STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Bus do Nowego Miasta-7 zł!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Twarog
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 18:18:20    Temat postu: Bus do Nowego Miasta-7 zł!!!!! Odpowiedz z cytatem

organizujemy bus do Nowego Miasta na mecz Legii,cena wynosi 7 zł więc myślę że jest przystępna Very Happy ,proszę chętne osoby niech się wpisują w tym temacie ,bus jest 30 osobowy!!!!!!!już z tego co wiem kilka miejsc jest zajętych więc sie śpieszcie i wpisujcie ile miejsc rezerwujecie,jutro byście mogli mi wpłacić umówmy się w Toto mixie o 12 ,jak komuś nie pasuje to niech mi sms napisze ,pozdrawiam!!! Very Happy Robimy najazd!!! z Chełmży jedzie bus,oraz z Kwidzynia a z Brodnicy jeszcze 10 aut więc możemy zrobić wspólny wyjazd ze Statoilu!!!
Powrót do góry
twarog
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 18:19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój numer koma 889855110
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 20:52:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twaróg ja nie moge sie jutro spotkac bo bede jeszcze w szkole ale zagadam do ciebie jeszcze jak coś...heeh nie jestem jeszcze pewien ale może moja kumpela bedzie chciała z nami jechac Very HappyVery Happy pozdro
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 20:59:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chłopaki istnieje możliwość załatwienia na ten mecz rac ,stroboskopów,jak młodzi chcą to im na Spartę też załatwię ale na jutro kaskę muszę mieć,ci co na Legię jadą niech się wypowiedzą ile są w stanie dać ,wkońcu musi być u nas kolorowo
Powrót do góry
legionista
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 21:11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najważniejsze żeby sektor był oflagowany na maksa.każdy powinien też mieć obowiązkowo szal + może jakąś czapeczkę legii.jeśli tak będzie to będzie ok. do tego śpiew na całe gardło LEGIAAAAA WARSZAWA TO NASZA DUMA I SŁAWA i będzie git
Powrót do góry
KaczY(L)
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 21:28:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja 2 miejca no i moze jeszcze jedno dzis bede wiedzial wieczorem elooooooooooooooooo A me(L)anz Trwa Raaaaaaaaa
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 22 Mar 2005 21:54:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oflagowany napewno będzie cały nas sektor,a ludzie wpisywać się wpisywać to wasz jedyna okazja żeby zobaczyć taką wielką siłę jaką zaprezentujemy w NML,już połowa busa zajęta,nawet więcej niż połowa więc się wpisywać
Powrót do góry
Seba
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Mar 2005 11:24:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też 2 miejsca proszę-robimy najazd na NML!!!1 SPARTA+LEGIA+RODEŁKO!!!!I WSZYSTKICH KIBICÓW PROSZĘ O WYJAZD TAM Z NAMI ŻEBY POKAZAĆ ,ŻE WCIĄŻ JESTEŚMY MOCNI,NA ZAWISZY NIC NAPEWNO SIE NIE BĘDZIE DZIAŁO,A TAM POKAŻEMY NASZYM ZGODĄ ,ŻE JEDNAK WCIĄŻ POTRAFIMY SIĘ POKAZAĆ Twisted Evil
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01901 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski