STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co sądzicie o chwilówkach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Sro, 09 Sie 2017 12:53:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam nikogo kto brałby takie pożyczki, ale biorąc pod uwagę to ile firm jest w naszym rejonie, które zajmuja się pozyczkami to jest sporo osob , które je biorą ( nie wspominając już o tych internetowych ofertach....).

W końcu jakichś klientów muszą miec aby sie utrzymać. Jestem zdania,ze wszystko jest dla ludzi i wszystko z głową ale z chwilówkami trzeba uważać inaczej mozna wpaść w poważne tarapaty. Lepiej jest postarać sie o kredyt gotówkowy. Trochę wiecej formalnosci, czasami trzeba na niego poczekać. Jednak oprocentowanie o wiele niższe.
http://www.kredyty-gotowkowe.net/nasz-ranking.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
standek




Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 73

PostWysłany: Sro, 16 Sie 2017 05:45:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzić? Jest to pożyczka jak każda inna. Czy w gospodarce wolnorynkowej powinniśmy dawać monopol na pożyczanie pieniędzy jedynie bankom? Czy gdybyśmy dali taki monopol to czy wyszłoby to na dobre konsumentom końcowym? Moim zdaniem niem. Zwłaszcza, że jak się przejrzy poszczególne oferty, to widać doskonale, że chwilówki coraz śmielej konkurują pod względem kosztów z bankami. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić - zobacz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapisz




Dołączył: 26 Maj 2017
Posty: 21

PostWysłany: Pią, 13 Paź 2017 12:40:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy umie liczyć i porachuje co mu się opłaca. Ja jak muszę wolem wziac pożyczkę w banku. Dostałem 4 tysiaki bezprocentowej pożyczki rozłożonej na 24 raty. Jedyna opłata to prowizja banku. Spłacam sobie na luzie bezz żadnej napinki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nessa




Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 16 Paź 2017 18:45:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy bym się nie zgodziła i nie wzięła chwilówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moniczqa




Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 21 Lis 2017 12:17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie korzystałam z tych "wspaniałych" ofert, ale moi znajomi brali takie pożyczki. Poza tym, patrząc na to, ile tego typu firm otwiera się przed świętami, przed wakacjami/feriami/początkiem szkoły/nowym rokiem to chyba cieszą się całkiem dużym powodzeniem.
Mnie skutecznie odstraszyło, kiedy sama zainteresowałam się tym tematem i poszłam do takiego punktu po szczegóły oferty. Wszystko wyglądało dobrze, dopóki nie dowiedziałam się ile będę musiała spłacić i to w dość krótkim czasie. Od tej chwili unikam takich propozycji. Czasami z ciekawości oglądam reklamy, żeby wiedzieć co w trawie piszczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafalszrajnert




Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią, 24 Lis 2017 11:40:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbut duże oprocentownie, nie bierz, są łątwiejsze metody pozyskania finansowania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Nie, 26 Lis 2017 01:55:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja brałem szybkie pożyczki,spłaciłem i żyje jest powiedzenie"kto nie ma folty zostaje piratem"
uważam,że karta lojalnościowa jest większym złodziejstwem<k***a nie dostałem jebanego świerzaka k***a >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 26 Lis 2017 13:15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:
ja brałem szybkie pożyczki,spłaciłem i żyje jest powiedzenie"kto nie ma folty zostaje piratem"
uważam,że karta lojalnościowa jest większym złodziejstwem<k***a nie dostałem jebanego świerzaka k***a >
świerzaki nie szkodzą na finanse domowe a oddanie 2 razy tyle co się brało już tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 26 Lis 2017 13:21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie tego nie rozumieją, nie czytają drobnego druku, podczas umowy, albo informacji podczas reklam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lorrinegehrhardt




Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 2
Skąd: Rakszawa

PostWysłany: Sro, 29 Lis 2017 03:08:53    Temat postu: Zastanów się Odpowiedz z cytatem

Kredyty są dla bogatych. Przecież te firmy nie dają nic za darmo, a później trzeba płacić. Zastanów się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Czw, 25 Paź 2018 12:03:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam nie mam takiego negatywnego nastawienia do takich pożyczek jak wiele osób tutaj. Jestem zdania,ze każda pożyczka moze byc narzędziem, z którego umiejętne ręce mogą skorzystać i jeszcze na tym zarobić.

Akualnie największe biznesy zostały stworzone włąśnie na kredytach. Nieodpowiednie dofinansowanie jest często przyczyną upadku wielu nowych start upów.
http://brief.pl/artykul,4095,brak_budzetu_glowna_przyczyna_niepowodzen_startupow_skad_pozyskac_brakujace_srodki.html
Nie jestem obeznany w temacie pożyczek prywatnych, ale jakby miały tak tragiczne warunki to nikt by ich nie pożyczał. A jak wiadomo chętni się znajdują.


Ostatnio zmieniony przez juliusz dnia Nie, 11 Lis 2018 10:11:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
styl0wa




Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 05 Lis 2018 19:27:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to jakies nieporozumienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adambart




Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sro, 22 Maj 2019 07:42:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawde zależy od tego jak podchodzimy do kwestii takich prywatnych pożyczek oraz czy będziemy mieli pieniadze na spłatę pożyczki. Jeśli wiemy, ze poradzimy sobie ze spłatą pożyczki w 100% to można sie nad pożyczka w firmie prywatnej zastanowić.

Szczególnie, ze pożyczka prywatna to
możliwość uzyskania finansowania praktycznie od razu na konto
brak formalności
wiele firm nie sprawdza bik czy krd
jak również jeśli jesteśmy nowymi klientami, to w wielu firmach możemy liczyć na pożyczkę za darmo bo takie opcje pożyczkowe są przygotowane dla nowych klientów firm ( obecnie jest duża konkurencja na rynku pozyczek, tak wieć firmy robią wszystko aby przekonać do siebie klientów).
http://nadwisla24.pl/2017/07/11/wady-i-zalety-pozyczek-przez-internet/

Poczytaj sobie o zaletach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022137 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski