STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Finishparkiet Nowe Miasto-LEGIA 2 !!!!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarton
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 22:10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuchać pały wszystkie dziwki i pedały Razz
Powrót do góry
Legia tylko Legia
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 22:28:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, witam wszystkich chcę poinformować was, że kibice z Warszawy będą na meczu!!!! ok.25-30 chłopa !!!!!!!!!!!! Pozdro !!!!!!!!!!!! Legia -------The Best ---------
Powrót do góry
rudy
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 22:39:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to Prawda to zajebiście będzie LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LEGIAAAAAAAAAAAA WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Seba
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 22:43:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A MY WSZYSCY JUTRO SWOJE ,I NAJAZD NA NOWE ROBIMY ,KTO NIE JEDZIE TEN SPRZEDAJE!!!!!!!!!MUSIMY BYC WSZYSCY I SZACUNEK DLA LEGII KTÓRA PRZYJEŻDŻA
Powrót do góry
KaCzY(L)
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 22:58:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestesmy zawsze Tam.... dozobaczenia Jutro w NML jutro to miasto jest nasze Me(L)anz Trwaaaaaaa
Powrót do góry
RuDy
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 23:02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tramwaju jest tłok,
w pociągu jest tłok,
kibice na Legię jadą.
Wtem nagle ktoś wstał,
zaśpiewam ja Wam,
o Legii mej ukochanej,

CeWuKaeS,

do boju Legia Warszawa....
Powrót do góry
B-ca
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Mar 2005 23:16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No szykuje sie ciekawy mecz. Ja przyjade bo zapowiada sie ciekawie. Pamietam jak to Drweca rozjechala Lecha zobaczymy jak to sie teraz skonczy. bez wzgledu na wszystko warto przyjechac bo mecz z L nawet II to bedzie widowisko.I panowie bez takiego halasu toc to nasi sasiedzi.
Pozdro
Powrót do góry
Drwęca fan
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 10:37:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjedzcie jak chcecie, ale pamietam jak kiedyś sparta przyjeżdżała i przez tory spier....ła bo sie bała.My przychodzimy by dopoingować naszą DRWĘCE.Drwęca wygra i II Ligę ma sialalalalalalalalala Laughing
Powrót do góry
RuDy
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 11:21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Jeśli Wygra Legiunia to będzie miała 2 miejsce jak dobrze pójdzie więc jest po co Kibicować e(L)ce.....Jesteśmy Zawsze Tam!!!
Powrót do góry
Drwęca
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 22:31:44    Temat postu: LEGIA KÓRWY!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

I co! 9 piłkarzy z pierwszoligowej Legi i co? Same słabeusze i emeryty. Bo co, rezerwy bały się naszej kochanej DRWĘCY to chciały pomocy w pierwszoligowej drużynie bo tak to by dostali 5 w dupe, a tak to mamy remis i jebana legia tez.
Powrót do góry
Buszmen
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Mar 2005 13:38:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i bylismy w Nowym Miescie!mi sie podobał wyjazd...a były tez osoby nie tylko z Kwidzyna, Chełmży, Brodnicy ja byłem na tym meczy i jestem z Rypina!TYLKO LEGIA pozdro dla Twaroga za organizacje meczu!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015528 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski