STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy dobrą lekarką jest ginekolog Jadwiga Bartoszewicz?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pocalina




Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 18:26:15    Temat postu: Czy dobrą lekarką jest ginekolog Jadwiga Bartoszewicz? Odpowiedz z cytatem

Moze ktos z Was mi doradzi. Mieszkam od niedawna w Lidzbarku i to miasto jest koszmarne! Nie ma nawet normalnego ginekologa. Pojechalam do Zuromina, tez nie ma. I wyczytalam, ze jest jakas u Was Jadwiga Bartoszewicz z Alfy. Ktos ja zna? Czy ktos u niej byl? Dobrze ma wyposazony gabinet? Nie splawia ludzi? Zalezy mi naprawde na dobrej lekarce, ktora poprowadzi moja ciaze. Moze byc oczywiscie lekarz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 23:11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co ci napisać ale Jadwiga to stabilne imie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 08:12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam Ci raczej Ilawe i pana Walentynowicza jego gabinet miesci sie niedaleko pkp na pw moge podac Ci jego kom. w porownaniu z brodnickimi ginekologami jest naprawde nie do porownania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anelim




Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 17
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 10:31:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam u niej kiedyś prywatnie i było ok. ale nie wiem czy to była tylko kwestia pieniędzy:) czy naprawde jest ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
versace77




Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 24 Sty 2007 15:03:27    Temat postu: Re: Czy dobrą lekarką jest ginekolog Jadwiga Bartoszewicz? Odpowiedz z cytatem

pocalina napisał:
Moze ktos z Was mi doradzi. Mieszkam od niedawna w Lidzbarku i to miasto jest koszmarne! Nie ma nawet normalnego ginekologa. Pojechalam do Zuromina, tez nie ma. I wyczytalam, ze jest jakas u Was Jadwiga Bartoszewicz z Alfy. Ktos ja zna? Czy ktos u niej byl? Dobrze ma wyposazony gabinet? Nie splawia ludzi? Zalezy mi naprawde na dobrej lekarce, ktora poprowadzi moja ciaze.: http://porady.zdrowo.info.pl/kobiece.html Moze byc oczywiscie lekarz.

Proponuje Ci wyprowadzic z sie z lidzbarka ,albo meczyc sie u PANA CZAPLINSKIEGO ,a co do zuromina to mysle ze moj sympatyczny kolega mysliwczyk oczywiscie ginekolog jest godny polecenia.


Ostatnio zmieniony przez versace77 dnia Wto, 17 Cze 2014 14:20:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 30 Sty 2007 08:56:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
w porownaniu [...] jest naprawde nie do porownania.

Nie zebym sie czepial ale niezle sformuowanie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 30 Sty 2007 15:30:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheheh.. faktycznie...a bo glowa mnie bolala Wink Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020236 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski