STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
co jest ze stronka SPARTY ?????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aris
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Lis 2004 10:17:26    Temat postu: co jest ze stronka SPARTY ????? Odpowiedz z cytatem

ciagle jest w przebudowie bujac sie tam stronka ma dzialac juz od zaraz Evil or Very Mad Mad



SPARTA LEGIA RODELKO
BRODNICA! CHELMZA! KWIDZYN!
Powrót do góry
chiniol
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Lis 2004 10:20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja tez jestem z lekka wkurzony ze nie ma stronki naszej strony...jedynie wyniki i tabelę mozna zobaczyc na stronie.....www.90minut.pl.....teraz kolejny mecz u siebie z Lipnem......musi byc zwycięstwo!!!!!
Powrót do góry
sp
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Lis 2004 16:22:25    Temat postu: niedługo będzie Odpowiedz z cytatem

ponieważ moj kolega robi ją od nowa i powinna być na dniach
Powrót do góry
behemot
Gość






PostWysłany: Czw, 04 Lis 2004 09:18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje, ze nie bedzie sie znowu ladowac pol godziny...
Powrót do góry
ART
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 12:24:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja słyszałem, że stronka Sparty będzie dopiero po zakończeniu tej rundy nie prędzej. No trudno trzeba czekać jeśli ma być fajna, żeby była taka jak elany albo drwęcy NML (obejrzyjcie sobie ją www.drweca.90minut.pl) Pozdrawiam.
Powrót do góry
as
Gość






PostWysłany: Nie, 07 Lis 2004 17:11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona jest w przebudowie, ale księga gości nadal dział http://www.prv.pl/kg/wypisz.php?id=109740
Powrót do góry
chiniol
Gość






PostWysłany: Nie, 07 Lis 2004 21:21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma co tam gadac..na pewno stronka sie pojawi....a niestety nasza sparta przegrala z lipnem fuck 2-1....no gdyby wygrala bysmy byli liderami......bo cuiavia inowroclaw przegrala...ale mamy tylko 2 punkty straty.....w nowym sezonie przydaly sie jakis lepszy napastanik......np Bała hehe......
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016845 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski