STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
DOLARGAN-OŚWIADCZENIE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 06:27:05    Temat postu: DOLARGAN-OŚWIADCZENIE Odpowiedz z cytatem

W związku z pojawiającymi się domysłami oraz insynuacjami na mój temat, śpieszę wyjaśnić całe zamieszanie wokół mnie i użytkownika o nicku USS Saratoga:
    1. Ci użytkownicy, którzy mnie znają wiedzą czym się zajmuję zawodowo i jakie mam wykształcenie. Otóż jestem informatykiem i administruję siecią komputerową opartą na Novell NetWare 6,5. W sieci, którą zarządzam znajduje się 25 komputerów i tyleż użytkowników. Posiadamy łącze 2 Mbps i 8 adresów IP. Jeden z tych adresów (główny, tzw. rozgłoszeniowy) został „namierzony” przez administratorów forum brodnica.net i jeden z nich zadzwonił do mnie aby mnie o tym poinformować. Pragnę wyjaśnić że USS Saratoga TO NIE JA ! W swojej sieci w żaden sposób nie blokuje użytkownikom dostępu do czegokolwiek w internecie (jak robią to niektórzy admini), wszyscy moi użytkownicy mają nieograniczony dostęp do sieci internet i ja w żaden sposób ich nie kontroluję, ponieważ uważam, że każdy ma prawo mieć taki dostęp choćby dlatego, że skoro mamy aż 2 Mbps na tylko 25 stanowisk to pasma wystarczy dla każdego.
    2. Każdy z użytkowników w mojej sieci ma własny adres IP przydzielony przeze mnie na serwerze – na stałe. Dzięki temu mogę każdego zidentyfikować Z czystej ciekawości sprawdziłem logi (plik przechowujący wszelkie dane dotyczące dostępu użytkowników do sieci zewnętrznych) na swoim serwerze oraz, co było trudniejsze – na routerze i już wiem kto jest użytkownikiem USS Saratoga (wybaczcie - tylko do mojej wiadomości).

Tyle techniki.

Jeśli chodzi o całą sprawę podchodząc do niej merytorycznie, to osobiście zgadzam się z tym pomysłem. Może dlatego że sam mam 33 lata i podobne zainteresowania. Błędne są podejrzenia, że to ja ze względu na styl moich wypowiedzi wcześniejszych na forum. Zgadzam się że trochę są podobne, natomiast w taki sposób pisać może w zasadzie każdy. Owszem, ja również często używam słów mało potocznych, a wręcz górnolotnych (nie wiem dlaczego) podobnie jak USS Saratoga i myślę, że w jego przypadku jest to czysty przejaw elokwencji, co powinno być chwalebne. Znam tego użytkownika i to jest do niego podobne. Faktycznie ma 31 lat i wykształcenie wyższe. Wypowiedź o proponowanych tematach na forum: prawo, historia, farmakologia, medycyna, itp. może sugerować również moje zainteresowania, ponieważ są dokładnie takie same (i trochę innych), co może ujawniać choćby mój nick. Również nick USS Saratoga jest charakterystyczny ponieważ jest to nazwa jednego z największych amerykańskich lotniskowców. Stąd drogą dedukcji np. zainteresowania historią. Nie było kłótni, wypowiedzi wszystkich są sensowne a Karolina wdała się nawet w szczególną konwersację, co rzecz jasna było przemiłe. Tylko Andzia ma jak zwykle jakieś "ale". Coż taka już jest.
Uważam także, że użytkownicy zbyt pochopnie potraktowali tę propozycję i gościa po prostu „spuscili”, a szkoda bo mogłoby to być coś fajnego. Zgadzam się, że dyskryminacja jest niedopuszczalna, ale przecież nikt nikogo nie będzie zmuszał do udziału w forum 30-latków. Rozmowy na poważne tematy są również potrzebne. Mogą służyć przecież wszystkim, zwłaszcza gdy pojawią się tam różne porady np. prawne, lekarskie, wymiana doświadczeń z różnych dziedzin, szeroko pojęta edukacja itp. To naprawdę może być użyteczne. JA JESTEM ZA !
To wszystko. Dziękuję za wytrwałość.
DOLARGAN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alias




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 1988

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 07:09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co..? Znam dobrego psychologa..
Dla kolegi USS też się znajdzie drugi !
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 08:18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolargan a moze Ty zorganizujesz takie forum? Jestes juz zarejestrowany, przyjaznisz sie z Klonkiem.. sprobuj! trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 08:28:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
Dolargan a moze Ty zorganizujesz takie forum? Jestes juz zarejestrowany, przyjaznisz sie z Klonkiem.. sprobuj! trzymam kciuki Smile


Wiesz bardzo chętnie połączyłbym siły z podobnie myślącymi, ale skoro mam tak oberwać jak poprzednicy to wolę nie. Zresztą juz coraz mniej się tu udzielam i czuję, że nadchodzi moja naturalna śmierć na forum. Także chyba nie mam motywacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 08:38:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolarga przestan...forum jest po to aby dyskutowac a ile ludzi tyle opini..najwazniejsze zeby umiec bronic swoich racji i sluchac argumentow innych..nie wolno chowac glowy w piasek, co z tego ze ktos mysli inaczej Rolling Eyes i dlatego jest fajnie
p.s. a tak w ogole czepnijcie sie w koncu mnie...ile jeszcze mozna podkrecac Rolling Eyes Wink Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 08:43:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
Dolarga przestan...forum jest po to aby dyskutowac a ile ludzi tyle opini..najwazniejsze zeby umiec bronic swoich racji i sluchac argumentow innych..nie wolno chowac glowy w piasek, co z tego ze ktos mysli inaczej Rolling Eyes i dlatego jest fajnie
p.s. a tak w ogole czepnijcie sie w koncu mnie...ile jeszcze mozna podkrecac Rolling Eyes Wink Very Happy


To miłe. Dziękuję, a Ciebie nijak nie da się zaczepić bo mówisz bardzo rozsądnie i obiektywnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 11:17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko podtrzymuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 14 Kwi 2006 18:50:40    Temat postu: Re: DOLARGAN-OŚWIADCZENIE Odpowiedz z cytatem

DOLARGAN napisał:
ma 31 lat i wykształcenie wyższe. Wypowiedź o proponowanych tematach na forum: prawo, historia, farmakologia, medycyna, itp.

Pewnie też go znam.
Dobra, to załóżcie jakiś temacik z medycyny sądowej - będzie w tym wszystko z w/w (poza historią).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
USS Saratoga
Gość






PostWysłany: Wto, 18 Kwi 2006 06:07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może historia ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021172 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski