STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co to ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wtr
Gość






PostWysłany: Wto, 13 Lip 2004 11:25:25    Temat postu: Co to ? Odpowiedz z cytatem

Witam. Maam neta z Eltronika i ostatnio coś nowego sie pojawiło w Moje miejsca sieciowe : Residential Gateway Device. To co to jest to Residential Gateway Device ??????? Question Question Question
Powrót do góry
Wicek
Gość






PostWysłany: Pon, 26 Lip 2004 20:54:05    Temat postu: Re: Co to ? Odpowiedz z cytatem

Wtr napisał:
Witam. Maam neta z Eltronika i ostatnio coś nowego sie pojawiło w Moje miejsca sieciowe : Residential Gateway Device. To co to jest to Residential Gateway Device ??????? Question Question Question


http://www.wellesley.edu/Computing/ResNet/Tips/univ-pnp.html
Powrót do góry
wtr
Gość






PostWysłany: Sro, 28 Lip 2004 10:31:14    Temat postu: Re: Co To? Odpowiedz z cytatem

Ja mówić po polsku Confused
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 28 Lip 2004 15:50:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam jestem z "Eltronik-a" zadowolony... Może dlatego, że dotychczas korzystałem z modemu... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
debian
Gość






PostWysłany: Sro, 28 Lip 2004 22:41:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MajsterBieda napisał:
A ja tam jestem z "Eltronik-a" zadowolony... Może dlatego, że dotychczas korzystałem z modemu... Wink


Nie wątpie że jestes zadowolony, net smiga Ci tak samo wolno tylko tyle że nie matwisz się o impulsy wię cmożesz sobie pozwolić na czekanie;)
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 29 Lip 2004 03:28:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd Ty gostek możesz wiedzieć z jaką prędkością "śmiga" mi net ? Korzystając z modemu ściągałem pliki z prędkościami od ok. 2kbps do 4,5kbps a teraz w 99,9 % przypadków mam od 14,3 do 15,1 kbps. Jest różnica ? Ja widzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014238 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski