STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
chorobska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Pon, 12 Gru 2005 12:25:54    Temat postu: chorobska Odpowiedz z cytatem

chcialbym sie dowiedziec co myslicie na temat zlosliwych nowotorow? ciekawi mnie wasza reakcja na to gdyby ktos sie dowiedzial ze jest chory i musi przechodzic droge przez meke, nie tyle fizyczna (do czasu) co psychiczna, i mam prosbe: potraktujcie to powaznie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 12 Gru 2005 12:35:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, w tej chwili najwiekszy problem to trafic do szpitala bo raczej poziom leczenia raka w Polsce nie odbiega od ogolnie przyjetych standartow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MISTERY
Gość






PostWysłany: Pon, 12 Gru 2005 13:41:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie Polska jest w Europie krajem gdzie na raka rocznie choroje naj wiecej ludzi !!! To jest okropne.Ja osobiscie mysle ze gdy bym sie dowiedzial o tym ze mam raka to wcale bym nic nie robil , bo rak boi sie chemi i skalpela . A juz na pewno jesli byl by to rak glowy lub pluc. Wydaje mi sie ze jesli byl by w poczatkojacym stadium to warto sprobowac go zabic zanim on to zrobi z toba bo inaczej to mysle ze nie ma to sensu.
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 12 Gru 2005 18:24:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z doświadczenia wiem (kilka osób z mojego otoczenia miało złośliwe nowotwory), ze wszystko zależy od rodzaju raka i jego umiejscowienia... drugą kwestią jest trafienie lub wybór odpowiedniego szpitala onkologicznego... z tego co mi wiadomo to jeden z lepszych mieści sie w Gdańsku... profesjonalna i podobno Wink miła obsługa, która nie patrzy tylko kiedy dostanie "kopertę"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
go
Gość






PostWysłany: Pon, 12 Gru 2005 22:52:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że wszystko zależy od lekarza pierwszego kontaktu.Rozpoznana choroba w początkowym stadium jest bardzo wazna w przebiegu leczenia .Znam przypadek gdzie lekarz przez miesiąc leczył antybiotykami ból głowy (a to jest pożywka dla raka),aż wkońcu wysłał na badania do torunia a tam okazało sie ,że rak jest bardzo zaawansowany reszty możecie się domyśleć....
Powrót do góry
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Pon, 12 Gru 2005 23:27:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja teraz nie o raku ale o czyms innym. mnie leczyl lekarz chorob wewnetrznych Shocked na grype a okazalo sie ze mam zapalenie wyrostka i po tygodniu od razu mnie kroili heh malo brakowalo zeby sie rozlal i byloby zapalenie otrzewnej Evil or Very Mad ale coz jakos wyszlo ok Very Happy a i sam sie do szpitala zglosilem heh.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 12 Gru 2005 23:41:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za pogodny temat .... cieszcie sie zyciem poki mozna...
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 13 Gru 2005 01:44:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w polsce kuleje profilaktyka. w krajach rozwiniętych ludzie, w których rodzinach był rak w przeszłości, są poddawani rutynowym, systematycznym badaniom, bo są w tzw. podwyższonej grupie ryzyka. u nas wszyscy mają to w d***e.
niestety, zasmuca ilu młodych ludzi zapada na kolejne formy nowotworów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Gru 2005 08:48:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Posce nie ma wystarczajacych srodkow na prifilaktyke, cala sluzba zdrowia kuleje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ktos tam
Gość






PostWysłany: Wto, 13 Gru 2005 19:48:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie racje, ze w Polsce nie jest najlepiej jeśli chodzi o profilaktyke. Ale jesli chodzi o nowotwory, to każdy, nawet złośliwy, wczesnie wykryty jest uleczalny. A tak pozatym, jesli mozna plecić jakąś dobra klinike to polecam Centrum Onkologii w Warszwie, świetni specjaliści, dobra opieka pooperacyjna itp. Jeśli ktoś sie tam znajdzie, z wiadomą chorbą, odrazu cała rodzina zostaje przebadana (przynajmiej tak było w moim przypadku). Ale najważniejsze to niepoddawać się, spróbowac podjąc walkę. Uwierz, ze można pokonać nowotwór złośliwy!!!
Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020621 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski