STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Nabór kandydatów do służby w Policji
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Wto, 20 Cze 2006 23:28:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ciekawe jak wyglada nowy "dołek" ??Czy maja tam miekkie lozka??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 21 Cze 2006 07:37:54    Temat postu: Re: policja i ich system Odpowiedz z cytatem

Anja napisał:
[...]Może ja żyję w innym świecie, gdzie Policja nie selekcjonuje po grubości koperty, ale innego wytłumaczenia nie potrafię podać. Poprostu porażka
też słyszłem że tak bywało... ale odkąd o przyjęciu danej osoby nie decyduje już kadrowy Pan C. to cała procedura wygląda przejrzyściej i trafiają do Policji CI którzy się nadają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 21 Cze 2006 11:41:44    Temat postu: Re: policja i ich system Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
też słyszłem że tak bywało... ale odkąd o przyjęciu danej osoby nie decyduje już kadrowy Pan C. to cała procedura wygląda przejrzyściej i trafiają do Policji CI którzy się nadają.


Chyba sie mylisz.... ja też słyszałem ,że kiedyś za"dobre zrobienie papierów", w czym byli ubecy sa naprawde dobrzy, brano 5 tys., dziś decyduje komenda wojewódzka i podobno cena dochodzi do 10 tys., oczywiście to tylko ploty, ale nadal do policji nie trafiają tylko ci którzy naprawde się nadają.
Powrót do góry
Carmen
Gość






PostWysłany: Sro, 21 Cze 2006 11:53:20    Temat postu: Nabór kandydatów Odpowiedz z cytatem

nie bylo tak źle ja startowałam w tym naborze, testy przeszłam a sprawności już nie:( da rade opanować caly materiał, tym bardziej,że na stronie internetowej policji były podane bloki tematyczne. wystarczyło opracować, poczytać ustawy itp... i do przodu.niestety kondycję trzeba mieć bez zastrzeżeń, zwłaszcza kobietki, z mojej grupy 40 dziewczyn tylko 3 przeszły.Nie było szans po zrównaniu czasu i toru przeszkód, identyczny dla facetów i kobietek. A chciałyśmy równouprawnienia Evil or Very Mad i po co? pozdrawiam wszystkich co sie starają i powodzenia Wink
Powrót do góry
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 22 Cze 2006 09:57:49    Temat postu: Re: Nabór kandydatów Odpowiedz z cytatem

Carmen napisał:
A chciałyśmy równouprawnienia Evil or Very Mad Wink

Na tym właśnie polega równouprawnienie, wszyscy mają mieć takie same testy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Gość







PostWysłany: Czw, 22 Cze 2006 19:34:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
krotom napisał:
ja znam taką osobę... ale ona nie korzyta z netu Confused
no tak i pewnie dlatego chcial zostac policjantem...
ale tak na serio..slyszalam ze testy byly trudne ( pytania byly z roznych dziedzin ) albo sie wiedzialo albo sie strzelalo Wink

nie korzystam,bo szkoda mi czasu na siedzenie i paplanie na forum- wścibska Karolinko... Twisted Evil
Powrót do góry
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 22 Cze 2006 20:43:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wścibska Karolinko... Twisted Evil
ups...nie mam samochodu gdyby cos i generalnie nie mieszkam w Brodnicy Rolling Eyes Wink Wink pozdrawiam pana władze Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 22 Cze 2006 22:07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kłamczucha, kłamczucha, kłamczucha Exclamation Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alias




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 1988

PostWysłany: Pią, 23 Cze 2006 10:30:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotuj sobie kartkę i coś do pisania. Zapisz swoje odpowiedzi, abyś potem mógł otrzymać wynik testu. Na koniec testu podsumuj swoje odpowiedzi i sprawdź wynik.














Test do szkoły policyjnej.

1 Dokończ zdanie:
"Jak nie kijem go, to...."
a. dwoma kijami
b. przejechać radiowozem
c. pala
d. on mi w pysk
d. ja uciekam

2. Zaznacz pojecie najbardziej związane z geometria
a. trójkąt małżeński
b. wiadro
c. prosta
d. koło różańcowe

3.Co robisz widząc staruszkę stojąca przy ruchliwej ulicy?
a. wylegitymujesz, zakujesz w kajdanki i odwieziesz do aresztu
b. mimo protestów babci, że czeka na syna- siła przeprowadzasz na druga stronę.
c. wydasz komendę "rozejść się obywatelko!!" jeśli nie posłucha -pałowanie
d. podchodzisz, salutujesz i pytasz uprzejmie czy czegoś nie potrzebuje.

4.Podczas kontroli drogowej zatrzymujesz samochód osoby duchownej co robisz:
a. wyciągasz kierowcę z samochodu, łapska na maskę, nogi szeroko rozstawione, dokonujesz przeszukania odzieży.
b. klękasz przy drzwiach samochodu od strony kierowcy, zegnasz się i zaczynasz spowiedź.
c. wsiadasz do radiowozu, włączasz sygnał dźwiękowy i eskortujesz duchownego do miejsca przeznaczenia
d. mówisz : "pochwalony uprzejmie proszę Wasza Elimin...Emilin.. Eminencje o dokumenty"

5. Który program TV najchętniej oglądasz?
a. Wódko pozwól żyć
b. Ciuchcia
c. słowo na niedziele
d. 997
e. goniec-magazyn kulturalny

6. Która osoba jest bohaterem narodowym USA
a. Don Kichot
b. Gorbaczow
c. Myszka Miki
d. wódka Bolls
e Pułaski















Odpowiedzi i punktacja
pyt1 a=3;b=5;c=2d=1e=4
pyt2. a=5;b=4;c=1;d=2
pyt3. a=5;b=4;c=3;d= -5
pyt4 a=3 b=5 c=2 d= -4
pyt5 a=4 b=3 c=2 d=5 e=1
pyt6 a=5 b=2 c=1 d=4 e=3















22-30pkt: Brawo poziom twojej inteligencji wskazuje na to ze jesteś urodzonym policjantem. Wiesz w jaki sposób umiejętnie wykorzystywać pałkę i kiedy sięgnąć po cos większego.....

15-21pkt: Nie jest źle!! Powtórka z 8klasy szkoły podstawowej dobrze ci zrobi. Możesz być policjantem ale zastanów się czy nie lepiej być strażakiem.

9-14pkt: no cóż......Musisz dać egzaminatorowi dobry samochód, a wtedy może dostaniesz się do szkoły policyjnej. Masz co prawda ukryty talent, ale to za mało.

1-8pkt.: Jesteś beznadziejny nic nie umiesz , policjanta z ciebie nie będzie lepiej pomyśl o karierze polityka w jakiejś samobroniącej się partii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.082571 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski