STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
może muza do ściągniecia?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rebelion
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdaz
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Lut 2007 12:09:09    Temat postu: może muza do ściągniecia? Odpowiedz z cytatem

Super by było gdyby wrzucic na stronkę Rebelionu wszystkie ich kawałki , można by wtedy sobie słuchac stale i wszędzie... Wielka prośba wrzuccie muze na stronke....
Powrót do góry
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 07 Lut 2007 16:17:23    Temat postu: Ściaganie ... Odpowiedz z cytatem

Ogólnie myślę, że Rebelion się na to nie zgodzi. Niektórych kawałków mozesz posłuchać na ich stronce (http://www.rebelion.brodnica.net). Ja osobiście niemoge się doczekać jakiegoś koncerciku... Tylko terazjest mały probolem, bo gdzie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
ania




Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 38

PostWysłany: Wto, 20 Lut 2007 16:18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc madziu Laughing
mysle ze to b przedni pomysl: Shocked
kiedys byla w moim posiadaniu jedna kaseta rebelionu, chyba nawet pierwsza wydan, ale gdzies przepadla, a nie ukrywam chcialabym moc ponownie jej posluchac Razz
pozdrawiam
ania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rebelin
Gość






PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2007 19:12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prośba spełniona. Na stronie rebelion.mp3.wp.pl są do ściągnięcia nasze kawałki. Na razie 2 płyty, więcj niedlugo.
Pozdrawiam
Ciechan
Powrót do góry
xyz




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 11

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2007 20:42:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jednak dobry band był...
Ja miałem kiedyś kasety z pierwszych lat działalności i były na nich takie kawałki jak "faja rastafaraja", "dziękuje ci ojcze", "moi przyjaciele","kupie se mendel jaj - hehe" itd, ale pożyczyłem to komuś i już do mnie nie wróciły a to był kawał dobrego reggae (jak i cała reszta potem)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wajsik




Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 11
Skąd: Brodnica/Welwyn Garden City [UK]

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2007 00:50:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rebelin napisał:
prośba spełniona. Na stronie rebelion.mp3.wp.pl są do ściągnięcia nasze kawałki. Na razie 2 płyty, więcj niedlugo.
Pozdrawiam
Ciechan


Nie myślałeś Tomku o stworzeniu stronki na MySpace? To ostatnio szalenie popularna metoda rozpowszechniania muzyki i reklamowania kapeli wśród internautów z całego świata.
Naprawdę polecam.

www.myspace.com/wajsik

Pozwoliłem sobie wykorzystać Waszą muzykę jako podkład.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xyz




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 11

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2007 09:02:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wajsik napisał:
www.myspace.com/wajsik


hyh ciekawa stronka,
przy okazji pozdrowienia z Górzna - Wajsiku Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rebelion Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014785 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski