STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co sądzicie na temat Studium w Brodnicy ul. Lidzbarska.w ILO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
apple




Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 49
Skąd: z domu:-)

PostWysłany: Sro, 06 Cze 2007 08:33:38    Temat postu: Co sądzicie na temat Studium w Brodnicy ul. Lidzbarska.w ILO Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie:studium zawodowe ul.Lidzbarska w "jedynce".
3-letnie. administracja.ochrona,informatyka,bhp....
Chciałbym poznac opinie na temat tej szkoly co o niej sądzicie?
Może ktoś z Was tam studiuje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mika




Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 112
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Cze 2007 10:29:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w przyszłości zamierzasz studiować to nie idz do studium. Stracisz tylko lata. Program, który jest tam realizowany nie wykracza poza program np liceum ekonmicznego (w przypadku kierunku rachunkowość, przynajmniej tak było 3 lata temu). Ogólnieta szkoła nie jest zła, jeżeli tylko zechcesz to możesz się wiele nauczyć, wiedza sama do głowy nie wejdzie. "Wykładowcy" nie są najgorsi i wg mnie potrafią przekazać wiedzę. A tak na marginesie...jesli po ukończeniu studium wybierasz sie na studia o tym samym kierunku to praktycznie masz 2 -3 semestry zalizone bez problemu. Niekiedy wykładowcy przepisują oceny, albo zadają dodatkowe pytania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emi27




Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: niedaleko

PostWysłany: Sro, 06 Cze 2007 10:33:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no z tym przepisywaniem ocen to nie jest tak do końca prawda, ja akurat ukończyłam dwa kierunki na lidzbarskiej i dopiero poszłam na studia zaoczne i muszę powiedzieć ze ocen to tak za bardzo nie chcą wykładowcy przepisywać ale za to mam jakieś pojęcie o przedmiotach i jest mi o wiele łatwiej zaliczyć kolokwia i egzaminy niz ci którzy przyszli prosto po liceum ogólnokształcącym i nie maja zielonego pojęcia o co chodzi POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emi27




Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: niedaleko

PostWysłany: Sro, 06 Cze 2007 10:33:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no z tym przepisywaniem ocen to nie jest tak do końca prawda, ja akurat ukończyłam dwa kierunki na lidzbarskiej i dopiero poszłam na studia zaoczne i muszę powiedzieć ze ocen to tak za bardzo nie chcą wykładowcy przepisywać ale za to mam jakieś pojęcie o przedmiotach i jest mi o wiele łatwiej zaliczyć kolokwia i egzaminy niz ci którzy przyszli prosto po liceum ogólnokształcącym i nie maja zielonego pojęcia o co chodzi POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apple




Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 49
Skąd: z domu:-)

PostWysłany: Sro, 06 Cze 2007 10:42:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok
A czy coś wiecej na temat wykładowcow zajęć?

czy warto tam iść?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mika




Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 112
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Cze 2007 11:14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do przepisywania ocen...zależy od uczelni i wykładowców. Ja nie mialam z tym problemówSmile.
Jeśli chodzi o studium...nie wiem jak jest teraz, ale 3 lata temu wykładowcy byli, wg.mnie, super. Kazde zagadnienie było omawiane dosyć szczegółowo. Na egzaminach było tylkop to, co było wczesniej "przerabiane", a poza tym, wykladowcy podawali zakres materiału, zagadnienia itp. Bez problemu można zdac tą szkołę...oczywiście jeśli tylko się chce:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018425 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski