STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jazzowe zakonczenie lata

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tanek
Gość






PostWysłany: Pią, 17 Wrz 2004 08:02:24    Temat postu: Jazzowe zakonczenie lata Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na jazzowy wieczorek do baru "KAPSEL" w Jablonowie. Impreza odbedzie sie 18.09.2004 o godzinie 20.00
pozdrawiam,
Powrót do góry
behemot
Gość






PostWysłany: Nie, 19 Wrz 2004 11:50:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary, trzeba bylo szybciej zamiescic te informacje Crying or Very sad dzien przed to mozna sobie najwyzej w nosie podlubac... dlaczego o takich imprezach organizatorzy nie informuja ludzi wczesniej? za posrednictwem internetu, gazet, tv, radio (internetowego rowniez) mozna poinformowac wiecej osob niz rzucajac cicha informacje...
Powrót do góry
Tanek
Gość






PostWysłany: Pon, 20 Wrz 2004 14:17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

behemot napisał:
stary, trzeba bylo szybciej zamiescic te informacje Crying or Very sad dzien przed to mozna sobie najwyzej w nosie podlubac... dlaczego o takich imprezach organizatorzy nie informuja ludzi wczesniej? za posrednictwem internetu, gazet, tv, radio (internetowego rowniez) mozna poinformowac wiecej osob niz rzucajac cicha informacje...


Ja niestety nie mam na to wplywu, bo nie do mnie nalezy dzialalnosc marketingowa. Nie mozna byc jednoczesnie muzykiem, kierowca, fotoreporterem itp.
W kazdym razie jak zwykle atmosfera byla przednia. bawilismy sie do poznych godzin nocnych.
A jesli jestes zainteresowany, zorganizuj cos w Brodnicy, ja jestem gotow do wspolpracy.
Szersza notka na temat minionego - sobotniego koncerciku - ukaze sie niebawm w "Czasie Brodnicy"
pozdrawiam,
Tanek.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017298 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski