STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
WOŚP 2020
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Finały WOŚP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 16:06:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikuś proponije kupic sobie spory słoik np 5 litrów i tam pluć na orkiestrę skrycie. Jesteś do cna zepsutym człowiekiem bez współczucia , któremu pewnie nikt nigdy nie pomagał. zastanów sie czemu z twoim podejściem do zycia nik Ci nigdy nic nie dał. Włazicie w dupe Kaczkowi a plujecie na Owsiaka. Kompletna kpina.

Ostatnio zmieniony przez GajowyMarucha dnia Pon, 13 Sty 2020 18:22:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 16:26:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Mikuś proponije kupic sobie spory słik np 5 litrów i tam pluć na orkiestrę skrycie. Jesteś do cna zepsutym człowiekiem bez współczucia , któremu penie nikt nigdy nie pomagał. zastanów sie czemu z twoim podejściem do zycia nik Ci nigdy nic nie dał. Włazicie w dupe Kaczkowi al plujecie na Owsiaka. Kompletna kpina.


Wąż, jak możesz przetłumacz mi wypociny tego osobnika, w końcu jesteś dobry z polskiego. Cool

Ps. Gajowy, twoje denne animozje zostaw dla twojego pokroju osobników. Spuszczasz się bez pokrycia. Mi Owsiak nie zawadza. Byś miał większy ból du*y, informuję cię, że co roku wrzucam.

"Kaczkowi", kto to jest? Twój stary, czy kumpel z byłej pracy?
Cool

Proponować to ty możesz zmianę pozycji w łóżku swojej konkubinie. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 18:28:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spaliście w szkole to macie takie poglady nie przystajace do dzisiejszego świata, Europa idzie do przodu a Wy co chcecie stać w miejscu? Jak niechcesz nie pomagaj tylko wytłumacz mi po co plujesz? Nie umiesz inaczej Jadem w ludzi i wyzwiskami? Brak argumentów Wzorem waszego góru w sercu nienawiść, Wspólczuje takiej postawy to musi byc po jakiejś traumie? Proponuje moze wiecej się uśmiechać na początek, Warto by było sobie i innym udowdnic ze nie jest sie ciemnym ludem, Z tymi waszymi obrażąnkami jesteście lata świetlne do tyłu,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 18:34:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Spaliście w szkole to macie takie poglady nie przystajace do dzisiejszego świata, Europa idzie do przodu a Wy co chcecie stać w miejscu? Jak niechcesz nie pomagaj tylko wytłumacz mi po co plujesz? Nie umiesz inaczej Jadem w ludzi i wyzwiskami? Brak argumentów Wzorem waszego góru w sercu nienawiść, Wspólczuje takiej postawy to musi byc po jakiejś traumie? Proponuje moze wiecej się uśmiechać na początek, Warto by było sobie i innym udowdnic ze nie jest sie ciemnym ludem, Z tymi waszymi obrażąnkami jesteście lata świetlne do tyłu,


Pomagam bezdomnym, podatek z pitu idzie na chore dzieci, na WOŚP też wrzucam. A teraz wiesz, co ci konfabulancie-manipulancie powiem. Ssij i znikaj mi z oczu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ostatni_sprawiedliwy




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 29

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 20:08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Spaliście w szkole to macie takie poglady nie przystajace do dzisiejszego świata, Europa idzie do przodu a Wy co chcecie stać w miejscu? Jak niechcesz nie pomagaj tylko wytłumacz mi po co plujesz? Nie umiesz inaczej Jadem w ludzi i wyzwiskami? Brak argumentów Wzorem waszego góru w sercu nienawiść, Wspólczuje takiej postawy to musi byc po jakiejś traumie? Proponuje moze wiecej się uśmiechać na początek, Warto by było sobie i innym udowdnic ze nie jest sie ciemnym ludem, Z tymi waszymi obrażąnkami jesteście lata świetlne do tyłu,


Gościu nie wiem o co ci chodzi w tym poście. Mam dwa zwierzaki które panicznie boją się fajerwerków. Stąd moje pytanie, co zmieniło się w postanowieniach UM że wydało zgodę na ten halasliwy pokaz. Dwa tygodnie temu byli bardziej eko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 20:34:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z Fajerwekami 100% racji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 20:36:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
GajowyMarucha napisał:
Spaliście w szkole to macie takie poglady nie przystajace do dzisiejszego świata, Europa idzie do przodu a Wy co chcecie stać w miejscu? Jak niechcesz nie pomagaj tylko wytłumacz mi po co plujesz? Nie umiesz inaczej Jadem w ludzi i wyzwiskami? Brak argumentów Wzorem waszego góru w sercu nienawiść, Wspólczuje takiej postawy to musi byc po jakiejś traumie? Proponuje moze wiecej się uśmiechać na początek, Warto by było sobie i innym udowdnic ze nie jest sie ciemnym ludem, Z tymi waszymi obrażąnkami jesteście lata świetlne do tyłu,


Pomagam bezdomnym, podatek z pitu idzie na chore dzieci, na WOŚP też wrzucam. A teraz wiesz, co ci konfabulancie-manipulancie powiem. Ssij i znikaj mi z oczu.

jestem Pewien że kłamiesz. Jak reszta Pisowców.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wąż




Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 58

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 20:36:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wąż napisał:
mikee22 napisał:

Za te fajerwerki, by można było pomóc chociażby schroniskowi dla zwierząt, czy bezdomnym. Widać, kto tam rządzi. Absurd goni absurd.


"SCHRONISKOWI"? - Naucz się głąbie odmianów,bo nie mówisz po polskiemu!!!


Popraw jeszcze TU - niemoto!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 20:40:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wąż napisał:
Wąż napisał:
mikee22 napisał:

Za te fajerwerki, by można było pomóc chociażby schroniskowi dla zwierząt, czy bezdomnym. Widać, kto tam rządzi. Absurd goni absurd.


"SCHRONISKOWI"? - Naucz się głąbie odmianów,bo nie mówisz po polskiemu!!!


Popraw jeszcze TU - niemoto!!!


NIEMOTO, HEHE PAJACU, NAUCZ SIĘ SAM PISAĆ.

CO TO JEST NIEMOTO, LUB KTO?


Żeś zabłysnął, jak na kodomita przystało. Cool Laughing

Widzę, że Gajowego pisownia przypadła ci do gustu na tyle aż, że poszedłeś jego tropem. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wąż




Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 58

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 20:54:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:




CO TO JEST NIEMOTO, LUB KTO?




Spójrz w lustro!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Pon, 13 Sty 2020 20:57:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wąż napisał:
mikee22 napisał:




CO TO JEST NIEMOTO, LUB KTO?




Spójrz w lustro!!!


NIEMOTO. Laughing Laughing Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Finały WOŚP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021153 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski