STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
pomysł dla Klona

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Czw, 19 Lip 2007 07:52:55    Temat postu: pomysł dla Klona Odpowiedz z cytatem

http://www.brodnica.net/forum/viewtopic.php?t=415 może i to co napisał SATAN ma sens aby umieścić nowy pokój dla osób, które są lub były za granicą?? jest wiele osób znaszego miasta, które albo wyemigrowały albo wróciły z "emigracji" - może ta umięscić w części "na temat" dajmy na to info zza granicy... ?? sam byłem kilka miesięcy poza krajem i poczytałbym o tym jak wiedzie sie tam innym, w dużej mierze wiekszość z tych osób to nasi znajomi nie tylko z forum... taka skrzynka kontakowa "świat - Brodnica". Co wy na to?? Mareczku pomyśl o tym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 19 Lip 2007 08:49:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś na forum był dział "Nasi na emigracji", jednak nie było nim dużego zainteresowania ze strony osób przebywających za granicą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Czw, 19 Lip 2007 10:59:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coraz wiecej osób jest za granicą - może warto stworzyć teraz na nowo taki dział?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 19 Lip 2007 13:02:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale tam sie naprawde nie bedzie nikt wypowiadal, uwierz mi Wink

poza tym dyskusje takie bylyby calkowiecie oderwane od brodnicy - no chyba, ze ustawka jakas na melanz z okazji wizyty w miescie Wink

popatrz np tu: http://groups.google.com/group/alt.pl.emigracja.londyn/topics
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Czw, 19 Lip 2007 13:11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm no dobrze nie nalegam - mnie osobiście pasowałby ten temat
będąc w Holandii nie miałem możliwości z mojegop kompa przesyłać info na nasze forum za to siedziałem częstwo na forum na stronce www.niedziela.nl - a na naszym forum jest jednak trochę ludzi, którzy siedzą za granicą - chociaż może macie i rację, gdyby miało istnieć nie znikałby ten dział wcześniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dorka




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 198
Skąd: oj daleko

PostWysłany: Czw, 19 Lip 2007 18:35:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal pomysl z tym zeby pisali tutaj Brodniczaki ze swiata ,jest super,ale nie sadze ,zeby ludzie chcieli sie wypowiadac .
Przy roznych tematach ,powiedzialam ,ze nie mieszkam w Polsce obecnie i nawet bylam sprawdzona po adresie IP (ja sie nie znam) skad pisze .Nie mam nic do ukrycia ,ale .......
Nigdy nie wiadomo z kim sie rozmawia .Lata wstecz .....opowiadali nam znajomi jak to mieli dostac gdzies dobra prace i podzielili sie ta info.ze znajmymi i znajomi poszli i przekonali pracodawce,ze beda lepszymi pracownikami .
Chetnie pomagam ,gdy moge,ale zostalam postawiona w takiej sytuacji ,gdzie ludzie probowali zrzucic na mnie zalatwianie wszystkich swoich problemow i jeszcze mieli pretensje do mnie ,ze swinia jestem,bo pomoc nie chce .Pomoc chcialam ,ale to nie znaczy wyreczyc ich we wszystkim.ja tez mam swoja rodzine o ktora musze zadbac.
Gdy tutaj przyjechalismy to swoje sprawy zalatwialam w urzedach na migi ,ale sama ,bo kazdy chcial ,zeby mu dniowke oddac ze pomoc ,bo ludzie sie z pracy musieli zwalniac na jeden dzien,a przeciez moje sprawy zalatwiali ,a ze przyjechalismy z drobnymi to kazdy grosz byl na wage wiec sama i poradzilam sobie.
Czasami jest bardzo ciezko i czlowiek potrzbuje sie wyzalic i wygadac ,zeby nabrac sil i znowu "walczyc",ale to nie znaczy ,ze ktos wyjechal i narzeka......najczesciej wtedy sluchajacy mowi "To wracaj jak Ci zle" a przeciez nie o to chodzi ,lepiej powiedzcie wtedy "jestes silny ,wytrzymasz ,mozesz"......... bo wlasnie to trzeba uslyszec..
Fajnie by bylo dowiedziec sie jak jest w innych zakatkach swiata ,jakie zwyczaje ,jaka praca i jaka mentalnosc ludzi ...
Jednak kazdy boi sie powiedziec ,bo moze beda Go o cos prosic ,lub skrytykuja ze ma zla prace lub nie tak dobrze platna jak X ma placone .
Kazdy ma swoje uklady i ukladziki i to jest normalne i raczej kazdy boi sie glosno powiedziec
Wszyscy chcielibysmy wiedziec jak sobie radza rodacy ,ale kazdy woli nie mowic o sobie ......... DLATEGO TEN TEMAT PADL ........
Jednka byc moze tyle osob wyjechalo ,ze moze wkoncu uda sie troche rozwinac ten temat........
Co Wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 10:05:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie warto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 198
Skąd: oj daleko

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 13:28:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwan ,ale krotka wypowiedz ..........
Warto ,ale nie wypali ............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 14:54:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byla juz tak proba, jak w przypomnial. a to miejsce naprawde moze z mojego punktu widzenia sluzyc jedynie do wymiany pogladow zwiazanych z brodnica. nie bedziemy tu chyba dyskutowali nad przewaga TCC nad TFL badz odwrotnie Wink

prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025664 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski