STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Duchowieństwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 31 Sty 2007 07:40:14    Temat postu: Duchowieństwo Odpowiedz z cytatem

Zakładam, temat ogólny. Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia w tej sprawie to proszę się tu wpisywać.

Ja na początek wkleję tylko linka do artykułu na wp.pl i nie będę go nawet komentował, bo szkoda mi na to słów i czasu. Niektórzy to mają pomysły Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 31 Sty 2007 08:29:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cale szczescie to jednak pomysl, i mam nadzieje ze w sferze pomyslu to pozostanie. tyle na tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 31 Sty 2007 13:25:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym komentarzem jest wypowiedz ksiedza, zapewne wielu z ksiezy ma podone zdanie:
Cytat:

ks. dr. Andrzej Luter najpierw się uśmiał, a potem oświadczył: - Na miłość boską niech oni dadzą nam spokój z takimi pomysłami (...). Nie chcę zrównania księdza z żadnym policjantem czy politykiem. Kościół jest inną rzeczywistością i kropka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 31 Sty 2007 15:52:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J powiem tak: tyle lat komuna chciała zwalczyć Koścół w Polsce i jej się nie udało, ale 4 lat kadencji obecnego rządu sprawią że Kościół upadnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Sro, 31 Sty 2007 16:49:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kościół tworzą ludzie wiec on nigdy nie upadnie, a poza tym gdzie byś odprawiał wtedy majowe Question Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Sro, 31 Sty 2007 19:02:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby było śmieszniej wybrałem się w niedzielę na wieczorną msze do kościoła farnego. Stwierdziłem że Ksiądz albo był zalany albo miał dobre poczucie humoru. Oto kilka jego wpadek: Pomylił modlitwę wierzę w boga zaczął recytować jakomś inna i cały kościół zwątpił. Żeby udowodnić swoją doskonałość na ogłoszeniach poleciał cała linią: ,,Wczorajszej nocy WANDAM ukradł pół miedzianej rynny", kolejne słowa: ,,Pozdrawiamy ofiary zeszłorocznej tragedii wystawy gołębi w Rzeszowie" Nasuwa się pytanie kto kłamie media mówiąc ze tragedia rozegrała się w Katowicach czy ksiądz nie rozróżnia miast, oraz czy pozdrawia sie ofiary tragedii czy rodziny ofiar. Stwierdzam że czasami warto uważnie przysłuchiwać się słowom księży można dowiedzieć się sporo rozmaitości
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 31 Sty 2007 21:02:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale politycy koalicji rządzącej odpychają tych ludzi od Kościoła a komuna ich wręcz do niego pchała, paranoja ale niestety tak jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 31 Sty 2007 22:10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p*** pepe
ludzi wierzących nie przekona dwóch krzyczących karłów.
a tych którzy chcą, zawsze znajdą powód żeby od kościoła się odwrócić.
moher to straszna sprawa, ale nie demonizujmy.nie każdy katolik to moher i wyborca braci K.
Piękny Roman chciał żeby nauczyciele stali się osobami zaufania publicznego.
z nauczycielami nie poszło to ktoś wpadł pomysł, ze może duchownych tak "uhonorować".
jak dla mnie nie ma tematu, bo niemożliwością jest żeby to przeszło.
władze kościoła, gdyby uważały to za stosowne już dawno by się o to upomniały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017409 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski