STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Remont zabytkowego muru...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 14:53:48    Temat postu: Remont zabytkowego muru... Odpowiedz z cytatem

Czy może mi ktoś odpowiedzieć jakie dokładnie prace były wykonywane na zabytkowym murze naprzeciw Wieży Bocianiej? Bo według mnie dwóch panów, którzy z pewnością nie byli konserwatorami zabytków "trochę" tam majstrowało... Myślałem, że zabytki odnawiane są przez fachowców-konserwatorów a nie zwykłych murarzy. Dobrze, że ten fragment muru obronnego jest zabezpieczony przed dalszą erozją i wpływami atmosferycznymi ale nie spotkałem o tym żadnej wzmianki w prasie i wyjaśnienia. Chyba, że licho szukam Wink Zabytki to nasze wspólne dobro i dziedzictwo więc się interesuję, kto przy "moim kawałku historii" majstruje... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
traschka
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 15:43:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byly prace, ale kto majstrowal to raczej powinno wiedziec miasto - zadaj to pytanie panu mieczyslawowi komudzie za posrednictwem portalu.
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 30 Lis 2004 14:21:42    Temat postu: Re: Remont zabytkowego muru... Odpowiedz z cytatem

MajsterBieda napisał:
[...]Myślałem, że zabytki odnawiane są przez fachowców-konserwatorów a nie zwykłych murarzy.[...]

chyba żyłeś ciutkę w błędzie - od zawsze chyba tak było, że konserwatorzy w "czarnej robocie" wyręczali się zwykłymi robotnikami (którzy oczywiście wykonują pracę "po okiem" tych pierwszych)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015441 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski