie podpisałem:))
a teraz reklama
ODDAM POLSKE W DOBRE RECE:))HEHEHE
ZATRUDNIE POLITYKA DO ROBIENIA PRZEKRETOW:))
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 16:31:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
hehehe POLITYKU POCAŁUJ MNIE W DU... TYLE O NICH WSZYSTKICH MYSLE

Można też dyplomatycznie powiedzieć: pocałuj mnie w zwieracz w czasie puli. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020589 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski