STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Internetowe Radio - Muzyka i...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Czw, 16 Lis 2006 19:50:11    Temat postu: Internetowe Radio - Muzyka i... Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie od czasu do czasu posłuchać mojej twórczości, słuchajcie studenckiego internetowego radia: www.RadioSygnaly.pl
Najwięcej moich wierszy jest w każdą środę, w godz. 22.3O-23.3O, w audycji zwanej LOVEKOMOTYWA – romantyczne nutki i m.in. moja poezja... Wszystkich zainteresowanych zapraszam Smile) - Ivonne z Brodnicy Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 08:52:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze wiedziec. tak w ogole pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
azazel
Gość






PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 11:55:00    Temat postu: Re: Internetowe Radio - Muzyka i... Odpowiedz z cytatem

Ivonne napisał:
Jeśli chcecie od czasu do czasu posłuchać mojej twórczości, słuchajcie studenckiego internetowego radia: www.RadioSygnaly.pl
Najwięcej moich wierszy jest w każdą środę, w godz. 22.3O-23.3O, w audycji zwanej LOVEKOMOTYWA – romantyczne nutki i m.in. moja poezja... Wszystkich zainteresowanych zapraszam Smile) - Ivonne z Brodnicy Wink)


wolę gothamradio
Powrót do góry
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 14:22:14    Temat postu: Re: Internetowe Radio - Muzyka i... Odpowiedz z cytatem

Ivonne napisał:
Jeśli chcecie od czasu do czasu posłuchać mojej twórczości, słuchajcie studenckiego internetowego radia: www.RadioSygnaly.pl
Najwięcej moich wierszy jest w każdą środę, w godz. 22.3O-23.3O, w audycji zwanej LOVEKOMOTYWA – romantyczne nutki i m.in. moja poezja... Wszystkich zainteresowanych zapraszam Smile) - Ivonne z Brodnicy Wink)

no to do srody! Smile pozdro pincet Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 23:23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za pozdrowienia Jadziku - wzajemnie Smile)

Rosinku, no do srody, do srody Wink) Do uslyszonka w tzw. Neterze Very Happy Pozdro Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 18 Lis 2006 12:01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w innym miejscu jest dostępna Twoja tworczosc? żeby można było sobie poczytać...

Ostatnio zmieniony przez joey dnia Sob, 18 Lis 2006 12:09:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 18 Lis 2006 12:07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz sam znalazlem! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Sob, 18 Lis 2006 15:45:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milej lektury Joey Smile) Moze pokusisz sie o jakis komentarz na PW lub na e-maila...? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016255 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski