STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Proxy eltronik..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 05 Lut 2006 22:31:17    Temat postu: Proxy eltronik.. Odpowiedz z cytatem

Kod:
Serwer Proxy 


    W naszej sieci Eltronik NET uruchomiliśmy dodatkowo dla zainteresowanych serwer proxy. Adres IP serwera to 80.54.191.5 port 3128. Adres ten oraz port należy wpisac w opcjach swojej przegladarki internetowej w polu serwer proxy.

Ze strony http://eltronik.net.pl


Wszystko było by dobrze gdyby to działało poprawie dla tych co mają 256k mogą tego używać, ale przy moim 512k jest nie opłacalne używanie proxy bo zmiejsza transfer do 32kb/s.
Czyli proxy jest nie do końca skonfigurowane więc Ci którzy mają 512k nie używajcie tego jeśli eltronik nie skonfiguruje tego poprawnie...

Chciałem jeszcze powiedzieć administratorowi eltronik, że jeśli nie skonfigurował czegoś do końca to niech nie wprowadza tego w życie... [;


Proszę o opinię innych czy tak samo u nich się dzieje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dembol




Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie, 26 Lut 2006 10:03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chciałem jeszcze powiedzieć administratorowi eltronik, że jeśli nie skonfigurował czegoś do końca to niech nie wprowadza tego w życie...

Proszę o opinię innych czy tak samo u nich się dzieje..[;


Niestety nie mam 512kbps, ale jezeli jest tak jak mowisz, to tylko kolejny raz swiadczy to o niekompetencjach ich admina. Zrobił pewnie delay_pool'e per-user do 32kb/s na proxy i ma wszystko w d... (Dobrze że proxy nie jest transparentne tak jak kiedyś) Irytuje mnie tez fakt blokowania liczby polaczen na 25-ty do 1/minute. Jak to eltronik stwierdzil: "Nie stanowi to też żadnego problemu przy normalnym wysyłaniu poczty, chyba że ktoś ma zamiar spamować lub ma wirusa, który rozsyła mail-e". Wow, ale co mnie to interesuje? Dla mnie to może stanowi problem, nie ważne z jakich powodów, na pewno nie z tych wymienionych. Zresztą, ciesze sie ze jestem w Brodnicy raz na miesiąc, bo np. w MultiMedii takie wyczyny są nie do pomyslenia. Wg mnie jest to jak zwykle pojscie na łatwizne i nie swiadczy to najlepiej o ich profesjonalizmie Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 21 Sty 2007 13:44:21    Temat postu: weewwe Odpowiedz z cytatem

Eltronik dość dobrze skonfigurował pr0xy i polecam używania do oglądania stron Internetowych, a także pobierania danych z Internetu. Stronki się szybciej odpalają i dla posiadaczy łącza 512kbps używając pr0xy zwiększa się do 768kbps, a posiadacze łacz 256kbps przy kożystaniu z pr0xy mają 512kbps.

Na dole zamieszczam gif z filmikiem jak ustawić przeglądarkę by kożystać z pr0xy eltronika (ustawienia dla: Internet Exploler, Firefox) - opery nie dałem bo jej nie lubię [; firefox r0x [;

Ustawienia dla Internet Exploler

Narzędzia --> opcje internetowe --> ustawienia sieci LAN --> serwer pr0xy
adres: 80.54.191.5 port: 3128



Link do filmiku orginalnego (451kb)
http://kk.com.pl/~jacek/rozne_dziwne_pliki/pr0xy/ie.html

Ustawienia dla firefox
Narzędzia --> opcje --> ustawienia połączeń


Link do filmiku orginalnego (565kb)
http://kk.com.pl/~jacek/rozne_dziwne_pliki/pr0xy/firefox3.html

ps. Dość stary temat i było o nim nawet w telegazecie, ale nie każdy ogląda tv [; a ja wpadłem na forum bo dawno mnie nie było :]

Wkradł się jakiś bug na stronce, kiedy chce napisać pr0xy (pro xy) ;] to nie chcę mi wysłać posta ;] dlatego tak dziwnie napisałem przez ZERO zamiast O [;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015616 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski