STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
za ile lat nie bedzie zadnego ucznia z II LO w I LO?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 21 Wrz 2005 14:53:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1lo napisał:
Ludzie o co wam chodzi???? dzielicie sie na 1lo i 2lo a przeciez teraz jestesmy JEDNOSCIA!! mówicie<2lo>ze u nas sa tylko stare pierniki a u was to co sami młodzi uczyli!! wszyscy wiedza jaka opinia cieszyło i cieszy sie 1lo..w olimpiadach jestesmy w czołowce krajowej! a w 2 był( i nie zawacham sie tego powiedziec)LUZ.kazdy mogl sie do was dostac! jak nieodpowiadaja wam nasze warunki to wcale nie musicie do nas chodzic! albo przemilczcie to!! wasz bydynek i 'wasz'kliman czym was reprezentowal??a co do 3lo to ta szkola to wogole smiechu warte, jakies punkty wymyslone przez dyrcia!!o niczym nie swiadcza--kazdy mooze przeslizgnac sie z klasy do klasy!!i wcale nie chwale tu mej szkoly 1LO lecz stwierdzam fakty ktora szkoła wypyszcza przyszłych studentow i ludzi potrafiacych poradzic sobie w Zyciu!!! pozdro dla 1LO

każda szkoła jest inna, piszesz o III LO, że każdy może się prześliznąć tak jakby w I LO nie było takiej możliwości. miałem znajomych w I, II i III. wszystkie szkoły, pomijając wyposażenie, były na takim samym poziomie (sic!). przecież gro nauczycieli z I dorabiało w II.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
;)
Gość






PostWysłany: Sro, 21 Wrz 2005 15:51:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj poziom nauczania w I i III liceum wiele się nie różni, tylko poziom fanatyzmu w I liceum ciagle rośnie.. najpierw ci fanatycy z I LO najeżdzali na II LO ,uważając je za beznadziejne, a teraz po jego zlikwidowaniu zaczynają obrzucać błotem III LO .. hmm WASZE LICEUM NIE JEST WCALE TAKIE SZCZEGÓLNE, poza tym że jest wiekowe, co świadczy o tradycji, ale nie można z tego powodu idealizowac poziomu nauki, bo szkoły młodsze czasami bardziej dynamiczne ( tak jak III LO ) nie są wcale gorsze pod względem nauczania...

co do " prześlizgiwania się"..wszędzie to jest praktykowane.. a punkty w III LO nie przyczyniają się do tego bardziej bo jak kogoś trzeba OBLAĆ to są na to sposoby... jeśli nie znasz tego systemu na własnej skórze ( sądząc po okleśleniu ich " śmiesznymi" ) to go nie krytykuj!

P.S z własnego doświadczenia wiem , ze obojętnie jakie liceum w Brodnicy się skończy , to to czy się pójdzie na studia i na jak renomowane zalezy od pracowitości i sumienności samego ucznia, ( no i odrobiny szczęśćia w życiu:) czego każdemu licealiście życze
Powrót do góry
Ania
Gość






PostWysłany: Sro, 21 Wrz 2005 18:19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kończyłam II LO i wcale nie uważam że w tej szkole był niższy poziom od I LO czy III LO i moja opinia wcale nie wiąże sie z tym że chodziłam do tej szkoły. Po prostu sam klimat tej szkoły był fajny. Fakt że szkoła jest mała też ma swoje plusy a może przede wszystkim to ze wszyscy się znali i czuli sie bezpiecznie. Nie wiem czy w I LO można wagarować??? U nas było to niedopuszczalne i bardzo dobrze. Ta szkoła to wcale nie odpadki jak się niektórym wydaje. I jeszcze jedno znam ludzi którzy nie radzili sobie z wymogami w II LO i przeszli do I LO. Także I LO wcale nie świeci samymi geniuszami. I na pewno gdybył miała drugą szansę wybrałabym tak samo. Przecież o poziomie szkoły nie śwadczy ilość zdobytych pucharów tylko to czy po wyjściu z tej szkoły bedzięmy pożądnymi ludźmi czy huliganami.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 22 Wrz 2005 05:50:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink napisał:
co do " prześlizgiwania się"..wszędzie to jest praktykowane.. a punkty w III LO nie przyczyniają się do tego bardziej bo jak kogoś trzeba OBLAĆ to są na to sposoby... jeśli nie znasz tego systemu na własnej skórze ( sądząc po okleśleniu ich " śmiesznymi" ) to go nie krytykuj!

oj tu się zapędziłeś/łaś. system jest śmieszny, bo nauczyciele sami ustalają "stawki" przelicznika. sytem nie uwzględnia też poświęcenia na rzecz szkoły. znam pewien przykład, z bliska. także taki cacy nie jest a momentami rzeczywiście jest śmieszny Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
;)
Gość






PostWysłany: Czw, 22 Wrz 2005 07:30:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:

oj tu się zapędziłeś/łaś. system jest śmieszny, bo nauczyciele sami ustalają "stawki" przelicznika. sytem nie uwzględnia też poświęcenia na rzecz szkoły. znam pewien przykład, z bliska. także taki cacy nie jest a momentami rzeczywiście jest śmieszny Evil or Very Mad


...wiesz Satan, jak dla mnie to mogli mi w tym liceum i kwiatuszki stawiać, i słoneczka, i co by tam tylko chcieli:P tak naprawde ocena sama w sobie jest niewazna, liczy sie to co masz w głowie....
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 17 Sty 2006 09:08:36    Temat postu: Re: bzdury Odpowiedz z cytatem

Kaśka napisał:
Wypisujecie same bzdury. Obrazacie wszystkich, zastanowcie sie co robicie, kiedys bedziecie tez dorosli i co bedzie jak mlodziez bedzie was traktowala jak starych piernikow. Ci ktorzy tak krytykuja szkoly (i to wszystkie) maja chyba jakies kompleksy. Czyzby nie było w miescie zadnej porzadnej szkoły????? Na pewno są tylko z uczniami jest troche gorzej. Sama jestem uczennica i widzę jaki poziom reprezentuje co niektorzy moi koledzy. Czasami mi za nich wstyd. Kochani to nie szkola i nauczyciele robia poziom, to my sami jestesmy za to odpowiedzialni, wiec wezmy sie lepiej do nauki, a dopiero pozniej krytykujmy
Powrót do góry
DISMASER
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Sty 2006 09:14:57    Temat postu: Re: ZSZ NIE JEST ZŁA I NIE TYLKO DLA NIE UKOW!!! Odpowiedz z cytatem

hej ja tam nic niemam do ZSZ Potrzeba nam fachofcow w roznych dziedzinach bez nich bysmy nie mnieli roznych zeczy mebli czy domow ale kazdy robi to co lubi anie ze rodzice karza (bo to sie robi zmusu a tak karzdy wybiera to co lubi!!!!). Cool
Powrót do góry
-
Gość






PostWysłany: Sro, 25 Sty 2006 15:30:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskutujecie ktora szkola jest lepsza ? ... wystarczy spojrzec na wyniki i osiagniecia, a wyjdzie ze I LO. Wiec nie ma o czym dyskutowac, poza tym ta rozmowa prowadzi do nikad ...
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 25 Sty 2006 15:42:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyniku w nauce to nie wszystko, liczy sie jeszcze co ten czlowiek soba reprezentuje, a nie zawsze idzie to w parze z wynikami w nauce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marysia
Gość






PostWysłany: Pią, 27 Sty 2006 07:56:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Jadzik masz kompleksy. Trzeba było się uczyć.
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 27 Sty 2006 08:45:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwiazanych z nauka na pewno nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 27 Sty 2006 11:26:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- napisał:
Dyskutujecie ktora szkola jest lepsza ? ... wystarczy spojrzec na wyniki i osiagniecia, a wyjdzie ze I LO. Wiec nie ma o czym dyskutowac, poza tym ta rozmowa prowadzi do nikad ...

artykuł mówi sam za siebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
avalanche




Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 35

PostWysłany: Pią, 27 Sty 2006 15:05:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

__ONLY_BLACK_ROSES__ napisał:
Shocked bylo nam dobrze ale przeciez Starostwo [nie wymieniajac po nazwiskach Rolling Eyes ] zapragnelo sobie zrobic z naszego budynku swoja siedzibe, Exclamation Shocked
o czym ty gadasz z tego co wiem to najpierw wyszedl projekt o likwidacji II LO a dopiero o przeniesieniu do tego budynku kilku wydzialow starostwa... a z drugiej strony to dla tych kilku klas chyba nie oplacalo sie utrzymywac calej szkoly... i budynek jest teraz ladny i wyremontowany . mogliby cos zrobic z nudynkiem po internacie medyka.. bo wyglada strasznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mareczek




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 166
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sob, 28 Sty 2006 01:11:59    Temat postu: Re: ZSZ NIE JEST ZŁA I NIE TYLKO DLA NIE UKOW!!! Odpowiedz z cytatem

DISMASER napisał:
hej ja tam nic niemam do ZSZ Potrzeba nam fachofcow w roznych dziedzinach bez nich bysmy nie mnieli roznych zeczy mebli czy domow ale kazdy robi to co lubi anie ze rodzice karza (bo to sie robi zmusu a tak karzdy wybiera to co lubi!!!!). Cool


ja nie wiem jaką Ty szkołę kończyłeś kolego, ale wiem że potrzebujesz szybkiego i gruntowego odswieżenia ortograficznych podstaw języka polskiego

Z poważaniem brodniczanin z krwi i kości
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 166
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sob, 28 Sty 2006 01:13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
Hej Jadzik masz kompleksy. Trzeba było się uczyć.


Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02106 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski