STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co i za ile, czyli na co idą nasze podatki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 21 Lut 2006 16:01:25    Temat postu: Co i za ile, czyli na co idą nasze podatki Odpowiedz z cytatem

artykuł o tytule jak wyżej pojawił się w dziale fotoreportaże.
internauci mają prawo wiedzieć kto jest autorem publikacji. jeśli ktoś bierze się za reporterkę, to powinien mieć odwagę się ujawnić.
rozumiem, że jest to relacja, ale nie można pisać bezkrytycznie wszystkiego co ten czy tamten powie. ba, niektóre informacje warto by rozwinąć. (odsyłam do strony www.nowemiasto.com.pl i artykułów Grzegorza Podkomorzego).
no bo hala produkcyjna przy ul. podgórnej powstaje na zgliszczach niedokończonej mleczarni.
internet daje możliwość linkowania poszczególnych zagadnień. może warto materiał w ten sposób rozwinąć? napisać o mleczarni, o kanalizacji (osiedle nie powstaje - już tam jest, tuż za rogatkami brodnicy).
piszę to z troski o portal. żeby za chwilę nikt nie przypiął wam łatki "tuba burmistrza". a łatwo wpaść na minę, bo każda konferencja to zwykła propaganda osiągnięć.
a co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Wto, 21 Lut 2006 17:21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, należy to rozwinąć. Dać pod analizę. Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 21 Lut 2006 19:59:59    Temat postu: Re: Co i za ile, czyli na co idą nasze podatki Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
artykuł o tytule jak wyżej pojawił się w dziale fotoreportaże.
internauci mają prawo wiedzieć kto jest autorem publikacji. jeśli ktoś bierze się za reporterkę, to powinien mieć odwagę się ujawnić.


Rolling Eyes doskonale wiesz, że to ja jestem autorem tych tekstów... z resztą każdy kto wchdzi do działu fotoreportaży widzi napis:
Fotoreportaże 2006
(kontakt: winnetu@brodnica.net)

więc logiczne wg mnie jest kto pisze teksty, po za tym, każdy jest opatrzony monogramem...

Co do kwestii treści, dopiero zaczynam swoją przygodę z pisaniem i robię to tak jak potrafię. Jestem otwarty na wskazówki, które pozwola na poprawę moich umiejętności oraz na to aby, nazwijmy to "artykuły", były lepsze, ciekawsze i obfitsze. Jednak będę wdzięczny jeżeli te wskazówki będą przesyłane bądź to na maila bądź na PW Smile

Faktem jest, że internet daje mi więcej miejsca do dyspozycji niż gazeta, ale nie zawsze ilość przekłada się na jakość. Poza tym jest gro ludzi, którzy widząc taaaak obfity tekst zniechęcają się do jego lektury.

Postaram się rozbudować tekst, o którym mowa w tym topicu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BLU




Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 214

PostWysłany: Sro, 22 Lut 2006 09:30:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam się na reporterce itp nie znam, ale wg mnie to troszeczkę przesadzacie Wink ale to tak tylko IMHO Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016049 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski