STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Dość tego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol2
Gość






PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 09:42:09    Temat postu: Dość tego Odpowiedz z cytatem

Panie moderatorze proszę powstszymać tych swoich wszystkich kumpli,którzy znieważają postać Jana Pawła II w tym temacie pt."Kim jest dla mnie JPII "padają oszczerstwa pod adresem ludzi wierzących i naszego Wielkiego Papieża .

Z tak pieknego tematu ci pańscy znajomi zrobili bagno ,proszę aby posty nie dotyczące tematów wiodących były usuwane ,co sobie pomyślą ludzie przeglądający te strony jak ktoś o dźwięcznym ksywie Satan daje wykład o religi i stwierdza że JPII z małej liter był liberalny a cała dyskusja przerodziła się w atak na Kościół .

Po jakie licho stworzyłeś to forum człowieku aby tacy kolesie mogli opluwać Kościół ?

Rządam aby szanowano uczucia religijne na tym forum dość opluwania katolików przez krzykliwą mniejszość !
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 09:51:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto zniewaza, od razu ze ktos napisal kilka kontrowersyjnych uwag odnoście JPII nie znaczy ze go zniewaza. piszesz o tym aby posty nie dotyczace tematu byly usowane, ok rozumiem, ale sam czasami tego nie przestrzegasz. rzadasz szanowania uczyc religijnych. dobrze rozumiem, ale Ty szanuj uczucia innych wierzacych i niewierzacych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 10:00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sympatyczny użytkowniku, jak narazie to Ty prowokujesz pozostałych. Dotychczas nie było na tym forum tyle zamętu i tyle o kościele. Nie do końca jest mi znana Twoja misja w tych dyskusjach ale mam wrażenie, że chcesz wszystkich nawracać i pouczać. Wiara i polityka to bardzo drażliwe tematy, może lepiej ich nie poruszać. Przejżałem Twoje wpisy, wiekszość jest ubliżająca albo atakująca, skrywasz się pod kilkoma nazwami, prowokujesz dyskusje a teraz zwracasz się do mnie.
Moja rada jest taka, zarejestruj się i dyskutuj pod stałą nazwą, uwierz mi, użytkownicy potraktują Cię poważnie i wtedy Wasza rozmowa nabierze sensownej formy.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 10:11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMEN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 10:19:40    Temat postu: Re: Dość tego Odpowiedz z cytatem

karol2 napisał:
proszę aby posty nie dotyczące tematów wiodących były usuwane , cała dyskusja przerodziła się w atak na Kościół .

Po jakie licho stworzyłeś to forum człowieku aby tacy kolesie mogli opluwać Kościół ?

Rządam aby szanowano uczucia religijne na tym forum dość opluwania katolików przez krzykliwą mniejszość !


więc po pierwsze - Twoje posty byłbyby jednymi z najczęściej usuwanych poniewaz w znacznej większości tematów gdzie zabrałeś głos dyskusja zeszła na tematy dotyczące religii i kościoł i to za TWOJĄ przyczyną

po drugie - jesteś albo fanatykiem kościoła albo jego zagorzałym przeciwnikiem, to jwest trudno ustalic momentami. Stawiasz siebie i kościół w świetle poszkodowanych i skrzywdzonych przez cały świat, piszesz,ze obowiązkiem każdego jkatolika jest nawracanie niewierzących tzw "zbłąkanych owiedczek" ale nie można tego robić na siłe i zmuszać innych do rozumowania Twoim tokiem myślenia, każdy ma prawo do własnej wiary i wyrażania własnych poglądów więc nie narzucaj nikomu swoich

po trzecie szanuj u czucia innych a uwierz mi, że inni uszanują Twoje uczucia

KlonGroup napisał:
Moja rada jest taka, zarejestruj się i dyskutuj pod stałą nazwą, uwierz mi, użytkownicy potraktują Cię poważnie


zgadzam się z Administratorem... bedziesz wtedy bardziej wiarygodny a nizeli gość, gość3, karol2 i kilku innych nick'ów pod którymi się ukrywałes Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 10:28:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekam na odpowiedź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaro
Gość






PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 14:48:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuję się trochę winny bo to ja pojechałem z tymi zbyt głośnymi dzwonami na Łyska i chyba od tego się wszystko zaczęło. Przepraszam zatem Confused Parę lat już na karku mam więc powinienem był przewidzieć w jakim kierunku rozwinie sięten wątek
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 14:56:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaro, nie łam sie. Forum żyje swoim własnym życiem i nieprzewidywalne są ścieżki, które dany wątek sobie obierze Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2005 15:07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz mnie nic na tym forum nie zdziwi, szczegolnie gdy patrze na ostatni okres czasu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016052 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski