STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kulturystyka w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:05:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zielony ciekawy jestem czy powiedzial byś mi to osobiście a Zbiczno mam wpisane bo tam mieszkam w 50% jesteś zwykłym internetowym napinaczem nic więcej, dla sportowców i dla koksów to brzmi podobnie jak "dla młodzieży i dla ludzi" co do sprzedawania tak mam ochote taką otwierać z tym biznes dwa punkty w szczecinie mi się opłacały więc zastanawiam się nad brodnicą zresztą wole być półgłókiem niż lizać komuś d**e Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
zielony ciekawy jestem czy powiedzial byś mi to osobiście a Zbiczno mam wpisane bo tam mieszkam w 50% jesteś zwykłym internetowym napinaczem nic więcej, dla sportowców i dla koksów to brzmi podobnie jak "dla młodzieży i dla ludzi" co do sprzedawania tak mam ochote taką otwierać z tym biznes dwa punkty w szczecinie mi się opłacały więc zastanawiam się nad brodnicą zresztą wole być półgłókiem niż lizać komuś d**e Very Happy

dziś to Ty zacząłeś ...
no i przeczytaj jeszcze raz swojego posta.
skoro mieszkasz w Zbicznie w 50% to przyjedź do Brodnicy i sam sprawdź - takie jakby badanie rynku - moze się przydac do biznes-planu.
a serio: k*** Ty tylko udajesz zgadza sie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mylisz brodnice z wioskami sklepy mają to do siebie że czasem są schowane w oficynach (wiesz co to znaczy czy zbyt trudne słowo ?) itp. często jest tak że jeśli jest sklep dobry to jeden drugiemu powie i tylko w taki sposób się "reklamuje" a czasem ktoś zobaczy przypadkiem i się pytam właśnie o takie osoby zresztą jeśli tego nie wiesz nie jesteś w temaci to po **** się udzielasz tu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:27:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
[...]co do sprzedawania tak mam ochote taką otwierać z tym biznes dwa punkty w szczecinie mi się opłacały więc zastanawiam się nad brodnicą[...]
opłacały się bo pewnie opychałeś kolesiom towar po cichu. Co innego prowadzić zarejestrowaną działalność gospodarczą z opłacaniem ZUSów, srusów i całej tej biurkoratycznej otoczki. No chyba że już z założenia ma to być obrót "szarostrefowy" ze sprzedażą asortymentu po szatniach pakerni lub za pomocą tzw. poczty pantoflowej Rolling Eyes

dopisane
i zacznij stosować jakieś znaki przestankowe, bo tego Twojego badziewiastego w treści słowotoku za nic w świecie zrozumieć nie można Evil or Very Mad


Ostatnio zmieniony przez ochropus dnia Pon, 05 Lut 2007 14:30:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:29:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brak słów ... firma jest oficjalnie zarejestrowana i opłacane są aktualnie podatki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:34:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
[...]firma jest oficjalnie zarejestrowana i opłacane są aktualnie podatki
a że tak dopytam sprawdzająco...

Twoja firma jest zarejestrowana w KRSie czy tylko w rejestrze działalności gospodarczej w UM Question


Ostatnio zmieniony przez ochropus dnia Pon, 05 Lut 2007 14:37:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:35:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
mylisz brodnice z wioskami sklepy mają to do siebie że czasem są schowane w oficynach (wiesz co to znaczy czy zbyt trudne słowo ?) itp. często jest tak że jeśli jest sklep dobry to jeden drugiemu powie i tylko w taki sposób się "reklamuje" a czasem ktoś zobaczy przypadkiem i się pytam właśnie o takie osoby zresztą jeśli tego nie wiesz nie jesteś w temaci to po **** się udzielasz tu ?


po taki ch** że założyłeś denny temat który mnie wciągnął.
i nabijam sobie licznik podobnie jak ty.
zresztą już otrzymałes odpowiedź gdzie można kupić te "odżywki".

a co to znaczy oficyna ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:45:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ochropus napisał:
Janusz napisał:
[...]firma jest oficjalnie zarejestrowana i opłacane są aktualnie podatki
a że tak dopytam sprawdzająco...

Twoja firma jest zarejestrowana w KRSie czy tylko w rejestrze działalności gospodarczej w UM Question


nigdzie sprzedaje je na lewo przez świstaka bo tam nie trzeba odprowadzać nawet prowizji

temat może i dla ciebie być denny ale nikt ci nie kazał do niego zaglądać jak dla mnie jest kilka innych tematów dennych w których się nawet wogóle nie udzielam jeśli mnie coś nie interesuje. Polecam ci samo ! ale nie zastosujesz się chyba bo musisz swoje 2 grosze wcisnąć co do odpowiedzi to poczekam jeszcze moze ktoś inny się odezwie ale tobie już podziękuje chyba że chcesz sobie ponabijać troszeczke postów to bym proponował zrobić temat "spamujemy" możesz tam jedną literke wycąć i wstawić też bedzie dla ciebie odpowiednie i tam zamieszczać posty o treści 1 następny 2 itd.


co do oficyny tak myślałem brodnica ma oficyny w centrum więc wnioskuje że jesteś z zapadłej wioski z kurami w "salonach"


Ostatnio zmieniony przez Janusz dnia Pon, 05 Lut 2007 14:46:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:45:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze Januszu drogi napisz czy NIP na działalność masz ten sam co Ty jako osoba fizyczna czy może US nadał jej odrębny numer... ciekawi mnie to niezmiernie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:47:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wyżej ! sprzedaje je na świstaku dwie firmy bo jedna w szczecinie a w garażu drugi magazyn teraz biegusiem na policje że złapałeś oszusta biegnij mnie zaormować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 14:49:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
ochropus napisał:
Janusz napisał:
[...]firma jest oficjalnie zarejestrowana i opłacane są aktualnie podatki
a że tak dopytam sprawdzająco... [...]
nigdzie sprzedaje je na lewo przez świstaka bo tam nie trzeba odprowadzać nawet prowizji [...]
no tak... po raz kolejny utwierdziłeś mnie w przekonaniu że masz nie po kolei między uszami. Zamiast faszerować się witaminami zainwestuj w jakiś PROZAC bo coraz gorzej z Tobą młodzieńcze Exclamation dobrze CI radzę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 15:15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k*** ty jednak naprawdę nie udajesz Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Pon, 23 Paź 2017 11:18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne,że temat trochę umarł. Panowie gdzie kupujecie w okolicy suple? Interesuje mnie również to gdzie kupię takie prawdziwe masło orzechowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spinser




Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 43

PostWysłany: Wto, 24 Paź 2017 05:36:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo sklepów. Generalnie przy każdej siłowni praktycznie możńa kupić sobie jakieś odżywki. Najlepiej poczytaj sobie na forach co warto jest kupić. I porównaj sobie ceny nie tylko stacjonarnie, ale również i intrnetowo. Co do masła orzechowego to może być problem. Ostatnio chodziłem sobie po marketach i niestety nie znalazłem takiego prawdziwego w całkości z orzechów. Same oleje palmowe z dodatkiem orzeszków.
Z tego co widzę to kupisz jedynie przez internet;
https://www.goonnutrition.pl/pl/c/Maslo-orzechowe-GO-ON/19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian223




Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro, 25 Paź 2017 12:12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie wiedzialem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024818 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski