STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Odznaczenia - dla kogo i za co?!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pe_Pe
Gość






PostWysłany: Nie, 14 Lis 2004 18:11:11    Temat postu: Odznaczenia - dla kogo i za co?! Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie kwestia przyznawania odznaczeń przez UM w Brodnicy. Czym wyróżniają się osoby odznaczone w tym roku podczas Święta Niepodległości? Kto zgłosił tych kandydatów do odznaczenia? Jakie było uzasadnienie? Myślę, że UM nie powinien samowolnie przyznawać odznaczeń bez akceptacji mieszkańców miasta. Jestem bardzo zainteresowana czy ktoś odpowie mi na te pytania? Znając życie to nikt nawet nie kiwnie palcem ... No właaśnie taka jest Brodnica ...
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2004 10:17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kandydatury akceptuje urzad wojewodzki szanowny pepe poza tym sadze ze zaden nieurzednik nie odpowie ci na to pytanie, bo nikt nie zna procedur poza urzednikami (wyzszymi). Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 19:54:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze bardzo tu przeczytasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mada
Gość






PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 08:59:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to dla mnie wytłumaczenie, ze za wzorowe wypełnianie obowiązków - taka p.Janicka otrzymała krzyż zasług. Chyba wypełnianie obowiązków-to obowiązek pracownika, który dostaje za to pieniądze? Czy się mylę? Twisted Evil
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 12:08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozna wypelniac obowiazki „w systemie wloskim" i normalnie, poza tym prosze mnie nie atakowac, bo tylko staram sie podeslac odpowiedzi Cool
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 14:39:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tam działa chyba jakieś "kółko wzajemnej adoracji" - jedni przyznają odznaczenia drugim by w przyszłym roku CI drudzy odwdzięczyli się tym samym tym pierwszym Rolling Eyes błędne koło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 00:04:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie popadajmy w lekka paranoje. szanuje krotom Twoje zdanie, bo na forum wypowiadasz sie raczej rzeczowo. tym razem chyba troche wybiegasz myslami za daleko. w gronie jest kilka osob, ktorym sie nalezy odznaczenie. nie znasz ich? ja wiekszosci nawet nie kojarze, ale przez to, że w medaich częściej się mówi o aferach/tragediach itp rzeczach, które przesłaniają dobre zachowania. to wynika z natury mediów... (chyba ucieklem od tematu Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 09:44:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko dlaczego wśród nagradzanych występują wciąż i te same osoby Question .
Brodnica nie jest przypadkiem incydentalnym, że laury zbierają osoby na funkcjach kierowniczych, podczas gdy całą czarną robotę odwalają ich asystenci-podwładni Rolling Eyes
Nie chce tu uogólniać ale w zdecydowanej większości przypadków tak właśnie jest - echhh życie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 10:30:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może się ze mną nie zgodzisz, krotom, ale uważam to za normalną sytuację - jeśli nagrodę otrzymuje szef a nie wszyscy pracownicy. pomyśl, gdyby nie polecenie (służbowe), nadzór i w ogóle to niektórzy tyłka nie ruszą.
to myślenie podobne do tego: skoro w firmie szefowie zarabiają tyle pieniędzy, to dlaczego szary pracownik nie może tyle samo? tylko porównaj odpowiedzialność. taka osoba odpowiada za wizerunek firmy, jej kondycję. decyzje ważą czasami o losach przedsiębiorstwa. stres i mnóstwo obowiązków czy szary pracownik może zarabiać tyle samo?
Zgadzam się jednak z Tobą, że na listach pojawiają się te same nazwiska, co w żadnym razie nie łączy się z tym co napisałem wcześniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodniczanka
Gość






PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 22:44:11    Temat postu: za co p.Janicka odznaczenie Odpowiedz z cytatem

nie wime dlaczego ta pracownica dostala odznaczenie.czym takim ona sie wyroznia.napewno nie praca to wam mowie
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 16 Gru 2004 13:31:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli coś piszesz, brodniczanko, to układaj zdania tak, żebyś nie tylko Ty orientowała się o co ci chodzi... jaka "TA" urzędniczka? nie pokazujesz jej, nie wskazujesz palcem, nawet słowa opisu. O którę urzędniczkę Ci chodzi?
Powrót do góry
brodniczanka
Gość






PostWysłany: Pią, 17 Gru 2004 20:27:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do:GOŚĆ

o jaka urzedniczke mi chodzi to pisze w tytule
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 17 Gru 2004 20:41:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, nie zauwazylem
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017521 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski