STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
co tam w Sparcie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
2M
Gość






PostWysłany: Wto, 14 Gru 2004 18:19:38    Temat postu: co tam w Sparcie? Odpowiedz z cytatem

może wie ktoś co się dzieje w naszym klubie?
Powrót do góry
Ispep
Gość






PostWysłany: Wto, 14 Gru 2004 23:57:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ktorym? sparta-digger czy brodnickim klubie sportowym? gazet nie czytasz? sa dwie sparty... pierwsze (digger) ma sie zle, jezeli jeszcze istnieje, bo sad ma ją rozwiazac. tu przeczytaj co pisza o sparcie-digger to nie jedyna publikacja o klubie. druga ma sie nie najgorzej i sie raczej rozwija
Powrót do góry
ali
Gość






PostWysłany: Czw, 16 Gru 2004 11:49:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPARTA JEST TY(L)KO JEDNA SPARTA BRODNICA!!!!!!! pozdro dla chelmzy ,kwidzyna,elblaga,szczecina,mlawy!!!!!
Powrót do góry
Ispep
Gość






PostWysłany: Czw, 16 Gru 2004 13:27:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...za przeproszeniem, idiota. pisze Ci, że są dwie Sparty. Twoja Sparta (Digger) Brodnica być może już długo nie będzie istnieć, powstał za to Brodnicki Klub Sportowy Sparta a to zupełnie inna bajka niż twoja ukochana SPARTA BRODNICA. chyba, że chodzi Ci o darcie gęby na stadionie. Wtedy rzeczywiście zlepek historycznej nazwy „SPARTA" i miasto BRODNICA tworzą okrzyk SPARTA BRODNICA.
Powrót do góry
Art
Gość






PostWysłany: Czw, 16 Gru 2004 15:48:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ispep przestań lalusiu wypisywać takie bzdury wlep lepiej główke w telewizorek albo gierki tak jak to robiłeś dotychczas i przestań tu jakieś głupoty wypisywać ty pewnie nigdy w swoim zapyziałym i nudnym życiu nigdy na meczu nie byłeś bo bałeś sie że ci buźkę obiją... także daj sobie spokój z mądrowaniem... W Sparcie wszystko w miare good Smile
Powrót do góry
Ispep
Gość






PostWysłany: Pią, 17 Gru 2004 10:29:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo, przy braku argumentow zawsze można ubliżać. czytam gazety po prostu i wiem, że są DWIE sparty. OK to może jest w Brodnickim Klubie Sportowym, który od Sparty Digger przejął sekcję piłki nożnej.
Na mecze nie chodzę od roku, bo jestem bardzo zapracowany. Pamiętam jak Sparta była w czwartej lidze, na bramce stał Dembek, Grzesiu Bała miał ponad 100 bramek na koncie. Byłem na meczach z - jeszcze wtedy - Elaną potem TKP. jak widzisz "wąchałem" w swoim życiu stadion, więc polecam ci porzerzyć wiedzę i poczytać dla odmiany gazety: o tym, że sparta/digger postawiona jest w stan likwidacji, o niewłaściwie wykorzystantych dotacjach, o raportach nik i pijanych zawodnikach. poszerz horyzonty
Powrót do góry
Art
Gość






PostWysłany: Pią, 17 Gru 2004 14:05:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luzik mi chodziło tylko o te wypisywanie tekstów o darciu gęby i tym pisaniu o "zlepku" Sparta, też żyje w realnych czasach i też czytam gazety wiem dobrze, że w Sparcie (umówmy sie że tak będziemy obie je nazywać) nie ma rewelacji, czytałem wiele artykułow na ich temat i duzo wiem z relacji tych, którzy są związani z obecnym klubem, chodze też po mieście i jak każdy mam oczy widze jak niektórzy "zawodnicy" łoją po nocach w lokalach wielcy gwiazdorzy szkoda, że nikt ich nie widział jak grali w ostatnim meczu w Nowym....masakra
Powrót do góry
ali
Gość






PostWysłany: Pon, 20 Gru 2004 12:13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wwe wtorek na brodnickim stadionie razem z z druzyna trenowal nowy zawodnik gral on na jesieni w tkp wchodzil z lawki rezerwowych ale do brodnicy mogl by sie przydac jest to kukowski
Powrót do góry
Art
Gość






PostWysłany: Pon, 20 Gru 2004 19:44:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda jest to Kukowski grał w TKP przedtem w Lechu był najlepszym strzelcem jest on rocznik 84 aczkolwiek wątpie czy zagra wiosną w Sparcie gdyz z tego co sie orientuje to TKP zażyczyło sobie jakąś kase za tego zawodnika a wiadomo jak jest z kasą.....także who know Smile
Powrót do góry
bks
Gość






PostWysłany: Nie, 26 Gru 2004 12:59:31    Temat postu: sport Odpowiedz z cytatem

Tak jak tu jeden czlowiek napisal( ISPEP) ze chodzil na mecze jak Sparta była w IV lidze i gral w niej Bała i Dębek . Jak bys chcial wiedziec to Sparta nigdy wczesniej nie byla w IV lidze od razu awansowali z V ligi do 3.Sparta była bedzie i JEST. Sparta w moim sercu JEST!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
Powrót do góry
bks
Gość






PostWysłany: Nie, 26 Gru 2004 13:02:08    Temat postu: sport Odpowiedz z cytatem

W Sparcie na testach jest takze zawodnik Drwecy Nowe Miasto Lub. Twisted Evil Sparta FANATIC
Powrót do góry
hooligans
Gość






PostWysłany: Nie, 26 Gru 2004 22:34:56    Temat postu: sport Odpowiedz z cytatem

[color=yellow][/color]Sparta [color=black][/color]Brodnica Exclamation [/url][/list][/code][/quote]
Powrót do góry
ISPEP
Gość






PostWysłany: Pon, 27 Gru 2004 10:29:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy spadli z trzeciej ligi - akurat remontowana była górna płyta boiska - pograli jeden sezon w czwartej lidze i wrócili. pamięć mnie raczej nie zawodzi...
Powrót do góry
ultras
Gość






PostWysłany: Czw, 30 Gru 2004 11:52:09    Temat postu: sport Odpowiedz z cytatem

Nie nigdy predzej nie byli w IV lidze mi sie tez tak wydaje od razu awansowali do 3.
Powrót do góry
Bks
Gość






PostWysłany: Czw, 30 Gru 2004 11:56:42    Temat postu: sport Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie kiedy bedzie strona internetowa Sparty miala juz byc dawno a postepow nie widze!!! Sparta FANATIC
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016352 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski