STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sprawa wyłudzania kasy mieszkanców od spóldzielni???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Czw, 12 Lut 2004 00:54:31    Temat postu: sprawa wyłudzania kasy mieszkanców od spóldzielni??? Odpowiedz z cytatem

no własnie czy wiece ze spółdzielnia mieszkaniowa w Brodnicy ma najdrozszy czynsz w całym wojewódzctwie, jakby tego było mało okazało sie ze w ciągu roku spóldzielnia wydaje na sprzatanie klatek itp 600.000 tys zł>??? jakos mi sie nie chce temu wierzyc , przykładów jest wiecej!!! dlatego ja sie pytam za jakie pieniadze ****** ******** wybudował sobie mały pałacyk??? skandal i ta sprawa powinna trafić do najwyzszego sądu przeciez to jest okradanie społeczeństwa??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inkwizytor
Gość






PostWysłany: Czw, 12 Lut 2004 18:27:40    Temat postu: hahaha przeciez to kolejny baron SLD na powiat Odpowiedz z cytatem

brawo, Harry, racja, ale to paskudny komuch, czerwony do szpiku, nic dziwnego ze okrada ludzi, ale co wszystko za nim stoi,
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 02:14:59    Temat postu: Czynsz Odpowiedz z cytatem

Witam all No macie racje że kradnie skór*****n Bloki sie rozpadaja a on nic nierobi tylko kase do d**y i nowymi samochodami sie rozbijac potrfi cieć z niego i złodziej mozemy coś z tym wreszcie zrobimy cio??



Pozdro all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 10:00:47    Temat postu: Re: Czynsz Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
[...]mozemy coś z tym wreszcie zrobimy cio??[...]

Skoro twierdzisz oficjalnie (Ty i Twoi przedmówcy), że jest on złodziejem (na pewno masz na to konkretne dowody) to śmiało zgłoś ten fakt na policję.
Jeśli jednak nie masz na to żadnych dowodów to módl się aby w/w osoba nie oskarżyła CIe o pomówienie (a określić to kim jesteś wcale nie jest trudno) bo jednym klawiszem jaki będziesz widział nie będzie klawisz o klawiatury ale koleś w więzieniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaGik
Gość






PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 12:42:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom ty naprawde zrob temat ze swoimi 'zlotymi myslami'
oswiec nas wszystkich! Laughing
Powrót do góry
kid
Gość






PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 17:11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KROTOM czy ty naprawde zawsze na każdy temat musisz wypowiadać swoje mądrości jak nie masz nic do powiedzenia do tematu to po prostu zamknij stronke i poszukaj innej a nie tylko każdego strofujesz i poprawiasz widać, że ty zajebiście ważny jesteś niech ludzie piszą sobie co chcą od tego są takie strony a nie od zabraniania wszystkiego ja tu żadnego nazwiska właściciela nie widzę (być może admin je usunął ale nie wiem tego) to i nie ma chyba przestępstwa a ty zawsze wszędzie się wtrącisz podejrzewam, że nie masz za dużo kolegów bo ja na pewno nie trzymałbym sie z takim mądralą. Pozdrawiam i życze więcej pokory to szlachetna cecha nawet królewska!
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 20:37:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing to nigdzie nie ma nazwiska ani imiona nigdzie też nie padły konkretne dane ani namiary a pozatym w Brodnicy chyba jest kilka spółdzielni to nie jest sprecyzowane więc nie nadaje się to do prokuratury Very Happy więc brod.pl nie martw się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 14 Sty 2005 11:13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale krotom ma rację! utarło się, że wszyscy dyrektorzy/prezesi/kierownicy to złodzieje. nikt nikomu jeszcze nic nie udowodnił. mało, ludzie często wymyślają sobie różne rzeczy nie znając podstawowych zasad funkcjonowania spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych czego dowodem występienie jednego pana w czasie sesji. tacy ludzie nie maja nic do roboty tylko szukania dziury w całym.
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 17 Sty 2005 15:48:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kid napisał:
KROTOM czy ty naprawde zawsze na każdy temat musisz wypowiadać swoje mądrości[...]

ja nie wypowiadam swoich mądrości, ja po prostu staram się przedstawić inny punkt widzenia Exclamation
kid napisał:
[...]niech ludzie piszą sobie co chcą od tego są takie strony [...]

zdaję sobie z tego sprawę i właśnie to czynię "piszę co chcę" Rolling Eyes
Mam naturę oponenta i cóż ja na to poradzę Cool

kid napisał:
[...]podejrzewam, że nie masz za dużo kolegów bo ja na pewno nie trzymałbym sie z takim mądralą[...]

przykra sprawa... do tej pory koledzy mi nie byli potrzebni bo bawiłem się dwiema metalowymi kulkami od łożyska koparki... jednak ostatnimi czasy jedna z nich mi się zgubiła a drugą popsułem więc z braku uciech zacząłem wchodzić na to forum Wink Mr. Green Razz


Janusz napisał:
[...]nigdzie nie ma nazwiska ani imiona nigdzie też nie padły konkretne[...]

tu mała prośba do "strażników forum" aby umieszczali informację o usunięciu nazwisk z danych postów bo faktycznie teraz nie wiadomo o co to całe larum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 18 Sty 2005 17:06:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale temat, szanowny krotomie, podjęty przez Ciebie jest bardzo hmm aktualny. ludzie mają pretensje do osób na stanowiskach: a to kradną, a to wystawnie żyją itp... przede wszysktim osoby na stanowiskach (w firmach, spółdzielniach, gdziekolwiek) ponoszą odpowiedzialność przed zarządami za decyzje, prowadzoną politykę przedsiębiorstwa/spółdzielni. oni też odpowiadają przed prawem za swoje decyzje. są kontrole, które nic nie wykazują. oczywiście, zwolennicy teorii spisku dorzucą, że sprawozdania są fałszowane.
ludzie nie chodzą na zebrania osiedlowe. to znaczy chodzą, jeżeli aktualnie mają jakiś problem. standardowo chodzą też oszołomy, którzy szukają dziury w całym. mają o sobie mniemanie jako ostatnich sprawiedliwych i wszechwiedzących (takich wszędzie jest pełno i przynajmniej raz w tygodniu macie z nimi do czynienia w pracy). a potem pretensje, że się nie wie o tym, o tamtym jak się nie chodzi. Twisted Evil
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017569 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski