STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy to Prawda że Sparta tzn.jej kibice mają układZpoloniąByd

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakochamlegie




Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 02:23:32    Temat postu: Czy to Prawda że Sparta tzn.jej kibice mają układZpoloniąByd Odpowiedz z cytatem

Siema .Czytałem na stronce Elany Torun o naszcyh Brodnickich kibicach i tam jest napisane ze My trzymamy z POLOnią Bydgoszcz??czy to prawda??a tak wogóle to zapraszam do chętnego wspomagania fanclubu na wszystkich meczach zarówno u siebie jak i na wyjazdach!!!!!(S)parta 4ever[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Malutki
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 14:51:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze ze ty nie wiesz wiele o histori brodnickich kiboli. nasi z kibolami poloni bydgoszcz robili chyba najwieksze zadymy w swojej kadencji. oczywiscie nie liczac legi chelmzy. zajebiscie byli kibole z bydgoszczy ale polonia bydgoszcz nie istnieje juz zostala rozwiazana a szkoda zapowiadala sie wielka przyjazn Wink
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 16:02:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co ja wiem od osób kumatych to z Polonią Bydgoszcz był układ a nie zgoda!!!!!
Powrót do góry
arti
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 22:33:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sparta moze i miala uklad z polonia....ale na pewno nie miala go z zawisza bydgoszcz....z nimi to tez byly akcje...nie wspominajac...z elana.....arka gdynia czy baltykiem....z tymi klubami to byly sporo zadymy....ale to bylo dosc dawno......teraz w brodnicy jest spokoj.....
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Mar 2005 23:44:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko ja Kibicowaniem tak na serio interesuje sie od jakichś dwóch lat..a co bylo kiedyś i historii brodnickich kibiców nie znam tak dkoładnie spoko dzięki za wiadomości co do mojego zapytania...a co do wyjazdu do Nowego miasat to tesh był bym chętnu na wyjazd...ave*(L)*
Powrót do góry
MŁODY
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 11:34:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPARTA TRZYMAŁA SZTAME Z PLONIĄ CHEMZOM I KWIDZYNIEM!!!
A Z ZAWSZĄ TY BYŁO CIEKAWIE BO ZAWSZE BYŁY ZCIĘCIA Laughing
ALE Z ARKĄ TA ASZ TAK ZLE TO NIE BYŁO JAK Z ELANĄ
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 18:58:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra skoro ten układ takowy kiedyś z nimi istniał czy teraz tez jeszcze obowiązuje jak wiemy Polonii juz nie ma ale są jej kibice a moze ten układ juz definitywnie skonczony to nie ma o czym mowic jesli tak ale jesli nie to fajnie by było sobie o nich przypomiec ...Very Happy prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Twarog
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 19:25:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja dobrze słyszę,Polonii nie ma????? Z tego co się orientuję to oni grają w 5 lidze w tej samej grupie co Naprzód Jabłonowo,i teraz podobno właśńie się u nich zaczyna tzw. odrodzenie Cool
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 22:10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acha to spoko ktoś mnie w błąd wprowadził ale to i tak nie robi...heeh
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob, 26 Mar 2005 22:34:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twarog napisał:
Czy ja dobrze słyszę,Polonii nie ma????? Z tego co się orientuję to oni grają w 5 lidze w tej samej grupie co Naprzód Jabłonowo,i teraz podobno właśńie się u nich zaczyna tzw. odrodzenie Cool


faktycznie grają w 5 lidze ale kibice poloni na mecz nie chodzą bo zetka często wpada.
Powrót do góry
ZETA
Gość






PostWysłany: Nie, 27 Mar 2005 10:46:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrodzenie???????? Wink Wink Wink Dzieciaki, prima aprilis za pięc dni dopiero!!
Powrót do góry
marco
Gość






PostWysłany: Nie, 27 Mar 2005 11:11:20    Temat postu: oj cienko.... Odpowiedz z cytatem

....przegrana z Zawiszą!!!!!!!!!!!!! Oj cienko to widzę - cienko!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015427 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski