STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
DO KLONA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 21:04:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ale Wy jesteście nie mili bardzo nie ładnie ktoś sie pomylił a Wy go besztacie jak szmaciaż konia


Pozdrawiam Pana Klona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 09:54:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nikogo nie zbesztal, przynajmniej nie zauwazylem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anelim.
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 10:03:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyliłam się wpisując ogłoszenie w dziale sport.mylić się jest rzeczą ludzką prawda?
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 13:13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anelim. napisał:
pomyliłam się wpisując ogłoszenie w dziale sport.mylić się jest rzeczą ludzką prawda?

racja, tylko ile tych pomylek jest. po rpstu najlepiej jest to uporzadkowac lub w ogole zrezygnowac z takich praktyk. niebawem sie okaze ze rozmawiaja na tym forum ludzie ktorzy szukaja mieszkania lub chca je kupic. to jest forum a nie serwis ogloszeniowy. takie jest moje zdanie, ktore zaraz sie na pewno komus nie spodoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anelim.
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 13:35:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście że istnieje serwis ogłoszeniowy ale takie czasy, chcesz coś kupić, sprzedać to ogłaszasz się wszędzie:) a tak na poważnie to czytając wiele tematów na forum zauważyłam ze moja "wpadka" jest niczym w porównaniu z tym jak to użytkownicy "obrzucają się błotem" zamiast prowadzić rozmowy na dany temat. takie jet moje zdanie.
Powrót do góry
Ałstralo"pitek
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 15:12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem że na tym forum coraz miej nowych tematów do dyskusji a wiecej pogaduszek miedzy "starymi znajomymi".

Czyż by użytkownicy się zrazili? dziwnie to jakoś wygląda.
A co do obrzucania błotem jest to praktykowane od początku istnienia tego forum co zniechęca większość z nas tak mi się wydaje, a coraz więcej osób ma już dość tego prostactwa!

Może wreszcie ktoś się obudzi bo to forum coraz bardziej stacza się w utopię a szkoda by było bo większość tu piszący cenię.
Powrót do góry
killin me softly
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 15:30:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p******nie,
z tego co widzę, to wielu starych użytkowników zrezygnowało lub ograniczyło działalność na tym forum.
błotem to coraz częściej obrzucają się "gallowie anonimowie".
mi już się nudzi czytać wpisy tych samych osób o burmistrzu, układach w mieście, komuno-żydo-masonerii itp.
część nowych użytkowników zdominowała to forum, skutecznie odstraszając wielu stałych bywalców.
i proszę nie mylić złośliwości z obrzucaniem błotem. pewna kąśliwość jest wpisana w krajobraz tego forum od początku.
Powrót do góry
Ałstralo"pitek
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 16:41:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje chodziło mi właśnie i tylko wyłącznie o takich typków.
A co do złośliwych utarczek to luz, byle tylko nowo piszący posta nie wyskakiwał od razu do kogoś z k.....i czy innymi h....i, wprowadzając haos w temacie i zaraz jest młyn.
A wtedy znajdzie się jeden, czy drugi no i wiadomo ciśnienie skacze nie jednemu przy czym wielu tylko na to czeka, czając się za winklem kompa żeby tylko wpisać coś debilnego.
Od razu widać że takie "coś" jest zakompleksione, więc ja się tylko pytam gdzie jest wtedy Mod?
Powrót do góry
Moderator




Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 61

PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 18:07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum znajduje się pod opieką kilku moderatorów. Staramy się jednak nie ingerować zbytnio w dyskusje między użytkownikami. Nie chcemy aby forum zamieniło się w obwarowaną regulaminami i poranną musztrą jednostką wojskową Smile

My tu tylko sprzątamy Smile

Pozdrawiam,
KlonMod
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IPN
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 20:14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

killin me softly- to zapewne następny wymyślony nick przez któregoś ze "stałych bywalców" po to aby kogoś prowokować a akurat w tym przypadku bronić swojego terytorium jakim jest to forum.

Wszystko jest jasne podwójna osobowość ostatnio jest w modzie hehehe!


pozdrowionka
Powrót do góry
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 21:07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum jest miejscem do wymiany zdań i poglądów więc logiczne że muszą się pojawić zgrzyty bo są różne poglądy, oczywiście nie popieram tu żucania się błotem (chociaż nieraz się nie można opanować co chyba każdemu się zdaży no ale trzeba wrócić do tematu)

ale ostatnio zamiast dyskusji na np. tematy o naszym miescie czy zainteresowaniach najwiękrzym powodzeniem cieszą się ogłoszenia
no to niewiem czy nadal jest to forum?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 09 Sty 2007 22:13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bębenki, mieszkanka i inne ****** muje!
to forum powoli przeistacza się w słup ogłoszeniowy
co prowadzi do destrukcji tematów Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 09:06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IPN napisał:
killin me softly- to zapewne następny wymyślony nick przez któregoś ze "stałych bywalców" po to aby kogoś prowokować a akurat w tym przypadku bronić swojego terytorium jakim jest to forum.

moim zdaniem masz daleko idace stwierdzenia. no ale coz, skoro tak uwazasz. ale wiesz co ci powiem, ci jak to piszesz ''stali bywalcy'' sa za za dlugo na tym forum aby sie bawic w takie podchody.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 15:09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum jest fajne Smile




Pozdrawiam Pana Klona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 15:49:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie robi sie nudziarsko, jestem tu prawie codziennie, czytam forum, ale nawet nie chce sie tu niczego komentowac bo moim zdaniem kilkoro " ............ " loguje sie jako anonim-y i dyskutuje o pirdołach, a zaczeło sie od wyborów samorzadowych, czy się myle ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019362 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski