STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wielka orkiestra świątecznej pomocy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
al




Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 17
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 08 Gru 2004 16:56:35    Temat postu: wielka orkiestra świątecznej pomocy Odpowiedz z cytatem

znam kilka osób ze sztabu w brodnicy i widzę jak się męczą żeby to jakoś wyglądało. Myślę że należą im się jakieś słowa otuchy ze strony miasta, a nawet od burmistrza bo przyznajcie rzcję ROBIĄ DUŻO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 10:05:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, dla kazdego wolontariusza chevrolet aveo, 2 tys. zł dożywotniego wynagrodzenia i skrzynka piwa...
bawisz sie w WOSP dla siebie czy dla tych potrzebujacych dzieci... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 10:50:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

był swego czasu jeden cwaniaczek co sobie "koszty własne" przy okazji wyrównywał ale na szczęście go namierzyli i pogonili Twisted Evil

To że niektórzy robią dużo nie ulega wątpliwości, jednak jestem tego samego zdania co SATAN - to jest wolontariat więc powinna im wystarczyć sama myśl że robią coś w słusznej sprawie Exclamation .

A Burmistrz ? mam nadzieje, że Burmistrz nie będzie tylko chwalił i klepał po ramieniu tylko wyłoży coś z puli UM Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 17:02:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

satan - bawię się w orkiestrę przede wszystkim dla siebie :]

na współpracę z urzędem miasta nie mamy prawa narzekać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaGik
Gość






PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 18:00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
bawię się w orkiestrę przede wszystkim dla siebie :]

czyli nie dla dzieci to robisz tylko ze swoich egoistycznych pobudek! Brawo! Dobrej zabawy! pewnie jakis zysk z tego tez masz, co?
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 18:08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magik, opadają mi ręce jak widzę kolejny zarzut o to, że kradnę zebraną kasę.

po słynnej historii z panem konopką my nawet tych pieniędzy nie dotykamy. są liczone przez pracowników banku spółdzielczego, w banku i każdy wolontariusz otrzymuje wydruk z informacją ile pieniędzy zebrał.

a "dla siebie" nie musi znaczyć dla pieniędzy. można na przykład coś robić, bo ci sprawia przyjemność i daje satysfakcję.

a ja tak się czuję jak widzę ludzi, którzy się bawią, którzy wrzucają kasę dzieciakom do puszek. taka krótka chwila, kiedy sobie ludzie do oczu nie skaczą :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaGik
Gość






PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 18:12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 21:27:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 10 Gru 2004 21:32:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wośp macie też jakieś koncerty ? może Pan Derlicki (jeśli dobrze pamiętam) zaprosi jakies zespoły np. z brodnicy z tego co wiem sa 2 (reagge bardzo dobrze chłopaki grają) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 10 Gru 2004 22:03:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, będzie koncert. ponieważ nie ma piano, to nie mogę wam jeszcze podać szczegółów za bardzo. rege będzie na pewno, bo zawsze jest.
o-zone prawdopodobnie, niestety, nie zagra. zmiany w kapeli chłopaki mieli i nie chcą jeszcze grac po prostu.
zespołów to nawet by sie więcej w miasteczku znalazło i zapewne zagrają :]
aha - i zespoły na koncert zaprasza sztab, a inie burmistrz. to jest impreza przy współpracy miasta, a nie miejska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022207 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski