STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
czyżby forum było tylko przejściową modą?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natarczywy pytalski
Gość






PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 12:13:11    Temat postu: czyżby forum było tylko przejściową modą? Odpowiedz z cytatem

Question ostatnio zastanawiam sie nad tym coraz bardziej, niby uzytkownikow przybywa a postow ostatnio coraz mniej.... Sad czy forum jest tylko chwilowa moda, np w weekend zeby przeczytac cos nowego to trzeba albo napisac samemu albo miec sporo szczescia, w dni powszednie ostatnio rowniez coraz mniej jest wypowiedzi, ze o nowych ciekawych tematach nie wspomne... jest kilka osob, ktore jak widze sysstematycznie pisuja, a co sie stalo z reszta? opadł zapał, znalexli ciekawsza rozrywke? mam nadzieje, ze jest to tylko przejsciowe, i ze szybko forum wroci na poprzedni poziom, a nwet bedzie sie preznie rozwiajac Smile

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i prosze o pisanie Smile

wasz natarczywy pytalski Cool
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 12:59:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chwilowy kryzys, pewno nie pierwszy nie ostatni, nie ma co wy[pisywac nic na sile. jesli nadarzy sie temu okazja forum na pewno ruszy, a napewno nie umrze. sam jestem zdania, ze ostatnio przyszla posucha, gdyz sam ostatnio malo co pisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 13:03:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja staram sie pisać dopść systematycznie, tzn brać udział w poruszanyh przez innych tematach i również ostatnio obserwuhję spadek intensywności zamieszczania postów.... szkoda, jednak podobnie jak Jadzik wierzę w to, że jest to tylko krótkotrwały, przejściowy kryzys, i że lada dzień wszystko wróci do normy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mareczek




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 166
Skąd: Broadway

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 20:17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, to ja też coś napiszę!! Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 20:47:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odwiedzalność forum jest jak sinusoida. co jakiś czas jest załamanie. jest stała grupa użytkowników, a co kilka miesięcy następuje zmiana warty z rejetrowanymi. pamiętacie np. paulinkę (taką kokietkę), przewinęło już ich się przez forum trochę... dziś sam jestem dziadkiem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2005 22:01:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing buahahahaha.... śmiech na sali dziadek SATAN Laughing Laughing Laughing nie no bo z fotela spadnę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 09:24:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
dziś sam jestem dziadkiem...


wręcz dinozaurem na tym forum, jednak w pozytywnym tego slowa znaczeniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol 2
Gość






PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 12:59:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego pytasz czemu tak nudno na forum ,bo jak zauważyłeś opanowali

go etatowcy ,jak napiszesz coś nie po ich myśli to zbesztają cię z błotem

to taki miejscowy klub satanistów ,dosłownie, poczytaj ich wypowiedzi jak powiesz ,że chodzisz do Kościoła to oberwiesz od nich że chej .

tak kuriozalnych wypowiedzi na tematy religijne nie usłyszysz nigdzie ale nie przejmuj się nimi to taka" krzykliwa mniejszość"

Znam ich wszystkich osobiście mają możnego mecenasa i on ich utrzymuje. teraz będą robić wośp i zbierać kapustę na Wodstok.

W każdym razie gdyby trawka przestała istnieć nie jeden z nich też przestał by istnieć Laughing Laughing
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 13:20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol 2 napisał:
(...) Znam ich wszystkich osobiście mają możnego mecenasa i on ich utrzymuje. teraz będą robić wośp i zbierać kapustę na Wodstok(...)

ziomy, człowiek o milionie nicków nas rozgryzł. nasza misja polegająca na rozsadzeniu wośp od środka spełzła na niczym.

mecenasie nasz, ojcze tadeuszu, wybacz!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 13:30:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol 2 napisał:
Kolego pytasz czemu tak nudno na forum ,bo jak zauważyłeś opanowali go etatowcy


jacy etatowcy, nie moja wina ze sa ludzie ktorzy potrafia sie na jakis temat wypowiedziec i nie wstydza sie swoich opini ani pogladow

karol 2 napisał:
jak napiszesz coś nie po ich myśli to zbesztają cię z błotem


mam rozumiec ze myslisz o moich/naszych kontrargumentach na twoje/wasze dywagacje

karol 2 napisał:
to taki miejscowy klub satanistów


chyba jeszcze nikt nie pozwal cie do sadu o znieslawienie

karol 2 napisał:
tak kuriozalnych wypowiedzi na tematy religijne nie usłyszysz nigdzie


jestes teologiem?, bo widze ze uwazasz sie za specjaliste w tych sprawach

karol 2 napisał:
Znam ich wszystkich osobiście mają możnego mecenasa i on ich utrzymuje


ja Cie nie znam


Ostatnio zmieniony przez Jadzik dnia Wto, 06 Gru 2005 16:04:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 13:53:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obawiam się, że możesz znać, ale nie doceniać Wink to małe miasto jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 18:48:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol 2 napisał:
W każdym razie gdyby trawka przestała istnieć nie jeden z nich też przestał by istnieć


buahahahah.... wiedz człowieku, że (przynajmniej ja) nie mam zielonego (dobre sobie Wink ) pojęcia jak smakuje trawa, nie odczuwałem nigdy i raczej nie odczuwam ochoty spróbowania tej używki... co do pozostałych "etatowców" to nie mam pojecia czy kożystają z tej używki czy też nie... piszę tylko i wyłącznie w swoim imieniu... i w tym momencie poczułem sie przez Ciebie "drogi" karolu 2 OBRAZONY


PS - czyżby ten nowy nick miał jeszcze bardziej afiszować Twój skrajny katolicyzm i przedtawiać Cię jako... Karola Wojtyłę Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 18:49:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol 2 napisał:
W każdym razie gdyby trawka przestała istnieć nie jeden z nich też przestał by istnieć


buahahahah.... wiedz człowieku, że (przynajmniej ja) nie mam zielonego (dobre sobie Wink ) pojęcia jak smakuje trawa, nie odczuwałem nigdy i raczej nie odczuwam ochoty spróbowania tej używki... co do pozostałych "etatowców" to nie mam pojecia czy kożystają z tej używki czy też nie... piszę tylko i wyłącznie w swoim imieniu... i w tym momencie poczułem sie przez Ciebie "drogi" karolu 2 OBRAZONY


PS - czyżby ten nowy nick miał jeszcze bardziej afiszować Twój skrajny katolicyzm i przedtawiać Cię jako... Karola Wojtyłę Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2005 21:43:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol 2 napisał:

W każdym razie gdyby trawka przestała istnieć ...

Dobrze by było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dżony gąsienica
Gość






PostWysłany: Pon, 13 Lut 2006 01:35:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Question czyzby znowu kryzys ? jakos pustkawo tutaj ostatnio, nie ma czego czytac, ani o czym pisac. czas rozbujac to forum Very Happy co Wy na to Question
piwo dla tego kto wymysli jakis top temat Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021494 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski