STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Moja pasja - filmy DVD

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Imer
Gość






PostWysłany: Pon, 07 Mar 2005 16:08:58    Temat postu: Moja pasja - filmy DVD Odpowiedz z cytatem

Może kotoś ma chęć pogadać o filmach DVD? Mam w swojej kolekcji ponad 100 - ALE NIE PIRATY, WSZYTKIE KUPIONE UCZCIWIE Very Happy
Nie mogę się opanować z kupowaniem, muszę je policzyć bo sądzę, żę będzie ich 150!
Kocham moje hobby (lubię też gry komputerowe i książki Stephena Kinga) ale filmy to filmy. Od urodzenia jestem kinomanem i tak już zostanie. Może napiszecie jakie macie filmy - ja ostatnio kupiłem "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" FILM WYPAS. OCENA 10/10, super obraz i dźwięk (DTS), tylko dodatki...nie ma ich Crying or Very sad
Teraz czekam w tym tygodniu na "Obcy kontra predator".
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 07 Mar 2005 23:15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co czytam to jesteś DVDoholikiem Wink kupujesz wszystko jak leci.
Też mam kilka fillmów na DVD (też legalnych Razz ) ale są to w większości kultowe produkcje (które mi sie podobają) tj. Sexmisja, Miś etc

Oczywiście w czołówce mojej DVDoteki są: Mikrokosmos, Makrokosmos i Dziobem i pazurem Cool

P.S. Napisz do mnie na krotom@poczta.onet.pl to dam Ci namiar na stronkę mojego kumpla który jest podobnie jak Ty zapalonym "filmomanem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 00:28:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ma dużo filmów dvd

specjalnie kupuje jakieś głupie gazety nawet Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Imer
Gość






PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 08:17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieee, właśnie nie kupuję wszystkiego jak leci tylko takie filmy, które mają dla mnie znaczenie. Prawdziwy kinomaniak (jak ja) nie mówi: Matrix lepszy od Star Wars a Lord of the rings gorszy od Alien. Ja lubię wszystkie tego typu filmy, dlatego sądzę, że jestem prawdziwym fanem kina. Ostatnio urzekły mnie filmy: "Efekt motyla", "Ja,ROBOT", "Osada"...
Kupuję te filmy, które mogę oglądać non stop ("Teksańską masakrę..." od środy zobaczyłem siedem razy - KULT) i które mają dla mnie jakieś znaczenie (nie kupuję kota w worku ale idę na Przykop i najpierw testuję).
Czy są jeszcze tacy ludzie jak ja... Razz
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2005 10:31:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imer napisał:
[...]Czy są jeszcze tacy ludzie jak ja... Razz

a co... boisz się, że jesteś ostatnim z wymierającego gatunku Question Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyler durden
Gość






PostWysłany: Sro, 09 Mar 2005 10:11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FIGHT CLUB rządzi! LEON ZAWODOWIEC, CZAS APOKALIPSY - to są klasyki! EFEKT MOTYLA jest ok. ale takie "masówki" jak teksańska masakra Confused super jest z kolei PIŁA i SYMETRIA
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016052 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski