STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
hipermaket,suprmarket
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kierowca
Gość






PostWysłany: Wto, 20 Lip 2004 07:11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleś ty mądry gościu - demagogię z pewnością siejesz raczej ty - zachowujesz sie jak strażnik haremu
Powrót do góry
SWAT
Gość






PostWysłany: Wto, 20 Lip 2004 08:32:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miastu nic do drogi wojewodzkiej... powiatowi tez nic do drogi wojewodzkiej... to kwestia wojewodztwa
Powrót do góry
radek
Gość






PostWysłany: Wto, 20 Lip 2004 08:47:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wy sie czepacie - kierowca ma racją - zostawcie go w spokoju. Jak trochę podrośniecie i dostaniecie prawo jazdy - to możecie zabierać głos. A póki co grajcie sobie w wirtualne rajdziki samochodowe na swoich kompach ...
Powrót do góry
Dawca nerek
Gość






PostWysłany: Wto, 20 Lip 2004 12:35:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet mnie przeszkadza ten popieprzony zjazd bo nie mogę swobodnie puszek ( samochodów)omijac
Powrót do góry
SWAT
Gość






PostWysłany: Wto, 20 Lip 2004 17:34:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z calym szacynkiem radek, skad pomysl, ze nie mam prawa jazdy? bo nie narzekam Question Exclamation poza tym problem ma byc rozwiazany. przede wszystkim zapewne mam wiecej lat niz ty Cool
Powrót do góry
Radek
Gość






PostWysłany: Sro, 21 Lip 2004 10:58:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty buraku nawet prawka nie możesz zdać więc się nie wypowiadaj , a takich młodych kierowców z świeżo odebranym prawkiem też nie nawidze bo albo udają mistrzów kierownicy albo się ślimaczą .
Powrót do góry
SWAT
Gość






PostWysłany: Pią, 23 Lip 2004 07:05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrzcie Panstwo jaki buhaj uliczny! ci jezdza za wolno, tamci za szybko - wszyscy nie tak jak trzeba. na szczescie jest ON - Radek, ostoja sztuki kierowania. zaraz pekne ze smiechu. Laughing to sie nazywa megalomania, poza tym Ty tez byles kiedys poczatkujacym kierowca. chociaz nie, zapomnialem, ze Ty sie urodziles z kierownica w reku... tylko jak przyszedles na swiat? cesarka? Cool
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 25 Lis 2004 16:03:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z pełnym uszanowaniem ... wracam do tematu Very Happy jest ktoś komu się naprawde podoba kaufland albo go często odwiedza jak byłem ostatnio to KAUfland był zrobiony ale był zamknięty bo coś tam ... i jak się to odbiło na sklepach małych jestem ciekawy Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
a
Gość






PostWysłany: Czw, 25 Lis 2004 23:18:46    Temat postu: a Odpowiedz z cytatem

aasd qwda d ad
Powrót do góry
MXM
Gość






PostWysłany: Czw, 25 Lis 2004 23:25:19    Temat postu: sklepy Odpowiedz z cytatem

no niby sie wszystko zgadza z tym kauflandem ale czy ktos zauwazyl ze jest to zagraniczna firma kasa ktora w tych sklepach wydajecie idzie za granice. pan h....sponsoruje wiele rzeczy w brodnicy. kaufland jest jak ladnie opakowany prezent a w srodku pusto. choc sklepy pana h.. nie sa tak ladne to jednak sa polskie mozna powiedziec ze nasze:| wole kupic u niego i zostawic kase w brodnickiej rodzinie niz u jakiegos penisa z zagranicy Neutral
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 26 Lis 2004 13:54:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla tego polecam kupowanie w POLSKICH SKLEPACH MUSIMY UTRZYMAĆ POLSKĄ GOSPODARKE !! a zagraniczne molosowate sklepy zabierają polsce interes ... Crying or Very sad TAK NIE POWINNO BYĆ !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
coca cola
Gość






PostWysłany: Pią, 26 Lis 2004 14:19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie! Tylko JAKA gospodarke mamy utrzymywac?
Polska gospodarka? - smiechu warte! A moze wolelibyscie powrocic do PRL-u?
Poza tym, poprzez takie inwestycje rowniez Polska korzysta. A to, ze w tak niskim stopniu to juz wina naszej "wspanialej gospodarnosci"!
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 27 Lis 2004 14:50:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pewnym sensie lepiej było w prl_u wiem to tylko teoretycznie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 30 Lis 2004 00:59:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to ciekawe Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01867 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski