STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Róże Kassandry-ROZES-głód informacji.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szary39




Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 112
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 21 Maj 2007 14:20:43    Temat postu: Róże Kassandry-ROZES-głód informacji. Odpowiedz z cytatem

Właśnie...Róże Kassandry...niby znam ten zespół ale coraz bardziej obcy mi się wydaje.Chociaż z drugiej strony zmiana wokalisty wyszła na dobre zespołowi jeśli chodzi o brzmienie ogólne.Wydaje mi się że Fryzjer ze swoim młodzieńczym głosem wniósł trochę świeżości do brodnickiej muzyki.Nie mówię że Ava był zły,nie...Ava ma coś czego brakuje całej rzeszy młodych wokalistów.Ava ma haryzmę.Tylko że trochę się zastał a w muzyce mimo wszystko trzeba się toczyć do przodu.Fryzjer zaś ma swój styl trochę chłopięcy ale dzięki temu rozjaśnił trochę barwy Róż.Tylko dlaczego boi się czasami swego głosu?
Chciałbym więcej informacji na temat tego zespołu.Jeśli ktoś coś wie to proszę pisać.Będę wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
animka




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 248

PostWysłany: Pon, 21 Maj 2007 23:20:12    Temat postu: Re: Róże Kassandry-głód informacji. Odpowiedz z cytatem

????????? o czym ty wogóle piszesz???
mało kto zna róze , mało kto zna fryzjera, ave, malo kto wie czy jeszcze grają i gdzie . roze kasandry zmieniły nazwe na melody makers, potem tomek wyjechał.
dla wiekszosci roze to jakis garazowy zespoł i tyle, na moje podchodza pod myslowitz jak nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 06:28:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roze.art.pl

animka, ******** bo się tylko ośmieszasz. mało kto zna róże? no jo, tokio hotel to nie jest...

chłopaki grają i nagrywają, zespół ma się dobrze o czym można przeczytać na stronce. a w sierpniu zagrają na "wyjściu z garażu" - to wiadomość nie tylko dla ciebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 08:15:04    Temat postu: Róże Kassandry - głód informacji Odpowiedz z cytatem

Witam, na forum jestem tu nowy, mimo, że śledzę je od lat. W temacie mogę tylko powiedzieć, że zespół jest typowo zespołem koncertowym, na koncertach mają na prawdę dobre brzmienie, szkoda, że tak rzadko grają koncerty (zapewne wpływ na to mają roszady kadrowei notoryczny brak basistów). Kiedyś jeszcze jako RdK grali bardzo ostro, teraz spokornieli trochę (postarzeli się czy co?), ale też potrafią przygrzać. Odnośnie zarzutu animki, że podchodzą pod Myslovitz - nie prawda. Chłopaki jeszcze jako Rdk mieli swój styl kiedy o Myslovitz jeszcze nikt nie słyszał. Np. "Leniwy poniedziałek" kawałek, który chyba najbardzie przypomina Myslovitz był grany na listach przebojów i w BRUMie, zanim ktoś pomyślał, że Myslovitz powstanie. No i następny zarzut, że mało kto o nich słyszał, w Brodnicy może tak, ale poza? Można ich np. było słyszeć w audycjach Piotra Kaczkowskiego prIII, są ich kawałki na onecie (o ile jeszcze są), wiele osób ma ich nagrania stare i nowe. No i dowiedziałe się, że przygotowują nowy materiał z nowym basistą. SATAN, dzięki za linka - ciekawa stronka i muzyczka jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ździchu




Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 08:15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOże i jest to garażowy zespół, ale grają cały czas i wciąż mają siłę. Idą obraną przez siebie drogą pomimo ciągłych problemów personalnych.
A fryzjera mało już kto zna bo on mieszka na stałe w W-wie od kilku lat i przyjeżdża tylkona próby.
Ale posłuchaj jak on gra...zawsze oszczędnie ale treściwie i ma ciekawe brzmienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 09:05:58    Temat postu: róże kassandry - głód informacji Odpowiedz z cytatem

Zgadzamm się z przedmówcą. Wogóle, chłopaki sprawiają wrażenie takiej swobodnej gry, mają dobrze opanowany każdy szczegół. No i 2 soprawa: Pamiętacie jakiś czas temu (zima jesień) ktoś wrzucił tu jakąś mp3 jakość taka sobie, ale była fajna, to nie był na voc. ani Ava, ani Tomas, ani Fryzjer, stawiam na Tomka W., bo to raczej był chyba jego klimat. Szkoda, że nie wrzucono jej na stronkę Róż. Może ktoś wrzuci jakis link do niej jeśli chodzi gdzieś w sieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
amrande




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 15

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 11:08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie głodu informacji nt. Zespołu mogę powiedzieć w jego imieniu, że Zespół ma się naprawdę dobrze, ustabilizował się skład, robiony jest nowy materiał, w najbliższym czasie kręcone będą dwa teledyski, przy współpracy brodnica.net powstała nasza stronka www.roze.art.pl , na której znaleźć można stale aktualizowane informacje o tym, co u nas. Jeśli chodzi o zamieszczony jakiś czas temu przez Witka link do "Erotyka", to faktycznie akurat w tym kawałku na wokalu był Tomek W. Very Happy; tu jest link do tego wątku na forum, jednak nie wiem czy nagranie online nadal aktywne. Pozdrawiam. T.W Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 11:16:06    Temat postu: róże Kassandry - głód informacji Odpowiedz z cytatem

Znalazłem ten link

http://www.bdk.brodnica.net/06-RK6.mp3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
amrande




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 15

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 11:20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bangla Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 12:24:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie bangla, ale intencje moje były dobre, może GUTWIT wpuści to jeszcze raz, bo zdaje się, że to On wrzucał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A.




Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 85
Skąd: stąd

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 15:11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas ma inny gust muzyczny i dla jednych Róże będą zespołem fantastycznym, dla innych średnim , a dla innych .....
Ja ostatni raz słyszałam Róże na festiwalu rok temu w Zbicznie-powiedziała bym, że koncert był średni....PO PROSTU CHłOPACY WIECEJ ODWAGI!!!!!
Wokal śpiewał tak cicho,że nic nie był słychać.....
No ale mam nadzieje,że po roku w końcu usłyszymy ich prawdziwy potencjał!!! Rolling Eyes [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
animka




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 248

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 20:43:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapytaj sie przypadkowej osoby na ulicy o róze albo melody makers...
w miescie jest o nich cicho, ostatnio pamietam ze grali jeszcze w piano... a to było uhuhu. troche zajmował sie nimi stanny ...
skład sie wykruszył, tomka zastapił inny tomek , norberta tez nie ma.
mam płytke oryginalna chłopaków, widziałam klip, slyszałam jakis czas temu w radiu pik i to wszystko.
chlopacy jezdza na jakies koncerty ale w miescie nie działaja i tyle. raczej posiadówki w knajpkach robią.
ludzie tomka w. znają jako nauczyciela, tlumacza i generalnie ********.
sledziłam do pewnego czasu poczynania chlopakow i stwierdzam jedno - ze graja bo lubią. ale jak dla mnie szału nie ma i nie będzie dopoki ktos im nie pomoze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 23 Maj 2007 11:46:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

animka- jak na biezaco nie jestes to nie zabieraj glosu w tym temacie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 23 Maj 2007 12:05:48    Temat postu: róże Odpowiedz z cytatem

animka "jak ktoś im nie pomoże"; to jest peewne że nikt im nie pomoże bo muzyką rządzą teraz nie muzycy a wielkie wytwórnie. Róże są zespołem niezależnym z tego co widzę, słyszę i czuję. Ponadto czy zawsze to co ma zaplecze medialne jest takie super? Posłuchaj zespołu Negatyw, za nimi stoją wytwórnie managerowie, grają koncerty, mają teledyski, ale co oni sobą reprezentują, a krzyczeć ze sceny "Dziewczyny nie palcie marichuany" każdy debil potrafi. Ja osobiście wolałbym posłuchać róż niż Negatywy. Ale to tylko moje zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
animka




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 248

PostWysłany: Sro, 23 Maj 2007 14:58:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andzia napisał:
animka- jak na biezaco nie jestes to nie zabieraj glosu w tym temacie


to jest forum wiec gos zabierac bede nawet jak nie jestem w temacie i pie******e głupoty...
co do róz w temacie odechcaiło mi sie byc. ale pisac sobie moge.
kapela jak dla mnie - garaz.
słuchałam ,,chwili,, - głos typowo zniewiesciały- chlopak wstydzi sie spiewac ??
gitary i basy po chwili drażnią, nie słychac wokalu.
i własnie mógłby ktos im pomóc - podszlifowac warsztat.
dlaczego nie grają w brodnicy ???

chłopacy mogliby zagrac przed Perfektem zamiast chałturzacego Norbiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 1 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021461 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski