STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Spotkanie Poetyckie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
newman




Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 310
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Czw, 25 Maj 2006 16:29:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivonne napisał:
newman napisał:

Zależy... Czasem to wszystko komplikuje...


Moim zdaniem szczerosc zawsze powinna byc na pierwszym miejscu.
Nie mowiac wprost o tym, co czujemy, nie jestesmy ze soba calkiem szczerzy, ani z innymi. Nawet jesli spotkamy sie z krytyka, to i tak uwazam, ze warto.

Wyrazajac jasno swoje uczucia, czujemy pewien rodzaj oswobodzenia.

Podczas, gdy np. przebywamy z kims, rozmawiamy, ale nie wiemy tak naprawde, jakie sa odczucia tej osoby wzgledem nas, jestesmy skazani na domysly... To natomiast prowadzi do watpliwosci, niepewnosci, czy tez zludnych nadziei... W efekcie jestesmy przygnebieni, gdyz zyjemy w ciaglej niewiedzy. Gdy z czasem wszystko sie wyjasnia i okazuje sie, ze nasze rozbudzone nadzieje nie maja racji bytu, bo niestety intuicja zawiodla, co wtedy? - Bol i rozczarowanie.
Nie czekajmy, nie zwlekajmy... tu czas dziala na niekorzysc Exclamation

Warto otwarcie mowic o uczuciach Exclamation



Zgadzam się. Ale nie można się otwierać przed każdym. Znam osoby które twierdzą że mają wielu przyjaciół bo to potrafią. Bez problemu wymienią setkę "bliskich" ich sercu osób, a tak naprawdę to nie jest taka prawdziwa bliskość, skoro nie jest czymś wyjątkowym.
Szczerość jest najważniejsza. Ale nie eksponowanie swojego wnętrza wszystkim to nie jest wcale brak szczerości. Żyje się łatwiej jeśli z większością łączą nas luźniejsze relacje. Tak w 90% znają mnie ze 4 osoby, a całkowicie otworzyć się potrafię tylko przed jedną z nich. Inaczej bym nie potrafił, taki już jestem. Co nie znaczy wcale że jestem nieszczery wobec reszty. Po prostu wole zachować pewien dystans.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Czw, 25 Maj 2006 16:55:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

newman napisał:


Zgadzam się. Ale nie można się otwierać przed każdym. Znam osoby które twierdzą że mają wielu przyjaciół bo to potrafią. Bez problemu wymienią setkę "bliskich" ich sercu osób, a tak naprawdę to nie jest taka prawdziwa bliskość, skoro nie jest czymś wyjątkowym.
Szczerość jest najważniejsza. Ale nie eksponowanie swojego wnętrza wszystkim to nie jest wcale brak szczerości. Żyje się łatwiej jeśli z większością łączą nas luźniejsze relacje. Tak w 90% znają mnie ze 4 osoby, a całkowicie otworzyć się potrafię tylko przed jedną z nich. Inaczej bym nie potrafił, taki już jestem. Co nie znaczy wcale że jestem nieszczery wobec reszty. Po prostu wole zachować pewien dystans.


Oczywiscie, ze nie mozna otwierac sie przed kazdym-np. przypadkowo spotkanym przechodniem Wink
Mialam na mysli otwartosc w kontaktach miedzyludzkich-umiejetnosc nazywania wzajemnych relacji ''po imieniu''.
Chodzilo mi wlasnie o te szczegolna bliskosc, kiedy wydaje sie ona byc wyjatkowa dla obu stron, a jest tylko dla jednej... Wydaje sie, bo sfera wzajemnych ''uczuc'' nigdy nie zostala poruszona.
I wowczas mozna sie rozczarowac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
newman




Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 310
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Czw, 25 Maj 2006 23:17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że jeśli się żyje w stałym związku to ma się te problemy z głowy. Żadnych niepewności i rozczarowań Smile Oczywiście są z wiązki w których partnerzy nie potrafią, bądź nie chcą być całkowicie szczerzy i żyją w niepewności.

Czasem jednak warto wstrzymać się z wyznaniem swych uczuć przez jakiś czas, nawet jeśli wydaje się nam, że druga strona czuje to samo. I nie dlatego by uniknąć rozczarowania. Niektórzy potrzebują więcej czasu by podjąć decyzję w pewnych sprawach. Jeśli czujemy, że wszystko idzie w dobrą stronę, to nie ma pośpiechu Wink Nic na tym się nie straci a można zyskać. Nie od razu Rzym zbudowano. W niektórych przypadkach gdy zrobi się duży krok za szybko, można wszystko popsuć i nie dostać drugiej szansy. A dając czas na refleksje jest możliwość, że druga strona zmieni zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Pią, 26 Maj 2006 13:04:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie, kazdy z nas jest troche inny. Inaczej postrzegamy pewne sprawy, mamy odmienne charaktery... W zaleznosci od tego tez, kazdy przypadek jest oryginalny, bo tez kazdy na swoj wlasny sposob czuje i wyraza uczucia...
Uwazam jednak, ze ze swej strony nalezy zrobic duzo, aby kogos nie rozczarowac. Nie nalezy robic komus zludnych nadziei, jesli nie jestesmy pewni, czego tak naprawde chcemy.
Czas... owszem ''nie od razu Rzym zbudowano'', ale niekiedy, gdy zwleka sie zbyt dlugo, mozna stracic osobe, na ktorej nam zalezy... bezpowrotnie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnes




Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 296
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 26 Maj 2006 23:12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivonne napisał:
"... Szkoda, Ze Nikt Z Forumowiczow Sie Nie Pojawil Sad ...."


a skąd wiesz Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Sob, 27 Maj 2006 13:00:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnes napisał:

a skąd wiesz Question


Hmm, no podejrzewam, ze gdyby sie pojawil, to z pewnoscia podszedlby do mnie i sie przedstawil, czyz nie? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnes




Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 296
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 27 Maj 2006 13:43:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivonne napisał:
Hmm, no podejrzewam, ze gdyby sie pojawil, to z pewnoscia podszedlby do mnie i sie przedstawil, czyz nie? Wink


hmm, no nie mam pojecia, czy ktos by tak postapil, ale zapewne tobie bylo by milo w takiej sytuacji.

ps. odwiedzilam twoja stronke, poczytalam troszeczke, jeden z wierszy jaki mi utkwil w pamieci to "Nie wiem- wiem" - bardzo fajniutki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Sob, 27 Maj 2006 15:27:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnes napisał:

hmm, no nie mam pojecia, czy ktos by tak postapil, ale zapewne tobie bylo by milo w takiej sytuacji.

ps. odwiedzilam twoja stronke, poczytalam troszeczke, jeden z wierszy jaki mi utkwil w pamieci to "Nie wiem- wiem" - bardzo fajniutki Very Happy


No wiesz, smiem tak przypuszczac, gdyz zwykle po prezentacji prawie kazdy obecny do mnie podchodzi Wink Poza tym, gdyby jakis forumowicz byl na moim Spotkaniu, to spodziewam sie, iz nie obyloby sie to bez komentarzy tu na forum Wink

Bardzo mi milo, ze odwiedzilas moja stronke.
Niektore z moich wierszy maja juz dobre kilka latek. Mam tez sporo nowych. Nie wszystkie sa dostepne na stronie...
Nie publikuje tez na niej utworow muzycznych (moje teksty, muzyka autorstwa moich przyjaciol), ktore jednak mozna uslyszec na moich Spotkaniach Poetyckich Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnes




Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 296
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 27 Maj 2006 18:46:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivonne napisał:
...Niektore z moich wierszy maja juz dobre kilka latek. Mam tez sporo nowych. Nie wszystkie sa dostepne na stronie...


no to sama się domyśliłam, że zapewne masz o wiele większe dorobki wierszy, niż tylko te co widnieją na twojej stronie, a może watro jakoś odświeżyć tą stronkę, dorzucic troszkę nowości, aby zyskała atrakcyjności, no i pewnie jak masz stałych bywalców, to też chciali by sami czegoś więcej... chyba że się myle, może dorzucić jakąś galerie fotek, czy to twoich, z występów, jakieś miniatury obrazów, coś z fotografii Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Sob, 27 Maj 2006 20:23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnes, no dzieki. Przyznam, ze od jakiegos czasu tez mysle o tym, aby zmienic cos w mojej stronie, tj. np. dodac ksiege gosci, galerie itp.

Jesli zas chodzi o wiersze, to nie chcialabym poprzestac na internetowej publikacji, ale moim marzeniem jest wydanie ogolnodostepnego tomiku poezji. Wobec tego, nie chce umieszczac na stronce zbyt wielu utworow. Tak, czy inaczej, przemysle ewentualnosc dodania kilku nowych Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnes




Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 296
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 27 Maj 2006 21:43:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to nie pozostało Ci nic innego, jak zabrać się ostro do pracy aby zrealizować swoje marzenia, oby tak dalej Ivonne Very Happy jedziemyy.............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Sob, 27 Maj 2006 21:48:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe Agnes, oj biore sie, biore... juz od jakichs 3 lat starania me nie ustaja, ale zeby to wszystko bylo takie proste... Rolling Eyes ...ale jedziemyyy dalej... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnes




Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 296
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 27 Maj 2006 21:55:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciuuuch ciuuuuuch, nie zatrzymujemy się Laughing jedziemyyyy pod goreczki heh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Pon, 29 Maj 2006 10:57:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak... byle sie nie poddawac przeciwnosciom, choc te niekiedy potrafia odebrac wszelkie checi... Rolling Eyes
MIMO TO, NIE ZAMIERZAM STRACIC NADZIEI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021512 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski