STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Perkusista szuka zespołu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chaczyk




Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 07 Sty 2007 23:27:39    Temat postu: Perkusista szuka zespołu Odpowiedz z cytatem

Perkusista z Brodnicy poszukuje ludzi do projektu muzycznego. Krąg moich zainteresowań muzycznych: rock lata 68'-76' (Pink Floyd, DeepPurple,KingCrimson,LedZeppelin,itd.), nie stroni także od bardziej współczesnych brzmień. Preferowane klimaty progresywnego rocka. Wieloletni staż gry na perkusji. Bardziej feeling niż technika gry jako priorytet grania. Do tego otwarty umysł na pomysły na muzykę.
Czekam na odzew od ludzi którzy w granie mocno się angażują. Nie chodzi tylko o tworzenie klimatu ale i o sprawy logistyczne (tzn. organizacyjne).
Dla mnie granie pełni ważną rolę w życiu. Jeśli jest tak w twoim przypadku to daj znać. chaczk@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 14:49:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, no... ciekawy pomysl, choc podejrzewam, ze nie tak prosty do realizacji. Zastanawiam sie, czy myslales nad kwestia tekstow utworow... Mialby je pisac przyszly vokalista, czy tez moglby ktos spoza zespolu?? Bylyby to anglojezyczne utwory, czy tez w jezyku ojczystym? Muzyka jest istotna, ale potrzebuje dla dopelnienia siebie, odpowiednich slow Wink


POZDRAWIAM. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
;P
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 11:12:27    Temat postu: .. Odpowiedz z cytatem

Nie mam żadnego hobby i już powoli zaczna mnie to wszystko nudzić !
Z chęcią bym mogła coś robić w Twoim zespole ale co?
Nigdy nie próbowałam grać na perkusji ...;| Więc może znajdzie sięw Twoim zespole na kogoś takeigo jak ja?
Szybko się uczę Razz
Powrót do góry
sir death
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 12:12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z fletem sobie radzisz?
Powrót do góry
313
Gość






PostWysłany: Pią, 12 Sty 2007 21:55:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak chcesz pograc metal to gg: 9612836
Powrót do góry
chaczyk




Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 13 Sty 2007 23:01:00    Temat postu: witam ponownie Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie.
Po pewnym czasie nieobecności aczkolwiek zauważalnym dopowiadam co następuje:
-co do tekstów utworów to dla mnie sprawa jest jak najbardziej otwarta. Ale uważam że teksty utworó to bardzo osobista sprawa wokalisty. To jego instrument. Musi wierzyć w to co śpiewa inaczej będzie nieprzekonujący. A jeśli nie przekona siebie to tym bardziej innych.
Ja nie jestem wokalistą i powtarzam że dla mnie sprawa jest otwarta.
Wśród moich frywolnych pomysłów pomyślałem nawet o melodeklamacji tekstu gdy w tle można grać nastrojową muzykę. Teraz rzadko kto to robi. Ja przynajmniej słyszałem to ostatnio ładnych parę lat temu.
-co do trudności projektu. Zgadzam że to nie będzie łatwe. Ale to nie znaczy że zrezygnuję. Taki mam charakter. Inaczej nie dałbym sobie z nim rady. Lubie wyzwania. Zobaczymy.
-grać metalu raczej nie mam zamiaru.

W ogóle nie lubię szufladkować muzyki.

Czekam na dalsze posty. Zainteresowanym polecam także temat a propo jam sessions.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kisiel_niezalogowany
Gość






PostWysłany: Nie, 14 Sty 2007 14:36:58    Temat postu: Re: witam ponownie Odpowiedz z cytatem

co do melodeklamacji -odsylam do swietlikow :]
Powrót do góry
chaczyk




Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Lut 2007 23:38:10    Temat postu: Perkusista szuka .. basista poszukiwany Odpowiedz z cytatem

Obecnie stan rozwoju projektu muzycznego jest na etapie usilnego poszukiwania basisty. Jako że pisze te słowa jako perkusista przykładam do sprawy dużą wagę. Więcej informacji w poprzednich postach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01638 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski