STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kamera ok ale jest straszny bałagan

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
znacie mnie
Gość






PostWysłany: Sro, 28 Gru 2005 17:03:27    Temat postu: kamera ok ale jest straszny bałagan Odpowiedz z cytatem

witam moim zdaniem kamere trzeba zmodernizować zrobić kolejke do oglądania obrazu np. po 5 minut czekać i każdy przez 5 minut sobie spokojnie będzie oglącał co chce bo teraz jest CHAOS ja chce fare a ktoś studnie oglądac i jest sprzeczność robienie po złości itd. lepiej żeby była kolejka w której się określa czas oglądania i wtedy można spokojnie oglądac obraz i co się chce wtedy mi bardziej tamta kamera pasowała bo mogłem sobie włączyć i obcinać rynek a teraz ? 10 osób się dossa do kamery i jest burdel za przeproszeniem proszę sięzastanowić jeśli czyta to jakas kompetentna osoba jeśłi nie a znasz taką to niech się tym zajmie myśle że jest to do zrealizowania a tym samym poprzecie moje działanie bo to jest w kwesti was wszytskich a kamera internetowa tego typu to naprawde SUPER SPRAWA ŚWIETNY POMYSŁ
Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 29 Gru 2005 08:04:53    Temat postu: Re: kamera ok ale jest straszny bałagan Odpowiedz z cytatem

znany nam napisał:
[...]i jest burdel za przeproszeniem [...]
no rzeczywiście jest... ten temat już się kilka razy przez to forum przewijał Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 29 Gru 2005 08:57:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakos eltronikowi nie spieszy sie zeby cos z tym zrobic, sam sie kiedys irytowalem jak nie moglem kamery na dluzsza chwile w opkreslonym mijescu ustawic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 29 Gru 2005 08:59:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
jakos eltronikowi nie spieszy sie zeby cos z tym zrobic[...]
oj tam zaraz nie śpieszy... po prostu nie wiedzą pewnie jak to zrobić Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 29 Gru 2005 12:13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo co lepsze uznali, ze skoro zamieścili i udostepnili kamerke, to jużą nic nie muszą robić Laughing i userzy powinni całować ichj w sznurówki za okazxanie łaski i zainstalowanie kamerki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 29 Gru 2005 12:44:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ludzi na nia zagladac bedzie jeszcze wiecej. link do niej nawet umiescili na stronie Urzedu Miasta Brodnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
znacie mnie
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Gru 2005 17:25:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie każdy jest z Brodnicy ludzie z całego kraju lubia popatrzeć na waszą miejscowość z choć by kamery i poczuć zapach mazurskiej ziemi Wink
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 29 Gru 2005 20:39:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pretensje powinieneś mieć do eltronika Very Happy w końcu to ich kamerka Wink na Brodnica.nwe

PS - nie znam Cię ale wiem kim jesteś Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
znacie mnie
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Gru 2005 21:16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz Smile a co do elektronika to może by tak grupowo jakoś do niego napisać meile ?
Powrót do góry
dorka




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 198
Skąd: oj daleko

PostWysłany: Sro, 11 Kwi 2007 16:32:01    Temat postu: balagan troche jest............. Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie ,ze jest troche balagan ,ale mysle ,ze nie powinno byc zadnej kolejki ,tylko Elektronik powinien umiescic jeszcze moze 1-2 kamery w innych rowniez bardzo atrakcyjnych miejscach i kolejka sama sie rozladuje .Jedna moglaby byc gdzies moze na Wiezy Krzyzackiej .Kamerka ma duze zblizenie ,wiec pewnie mozna by bylo zobaczyc nawet cala Brodnica..............co Wy na to?Nie wiem gdzie sa inne punkty wysokie ,ale takie ,zeby mozna bylo rowniez wyczyscic obiektyw ..........ta pajeczyna mnie denerwuje .............. ktora jest teraz jak sie patrzy na rynek ............
Pozdrawiam Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Razz [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLCONTRAL
Gość






PostWysłany: Sro, 11 Kwi 2007 16:43:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
[oj tam zaraz nie śpieszy... po prostu nie wiedzą pewnie jak to zrobić Wink


Wiedzą, wiedzą takie rzeczy realizuje to samo programowanie, które udostępnia kamerę w sieci. Wystarczy nadać odpowiedni adres IP a program zarządzający ma naprawdę wiele funkcji ułatwiających życie adminowi. Wierzcie mi. Wiem cos o tym.
Powrót do góry
dorka




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 198
Skąd: oj daleko

PostWysłany: Czw, 12 Kwi 2007 12:48:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierzcie mi. Wiem cos o tym.[/quote]fajnie ze wiesz cos o tym ,ale z kim sie mozna skontaktowac ,zeby cos zrobic w tej sprawie .........?Mysle ze rpogram to nie problem , tylko skad wziac kamere? pozdrawiam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 12 Kwi 2007 13:22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej by było jak by była kolejka na styl wp.pl do ściągania plików i możliwość obsługi kamery przez np. 10 czy 15 minut i następny by otrzymywał obraz itd. itd. a nie jak teraz bo dajmy przykład są tylko 2 osoby a bywa wiecej w danej chwili jeden chce zobaczyć pooglądać zegar drugi fajne dziewczyny a trzeci popatrzeć na fare Smile obraz lata na wszytskie strony i NIKT ! nic nie zobaczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 198
Skąd: oj daleko

PostWysłany: Sro, 18 Kwi 2007 03:30:09    Temat postu: a moze by czat zrobic ....... Odpowiedz z cytatem

Wiecie to moze przy okazji wlaczemia sobie kamerki mozna by bylo wlaczyc jakis komunikator i porozmawiac sobie ......to moze byloby troche lepiej ...........ma ktos pomysl?[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022776 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski