STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
przychodnia strachu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kloss
Gość






PostWysłany: Pon, 27 Lis 2006 15:38:35    Temat postu: przychodnia strachu Odpowiedz z cytatem

Pani A.O wcale nie jest tak dobrym i milym lekarzem jak o niej mowi Pani J.B.Jest jeszcze trzecie ogniwo w tym ukladzie to pani ??...ktora jest pielegniarka w tej"przychodni".Przeciez joko personel wykwalifikowany i posiadajacy(jakim cudem nie wiem)prawo wykonywania zawodu powinna,a nawet musi wiedzie o obowiazujacych przepisach i do nich sie stosowac.Czy gdyby dostala zlecenie podania trucizny to tez by podala? To jest zwykla amatorszczyzna,brak kompetencji i lekcewazenie glownie pacjenta.Boze chron przed takimi ludzmi.
Powrót do góry
poinformowany
Gość






PostWysłany: Wto, 28 Lis 2006 17:09:58    Temat postu: Corhydron Odpowiedz z cytatem

Koleś jak nie jesteś zorientowany w temacie to się nie wypowiadaj! Pani dr. O., której to chcą postawic zarzuty, najprawdopodobniej uratowała człowiekowi ŻYCIE!!! Dobrze wiedziała o feralnym środku Jelfy, jednak Corhydron, którym dysponowała przychodnia pochodził z innej serii i nie zawierał szkodliwej skoliny powodującej zwiotczenie mięśni. Czeski odpowiednik nie jest tak skuteczny i najprawdopodobniej gdyby pacjent nie otrzymał corhydronu to już dawno by nie zył. Jednak media nie pozostawiły suchej nitki na lekarce, która uratowała ludzkie życie.
Powrót do góry
azazel
Gość






PostWysłany: Wto, 28 Lis 2006 18:33:39    Temat postu: Re: Corhydron Odpowiedz z cytatem

poinformowany napisał:
Koleś jak nie jesteś zorientowany w temacie to się nie wypowiadaj! Pani dr. O., której to chcą postawic zarzuty, najprawdopodobniej uratowała człowiekowi ŻYCIE!!! Dobrze wiedziała o feralnym środku Jelfy, jednak Corhydron, którym dysponowała przychodnia pochodził z innej serii i nie zawierał szkodliwej skoliny powodującej zwiotczenie mięśni. Czeski odpowiednik nie jest tak skuteczny i najprawdopodobniej gdyby pacjent nie otrzymał corhydronu to już dawno by nie zył. Jednak media nie pozostawiły suchej nitki na lekarce, która uratowała ludzkie życie.


powtórzę z innego wątku za specjalistą:

w telewizji widziałem na polsacie wypowiedź jakiegoś lekarza z jakiegoś centrum, że najprawdopodobniej podano za małą dawkę leku.
bo nie ma różnicy między corhydronem a jego zamiennikiem, gdzie jest ta sama substancja aktywna.
wystarczyło zwiększyć dawkę, a nie sięgać po zakazany lek.

na pewno jest to gdzieś w archiwum polsatu, zajrzyj na stronę
Powrót do góry
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 29 Lis 2006 09:08:38    Temat postu: Re: przychodnia strachu Odpowiedz z cytatem

kloss napisał:
Pani A.O wcale nie jest tak dobrym i milym lekarzem jak o niej mowi Pani J.B.Jest jeszcze trzecie ogniwo w tym ukladzie to pani ??...ktora jest pielegniarka w tej"przychodni".Przeciez joko personel wykwalifikowany i posiadajacy(jakim cudem nie wiem)prawo wykonywania zawodu powinna,a nawet musi wiedzie o obowiazujacych przepisach i do nich sie stosowac.Czy gdyby dostala zlecenie podania trucizny to tez by podala? To jest zwykla amatorszczyzna,brak kompetencji i lekcewazenie glownie pacjenta.Boze chron przed takimi ludzmi.

konkurencja jak nic.
jestes chyba jakis nawiedzony. wg Ciebie powinnismy zburzyc ta przychodnie, a lekarki spalic na stosie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleś
Gość






PostWysłany: Sro, 29 Lis 2006 12:16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow i tak powinno być i basta!!!!!!!!!!!!!!!!



-------------------------------------------------------------------


dobry żart grosza wart!!!
Powrót do góry
Czarna




Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 180
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 01 Gru 2006 18:25:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh, już przestancie. Media rozdmuchały, wielki szum zrobiły i tylko mieszają w głowach, bo każdy co innego gada. Zresztą sam pacjent wypowiadał się, ze lepiej sie poczuł po podaniu polskiego CORHYDRONU.


A ja i tak z ALFY się nie wypisze Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tv
Gość






PostWysłany: Pon, 04 Gru 2006 16:24:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

telewizja kłamie ! a TVN ... czy wybiórcza !
Powrót do góry
Andrzej
Gość






PostWysłany: Pon, 04 Gru 2006 17:37:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę,że forum podzieliło nam się na zwolenników i przeciwników owej przychodni,faktem jest to ,że jednak nawet jak ów corhydron uratował pacjentowi życie to i tak ktoś z tej przychodni powinien za to beknąć bo się nie zastosowali do zaleceń z góry ,bo była mowa o wszystkich rodzajach corhydronu więc wątpię by nikt za to nie beknął w jakiś sposób tym bardziej,że państwo B. właściciele przychodni nie mają zbyt dobrej renomy w naszym mieście ,ale i tak na początku myślałem,że chodzi o panią M. czytaj panią od sterydów z innej przychodni i chyba każdy wie o kogo chodzi.Ogólnie cała sprawa nie postawiła naszego miasta w zbyt dobrym świetle a teks ,że telewizja kłamie jest przesadzony bo telewizja miała prawo w taki sposób tą sprawę przedstawić skoro jest bezwzględny zakaz sprzedaży corhydronu,jak widać jestem raczej przeciwnikiem owej przychodni i mogę powiedzieć nawet,że należę do przychodni z 18stycznia ,i stamtąd raczej po owej aferze samych nie przychylnych rzeczy można było się na słuchać o państwu B. .Zresztą nawet miałem chwilę czasu by porozmawiać z pewnym lekarzem na ten temat i on mi w taki sposób tą sprawę przedstawił.Tylko mówię bardziej bym się tego spodziewał po pani M.,pozdrawiam ,swoją drogą ciekawe jak to wszystko sie skończy[/url]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023635 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski