STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
OJCIEC ŚWIĘTY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 10:56:13    Temat postu: OJCIEC ŚWIĘTY Odpowiedz z cytatem

Witam
wybaczcie mi że wpisuje taki temat tutaj ale nigdzie indziej tu taki nie psauje chciał bym poznać wasze zdania na temat Papieża. Jak dla mnie jest on autorytetem który odchodzi Sad , po jego śmierci moim zdaniem będzie rozłam kościoła a wszystko będzie zupełnie inne. Rzadko jestem w kościele ale dziś poczułem wielką potrzebe modlitwy i się udałem do kościoła prosiłem Boga o to aby zostawił nam go jeszcze. Jeśli chcesz przeklnąc Papieża to prosze Ciebie lepiej nic nie pisz bo on jest naprawde wielkim autorytetem. Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 13:46:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę możliwości rozłamu Kościoła. Najwyżej mogą odłączyc się od niego pewne grupy pod przywództwem duchownych "odszczepieńców" w póżnych krajach. U nas np. ugrupowanie ****** (bo to niestety nie jest Kościół).
Niepotrzebnie wszystkie media wprowadzają w swoich programach stan psychozy, to zupełnie niepotrzebne. Trzeba raczej przygotowywać ludzi na odejście papieża, bo to jest nieuniknione i o tym wiadomo już od pewnego czasu. Chciałbym , aby jeszcze trochę z nami był...
Długo nie będzie tak Wielkiego Polaka, a na Tron Piotrowy wrócą znowu Włosi i kolejny papież raczej przez dłuższy czas nie będzie się liczył we współczesnym świecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 15:06:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja strasznie ubolewam chciał bym żeby przynajmiej był z nami jeszcze troszke żeby odwiedził swoje Wadowice góry i ogólnie nasz kraj ! ale to jest już raczej nie możliwe bo dni godziny są policzone Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bob marley
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 20:31:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary, zamiast interesować się osobą Papieża zainteresuj się jego osobowością ,charyzmą, - poczytaj Jego teksty, pomyśl nad jego SŁOWAMI , a wtedy słowo ciałem się stanie i nie musisz się już bać.
Zrób to a Papież zawsze będzie z tobą, i z każdym z nas, ludzie żyją tak długo - jak długo się o nich pamięta!
Powrót do góry
alinka
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 21:08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OJCIEC ŚWIĘTY NIE ŻYJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(((((((((((((((((((((((((
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 21:36:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Kwi 2005 23:14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad Smutno mi jest a powinnam się cieszyć, w końcu podobno jest z Bogiem więc mu tam dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 03 Kwi 2005 13:18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest z Bogiem ze Świętą rodziną ale straciliśmy WIELKIEGO POLAKA Ojca Świętego Sad takiego drugiego już nie bedzie nigdy w życiu Crying or Very sad słowa nie opiszą mojego bólu i straty Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 03 Kwi 2005 18:15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... tylko smutek został...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2005 00:10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... tylko smutek został...

... i żal Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katoliczka
Gość






PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2005 09:44:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem katoliczką-wierzącą i praktykującą.W moim życiu był okres zwątpienia w Boga i ... to dzięki naszemu kochanemu Ojcu Świętemu nigdy nie odeszłam od Boga i Kościoła .Wiem, że to za mało powiedzieć "wierzę" i że wiara nie jest tylko na pokaz, dlatego staram się wypełniać swoje obowiązki człowieka-katolika uczciwie i walczyć ze swoimi słabościami (bo nie jestem od nich wolna).Droga prowadząca do Boga jest trudna, a Ojciec Święty uczył nas (i uczy, bo jego nauka nie odeszła wraz z Nim)jak iść tą drogą.
Zmieńmy nasze życie, aby u kresu drogi powiedzieć "jestem gotowy(a) na spotkanie z Bogiem i nie boję się tego spotkania".
Kocham Ciebie Ojcze Święty i chcę iść tą drogą do Boga, którą mi pokazałeś.
Powrót do góry
:(
Gość






PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2005 13:21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odszedl Nasz Skarb...

Poswiecil cale swoje zycie, do samego konca, aby pokazac nam jak zyc...

Zastanowmy sie choc troche nad soba.... dla Niego chociazby...
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2005 17:34:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawde dopiero teraz słuchamy co nam mówił Ojciec Święty Rolling Eyes byłem unas w szczecinie na jasnych błoniach pod pomnikiem Ojca Świętego (iwan pewnie wie gdzie to jest na wprost orłów papiez stojący plecami do UM a twarzą do orłów) było strasznie dużo łez dużo ludzi i modlitw itp. to właśnie świadczy o solidarności
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.123712 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski