STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Telewizja kablowa Eltronik Net

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brod.pl-moderowane
Gość






PostWysłany: Czw, 10 Cze 2004 19:14:13    Temat postu: Telewizja kablowa Eltronik Net Odpowiedz z cytatem

P napisał:
znacie jakieś dobre serwery gdzie moszna sobie pograć.. Najlepiej polskie a jeszcze lepiej jak by były z Brodnicy

-------------------------------------------------------------------------------------
No wiesz jak w Brodnicy to Pronet, bo o servie eltronika to niema, co gadać zjechany na maxa zacina się zwiesza się albo banujom cię za dobre wyniki albo jak dobrze grasz to mówią, że raszuje i adminów jest w pip a konsar czyli (imię i nazwisko usunięte przez Moderatora) uważa się za wybitnego informatyka i pracuje w Eltroniku tylko, że nie umie obsługiwać winrar-a który nawet dziecko potrafi i jeszcze za to co on odpi.......Ala z Internetem w Sieci kablowej to normalnie niechce się wierzyć jak nie ma Internetu przez 4 godziny to słaby transfer w wysyłaniu albo w ściąganiu a inni chwalą się, co znają i trzymają się z konsarem to majom prędkość nawet do 1Mb a inni go nieobchodzą i traktuje nas użytkowników jak jakiś przedmiot a z tym wirusem, co niby zaatakował nasze komputery xp,2000,Nt to czyja wina użytkowników jest, że z winy Eltronika i niedopatrzenie z strony Eltronika powinni sami jakąś łątkę na serveże zainstalować, bo wszystko idzie przez ich serwer wiec wirus się przedarł przez ich zabezpieczenia a także Niech użytkownicy zainstalują jakiś doby program firewall, bo słynny z wpierniczania się na komputery użytkowników sieci eltronik net miałem taki przypadek, że ktoś chce wtargnąć do mego komputera i wyświetliło się ip wiec wiedziałem, że konsar, ale dla pewności spisałem ip i sprawdziłem w naszej sieci po przez gg power inwigilator i tak jak przypuszczałem, że już się bawi tak samo było w Cafe Dworcowa Był tam serwer, do cs-a Zrobiony przez konsara to normalnie nieszło się grać w cs-a lagi po 400 i to po lanie(w Kafejce internetowej na Dworcowej) wiec on nic tak naprawdę niepotrafi jak grzebać w llinuxie i składać kompa ale tez niedokładnie i jeszcze on ba być informatykiem on wygląnda mi na poczontkującego a nie tam parę rzeczy wie i zadyche mi informatyk niedość ze eltronik bierze 50 zł za net a inni Operatorzy Biorą tylko 35zł i w ofercie majom ip na zewnątrz i serwery do gier które się niezwieszajom i net chodzi non stop a nie jak nas że przerwa albo jakieś kłopoty majom ale puźniej jak człowiek chce odpisać od rachunku to nie bo za mało godzin i niema się dowodu żadnego że niebyło netu a mówiąc o programach tv to polowe tych programów jest za darmo także nie powinni brać kasy za to że hbo jest płatne to wiem ale że viva polska i inne stacje są darmowe na satelicie hot-bird 13 i z tego co wiem oni zyskają sobie tylko zamiast dodać lepsze kanały tak jak canał + wszystkie 3 kanały które kosztują tylko 5 zł od każdego wiec odliczyć kanały darmowe to zostanie góra 19 kanałów TV a o radju to niewspomne już co się dzieje naprawdę amatorzy sami w tej TV kablowe powinien ktoś się wziąć za nich a nie bez trosko wyciągają kase z naszych kieszeni lub portfeli a jak człowiek niema czym zapłacić za kablówkę, bo pracodawca spuznia się z kasom wypłatom o 2 miesiące to już eltronik blokuje Internet do połowy z braku wpływu na ich konto albo jak się bank spuzni to niech sami stanom w takiej sytuacji jak inni.
Wiec niepodajmy się, Eltronikowi i wyjdzmy im naprzeciw albo moją poprawić sytuacje swoich ofert albo niech pozwolą innym działać.[/b][/size]
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 13:57:01    Temat postu: Re: Telewizja kablowa Eltronik Net Odpowiedz z cytatem

Brod.pl-moderowane napisał:
[...]mówiąc o programach tv [...] viva polska i inne stacje są darmowe na satelicie hot-bird 13 i z tego co wiem [...]

to chyba niewiele wiesz albo przestałeś przyswajać nową wiedze 6 lat temu bo właśnie od jakichś 6 lat obie VIVY są zdjęte z analogowego - DARMOWEGO Hot-Birda Exclamation Prawdą jest że nadal są z tego satelity nadawane tyle że cyfrowo, w pakiecie komercyjnym za który jednak trzeba płacić.

Cytat:
powinien ktoś się wziąć za nich a nie bez trosko wyciągają kase z naszych kieszeni lub portfeli a jak człowiek niema czym zapłacić za kablówkę, bo pracodawca spuznia się z kasom wypłatom o 2 miesiące to już eltronik blokuje Internet do połowy z braku wpływu na ich konto albo jak się bank spuzni to niech sami stanom w takiej sytuacji jak inni.
Wiec niepodajmy się, Eltronikowi i wyjdzmy im naprzeciw [...]

no to powodzenia w walce Exclamation , a jak już z nimi skończysz to proponuje Ci ruszyć szturmem na TP SA (bądź Netie), później na Energetyke, Spółdzielnie Mieszkaniową, Urząd Skarbowy i im podobnym.
Niech moc będzie z Tobą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2006 07:48:32    Temat postu: Re: Telewizja kablowa Eltronik Net Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
Brod.pl-moderowane napisał:
[...]mówiąc o programach tv [...] viva polska i inne stacje są darmowe na satelicie hot-bird 13 i z tego co wiem [...]

to chyba niewiele wiesz albo przestałeś przyswajać nową wiedze 6 lat temu bo właśnie od jakichś 6 lat obie VIVY są zdjęte z analogowego - DARMOWEGO Hot-Birda Exclamation Prawdą jest że nadal są z tego satelity nadawane tyle że cyfrowo, w pakiecie komercyjnym za który jednak trzeba płacić.

Cytat:
powinien ktoś się wziąć za nich a nie bez trosko wyciągają kase z naszych kieszeni lub portfeli a jak człowiek niema czym zapłacić za kablówkę, bo pracodawca spuznia się z kasom wypłatom o 2 miesiące to już eltronik blokuje Internet do połowy z braku wpływu na ich konto albo jak się bank spuzni to niech sami stanom w takiej sytuacji jak inni.
Wiec niepodajmy się, Eltronikowi i wyjdzmy im naprzeciw [...]

no to powodzenia w walce Exclamation , a jak już z nimi skończysz to proponuje Ci ruszyć szturmem na TP SA (bądź Netie), później na Energetyke, Spółdzielnie Mieszkaniową, Urząd Skarbowy i im podobnym.
Niech moc będzie z Tobą

Cze hmm widze z opisu co tu napisałes że niemasz racji viva i viva 2 jest niekodowana zarówno w pasmie kodowanym czyli pakietach c+ oraz polsat i jak w darmowym cyfrowym i anologowym (radził bym kupić sobie lepszy sprzęt anie jakiś dekoderek z 2głowicami z rocznika 99 i oczekiwać niewiem czego od staruszka) i rzadził bym poczytać Na początek jak dal ciebie TV Sat nie jest trude a z twa przyswajalnością wiedzy hmm moze niecofniemy się do kamienia łupanego :>

Zmiany na orbicie 19.01 - 23.02 2006
- na tp. 116 (12.670V SR=22000 FEC=5/6) włączono niekodowaną planszę informującą o nowej częstotliwości przekazu kanału Viva (327/8191/327). Obydwa są obecnie dostępne z tp. 78 (11.973V SR=27500 FEC=3/4). Zaskakujące jest, że plansze włączono dopiero teraz, gdy Viva i Viva Plus już od kilku tygodni nadają tylko z nowego miejsca,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025738 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski