STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
nie taki fan klub potrzebujemy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
c-w-k-s
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 21:35:01    Temat postu: nie taki fan klub potrzebujemy Odpowiedz z cytatem

Wróciliśmy z repry i przypadkowo weszliśmy na wasze forum,ubawiliśmy sie zajebiście czytając wasze wypociny,podejrzewamy że wszyscy macie po 12- 13 lat,bo taki jest poziom waszych wypowiedzi.Chcecie być naszym fanklubem ? A co z waszym klubem zostawiacie go na pastwe losu?
Dla nas jest to niepojętne.Niewiemy jaka jest wasza sytuacja w tabeli,być może już o nic nie walczycie ale nie zwalnia to was do przywiązania do barw klubowych.Seba-ty ze wszystkich jesteś najgłupszy,głupszy nawet od młodego który w każdej wypowiedzi robi więcej błędów niż wyrazów,chyba że jest bardzo młody.......... 6 lub 7 lat.Cieszy to że jest wśród was kilku trzezwo myślących.Podejrzewam że to wszystko wynikało z nieumiejętności pokazania się przeciwko zawiszy.I jeszcze jedno-aby być naszym fanklubem to trzeba na to zasłużyć.
Powrót do góry
malutki
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 21:54:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no zajebiste o nas zdanie macie to co wypisuja te dzieciaki na forum to nie znaczy ze oni sa ultrasami w brodnicy. A wiadomo kazdy moze miec swoje slabosci i akurat nasz fan club nie stoi najlepiej ale jak wymiatali kiedys cale wojewudztwo to byli szanowani. Dobrze ze sie odradza huliganka powiem szczerze ze ja np. nie lubie legi wole wisle i nie mysl tak ze my bez was zyc nie mozemy bo nawet u nas chyba nigdy nie byliscie i nie wspieraliscie nas a wiec nie wiecie jak jest. A tego ze kolesie z brodnicy sie przyjaznia z cyberfanami pewnie tez nie wiez ??
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 22:39:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 22:45:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malutki proszę nie wypowiadaj się już więcej bo to co powiedziałeś słusznie podsumował gość Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed wstyd mi ,że jesteś z Brodnicy,a Legia u nas jest i będzie zawsze!!! i to pisał pewnie kolejny prowokator więc nie piszcie tu tak jak ten malutki bo jest naprawdę malutki
Powrót do góry
rUdY
Gość






PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 22:49:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No CoMeNttS...BrAvO TwArOg!!!
Powrót do góry
bris
Gość






PostWysłany: Nie, 27 Mar 2005 17:18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C-W-K-S dobrze powiedzial na 1 miejscu jest swoja drużyna a nastepnie przyjaciele!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 27 Mar 2005 17:46:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty cwks masz taki zdanie o nas a ja nie lubię legi bo my niby jesteśmy jakimś
Ich Fc a nic na waszej stronie nie ma mam was gdzieś dla mnie tylko Sparta Brodnica
A nie legia Warszawa ja wole Chełmże i rodło mam was gdzieś
Powrót do góry
t.
Gość






PostWysłany: Nie, 27 Mar 2005 18:20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od razu widać, że ne żaden "cwks" to pisał, tylko jakiś tłuk z Zawiszy albo czegoś takiego....pozdro ze 100licy
Powrót do góry
Seba(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 28 Mar 2005 10:36:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przestańcie gnojki tutaj prowokować!!!!!Bo ktoś z wami zrobi porządek,niech ten cwaniak który woli Wisłę poda swoje dane jak jest kozak!!!!Dla mnie to zwykła pizda która ciągle się ukrywa
Powrót do góry
bks
Gość






PostWysłany: Pon, 28 Mar 2005 11:14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mui sie zdaje ze tego nie pisal zaden kibic legii tylko jakis z zawiszy albo innej wiochy.
Powrót do góry
malutki
Gość






PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 19:06:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej ludzie spokojnie ja kocham Sparte a wisle wole bardziej od legi i tyle moze troche mnie ponioslo jak zobaczylem jak sie tu wpisali i pomyslalem ze jak tak maja o nas myslec to niech ... Zalezy mi na tym zeby miec dobre stosunki z legia ale osobiscie nie lubie stylu gry tej druzyny i mowie o tym otwarcie i nie lubie tego ze niektozy lubia legie dlatego ze wszyscy ich lubia. Ja mniej wiecej z tego powodu sie wylamalem od was.
SAMOWOLKA !!!!
Powrót do góry
Seba(L)
Gość






PostWysłany: Wto, 29 Mar 2005 20:26:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie napisałeś ,że jesteś piknikiem Laughing Inaczej mówiąc jesteś dzieckiem Cupiała,bo nigdy byś Wiśle nie kibicował gdyby go tam nie było,nie jesteś prawdziwym kibicem,prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe ,a ty właśnie piszesz ,że nie podoba ci się styl Legii to Brawo dla ciebie WIELKI PIKNIKU ,weź załóż dla siebie forum PIKNIC FAN Laughing,jak Wisły styl ci się przestanie podobać to pewnie Legii zaczniesz kibicować Twisted Evil
Powrót do góry
malutki
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 12:35:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie kibicuje zadnej innej druzynie niz Sparta!!!!!
Mylisz pojecia seba ja tylko lubie popatrzec w telewizji jak gra wisla legia tez ale bardziej to pierwsze. Nie jezdze na mecze wisly bo nie jestem ich fanem ani legi.
Tylko i wylacznie SPARTA!!!
A z reszta ja sie nie bede wam tlumaczyl bo to moja sprawa komu kibicuje i sie nie wtracajcie.
Ale coraz wiecej ludzie przestaje byc fanclubem legi bo uwazaja ze jest to podlizywanie sie do nich.Lubia legie ale nie chca byc ich fanclubem.
to nie jest moj wymysl tylko prawda
Pozdro dla wszystkich !!!
Powrót do góry
Seba
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Mar 2005 13:06:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ty byś chciał z Legią /????,zgodę???Czy ta na łeb upadłeś ,przecież my dla nich jesteśmy jak Wronki,ciesz się ,że jesteśmy ich Fc ,a o tym co tu piszesz ,że coraz więcej ludzi przestaje być fc to mnie wogóle powaliłeś na kolana/??z tego co wiem to powstaje coraz więcej fc Legii,i to jest potwierdzone,przykład Grudziądz ,Działdowo,Bydgoszcz więc nie p*****l szczylu głupot i nie siej tutaj fermentu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017764 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski