STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak uważacię??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AskpPiRaMiDa
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Paź 2004 17:49:28    Temat postu: Jak uważacię?? Odpowiedz z cytatem

Witam wszyskich Mam dowas pytanko Co Sondzicie o radyjku Brodnickim Który Działą w sieci i można Słuchać sobie go oraz pozdrawiać i reklamować co chcecie info na hubie lasek i szukać Ask-piramida

Very Happy Very Happy Cool Posłuchaj Radyjka @(*-*)@ Zapraszam Cool Very Happy Very Happy
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Paź 2004 11:41:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He.. to ja polecam to Arrow http://serwer1.radioftb.pl:7000/ Very Happy

... no albo to Arrow http://serv6.radiosfera.pl:8000 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
morphina blue
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Paź 2004 14:41:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze?? wole swojego winampa Razz
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Paź 2004 18:41:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morphina blue napisał:
wole swojego winampa Razz


... Question no "trochę" Cię nie czaję morphina blue. Wydawało mi się, że dyskusja dotyczy "miejsc" w sieci z których można słuchać radia przez program, np. WinAmp (notabene właśnie przez ten program słucham m.in. podane przeze mnie stacje radiowe). A Ty piszesz, że wolisz WinAmpa ? Czy to jakaś stacja radiowa o której nie wiem ? Very Happy Zdaje się, że nie wiesz o czym tu mowa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
-==Zespól Eltronika==-
Gość






PostWysłany: Czw, 14 Paź 2004 22:24:25    Temat postu: Re: Jak uważacię?? Odpowiedz z cytatem

AskpPiRaMiDa napisał:
Witam wszyskich Mam dowas pytanko Co Sondzicie o radyjku Brodnickim Który Działą w sieci i można Słuchać sobie go oraz pozdrawiać i reklamować co chcecie info na hubie lasek i szukać Ask-piramida

Very Happy Very Happy Cool Posłuchaj Radyjka @(*-*)@ Zapraszam Cool Very Happy Very Happy


Zapraszam do słuchania Od 00:00 do 12:00 auto pilot Już wkrucce ruszymy całą parą szukamy dj-ejów oraz dj-jek do naszego radyjka i narazie trfają Modernizacje z wiżazku z tym Mogą powstać lagi lub Restarty Netu Radyjko Bedzie na nowym Serverku na Eltroniku .
A także ruszy Nowy Wypasiony hub dc++ bedzie postawiony na 24 h i raz w tygodniu wyłancznay na czały dzień żeby sprawdzić jak bedzie chodził czy lagów nie bedzie transfer narazie niebedzie przekraczał 40\kb już wkróce bedzie chodził na 50 kb\s max.
Za Ewentualne Niedogodności Przepraszamy
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 14 Paź 2004 23:31:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no... sorry, ale padłem przy tym poście... Confused czy naprawdę nie można tu pisać po polsku ? Połowę sensu treści tego posta musiałem się domyślać... no bez przesady. Jest coś takiego na forum jak opcja "Podgląd", skorzystaj z niej jeden z drugim i popatrz jakie robisz błędy Exclamation . Na innych forach posty z tyloma błędami i literówkami lądują od razu w koszu Exclamation .
Dziękujcie moderatorom, że nie usuwają takich postów-śmieci.

Moim zdaniem (i nie tylko moim...) to brak szacunku dla forum i czytających Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bb
Gość






PostWysłany: Nie, 12 Gru 2004 11:59:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Powrót do góry
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 12 Gru 2004 16:26:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że nie tylko ja zwracam uwagę na pisownię. nareszcie, nie jestem sam... majter, nie zdziw się tylko jak cię zjadą, a autor postu zacznie się usprawiedliwiać, że ma kwitek o dysleksji (teraz wszyscy chyba to mają). tak na marginesie, to raczej niechlubnie świadczy o firmie, jeśli pracują w niej półanalfabeci...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
venus
Gość






PostWysłany: Nie, 12 Gru 2004 16:56:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radio? pol-radio? jak disco-polo
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018067 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski