STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zabiegi laserem w Brodnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emso




Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 22 Lut 2015 15:59:43    Temat postu: Zabiegi laserem w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Witam,

orientuje się ktoś czy w Brodnicy oferuje się laserowe usuwanie przebarwień? Salonów kosmetycznych jest bardzo dużo, jednak te lasery kosmetyczne bywają za słabe na taki problem, mimo że kosmetolodzy zapraszają na zabiegi.. które nie dają efektów, a kosztują majątek. Czy ktoś usuwał sobie przebarwienia pohormonalne laserem, jeśli tak to gdzie? Jeśli nie w Brodnicy to może w okolicach?
Dodam, że dermoroller i kwasy silnie złuszczające nie pomagają, więc pozostaje mi laser.

Pozdrawiam;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 08 Mar 2016 07:56:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak można, jest wszystko w tym salonie urody, spa, koemetyczce w którym/której za głupich ma się forumowiczów i zakłada się Temat na forum żeby reklamować ten przybytku Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Donia-jimmy




Dołączył: 13 Maj 2016
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 01 Cze 2016 09:50:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gabinecie na ul Tylnej Pani Wątorskiej wykonują tego typu zabiegi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 01 Cze 2016 13:18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254, oj tam, zebrało się kilku Rumunów z laserami w breloczkach, założyli SPA i mają takiego Emso od brudnej roboty.RazzVery Happy

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankaO




Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 57

PostWysłany: Nie, 12 Cze 2016 10:16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy Cię to urządzi ale sama jeździłam na zabiegi usuwania przebarwień do Płocka do gabinetu Laser de Lux. Oczywiśćie nie tylko po to bo studiowałam tam zaocznie tak wiec przy okazji zrobiłam sobie również laser. W salonie mają najnowocześniejsze lasery ( palomar - chyba tak sie to pisze).
Efektu po jednym zabiegu nie oczekuj. Najlepiej zapisać sie na kilka zabiegów. Wtedy dopiero coś widać. Sama jestem zadowolona bo przebarwienia znikły praktycznie wszystkie. Tutaj daję kontakt: http://www.laserdelux.pl/plock/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
astera




Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 37

PostWysłany: Wto, 21 Maj 2019 06:48:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laser może służyc do usuwania:
piegów,
znamion barwnikowych,
plam wątrobowych,
plam starczych,
przebarwień potrądzikowych,
przebarwień posłonecznych i po opalaniu w solarium,
i innych.

Sama ostatnio zdecydowałam sie na taki zabieg, miałam spore przebarwienia na twarzy, ktore były spowodowane nierozwaznym opalaniem się. No i duże znaczenie ma tutaj równiez moj wiek. Z czasem zauważyłam, ze przebarwień na twarzy mam coraz więcej....
https://artdermaclinic.pl/blog/65-do-czego-wykorzystuje-sie-laser-co2 Poczytajcie sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014501 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski