STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Koncert "Fool-X trio" w BDK Hit miesiąca a może i
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sandał
Gość






PostWysłany: Nie, 23 Kwi 2006 06:22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no z pewnością by się nie utrzymała, ale jeden wieczór jazzowy w piano lub obsession raz na jakiś czas może nikomu by nie przeszkadzał Wink
Powrót do góry
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 23 Kwi 2006 08:49:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i moze obsesion albo piano pomysli nad tym... jakis koncercik jazzowy w bardziej klimatycznym miejscu niz BDK byl by perfekcją! Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 23 Kwi 2006 10:18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko zeby z przyjemnoscia posluchac jazzu potrzebna jest dobra akustyka idobre naglosnienie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 23 Kwi 2006 14:43:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
tylko zeby z przyjemnoscia posluchac jazzu potrzebna jest dobra akustyka idobre naglosnienie ...


nie zgodze sie! wedlug mnie potrzebni sa tylko dobrzy muzycy, odpowiednio kameralne, klimatyczne miejsce. Naglosnienie nie musi byc wcale dobre! Mozna na samych piecach grac .... i to wystarczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 23 Kwi 2006 20:35:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joey napisał:


nie zgodze sie! wedlug mnie potrzebni sa tylko dobrzy muzycy, odpowiednio kameralne, klimatyczne miejsce. Naglosnienie nie musi byc wcale dobre! Mozna na samych piecach grac .... i to wystarczy!
jasne ze masz racje... mozna sluchac muzyki na zajebistym sprzecie i na gownianym magnetofonie... tylko niestety ta roznica jest widoczna, a jazz jest muzyka gdzie sie duzo dzieje kazdy instrument, kazda nuta sa wazne...i szkoda by bylo zeby tego nie bylo slychac bo naglosnienie bylo takie se...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 23 Kwi 2006 21:29:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
joey napisał:


nie zgodze sie! wedlug mnie potrzebni sa tylko dobrzy muzycy, odpowiednio kameralne, klimatyczne miejsce. Naglosnienie nie musi byc wcale dobre! Mozna na samych piecach grac .... i to wystarczy!
jasne ze masz racje... mozna sluchac muzyki na zajebistym sprzecie i na gownianym magnetofonie... tylko niestety ta roznica jest widoczna, a jazz jest muzyka gdzie sie duzo dzieje kazdy instrument, kazda nuta sa wazne...i szkoda by bylo zeby tego nie bylo slychac bo naglosnienie bylo takie se...


nie znam sie ale w brodnicy chyba trudno o miejsce z lepsza akustyka niz BDK! Jezeli chodzi o sprzet naglasniajacy tez raczej nie jest zly. Chyba, ze watpisz w kwalifikacje Witka ?
a i tak uwazam, ze dobry muzyk, to i na cienkim sprzecie dobrze wypadnie! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 23 Kwi 2006 21:52:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joey napisał:


nie znam sie ale w brodnicy chyba trudno o miejsce z lepsza akustyka niz BDK! Jezeli chodzi o sprzet naglasniajacy tez raczej nie jest zly. Chyba, ze watpisz w kwalifikacje Witka ?
a i tak uwazam, ze dobry muzyk, to i na cienkim sprzecie dobrze wypadnie! Wink
a czy ja pisalam ze Bdk-u bylo ch****o? a co do Gutwita to uwazam ze jest profesjonalista w tym co robi! i jeszcze jedno... ja tez wole posiedziec w knajpce przy piwie i w taki sposob sluchac muzyki na zywo (chociaz ostatnio zatesknilam za jakims zajebistym koncertem w Spodku Wink ) tylko ze nasze knajpki nadaja sie raczej do koncertow rocowych, blusowych itp...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 24 Kwi 2006 09:45:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za dobre słowo

po koncercie poszliśmy z kapelą do Piana
bardzo im się podobało

gutwit
Powrót do góry
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 24 Kwi 2006 16:05:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli naglosnienie bylo "takie se", to chyba nie bylas do konca zadowolona ... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 24 Kwi 2006 16:10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joey napisał:
Jezeli naglosnienie bylo "takie se", to chyba nie bylas do konca zadowolona ... Rolling Eyes
o czym Ty piszesz? bardzo Cie prosze przeczytaj jeszcze raz moje posty ale tym razem dokladnie bo mam wrazenie ze ich poprostu nie czytasz Rolling Eyes oczywiscie wcale nie musisz ale wtedy nie komentuj tego czego ,,nie" napisalam!
p.s. koncert w BDK-u byl za******y!! naglosnienie bylo zajebiste!! i bardzo mi sie podobalo (szkoda tylko ze piwa nie bylo)!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 24 Kwi 2006 16:19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
joey napisał:
Jezeli naglosnienie bylo "takie se", to chyba nie bylas do konca zadowolona ... Rolling Eyes
o czym Ty piszesz? bardzo Cie prosze przeczytaj jeszcze raz moje posty ale tym razem dokladnie bo mam wrazenie ze ich poprostu nie czytasz Rolling Eyes oczywiscie wcale nie musisz ale wtedy nie komentuj tego czego ,,nie" napisalam!
p.s. koncert w BDK-u byl za******y!! naglosnienie bylo zajebiste!! i bardzo mi sie podobalo (szkoda tylko ze piwa nie bylo)!!!


a jo! za szybko czytalem i zle sesns Twojej wypowiedzi zalapalem! Wink
ale przynajmniej sobie pogadalismy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 24 Kwi 2006 16:28:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joey napisał:


a jo! za szybko czytalem i zle sesns Twojej wypowiedzi zalapalem! Wink
ale przynajmniej sobie pogadalismy!
hehehe tak sobie wlasnie myslalam Wink ale dyskusja byla przednia Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025349 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski