STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Odzież XXL

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin42




Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 82

PostWysłany: Pią, 06 Lip 2018 08:14:10    Temat postu: Odzież XXL Odpowiedz z cytatem

Jak to u was wygląda, też macie problemy ze znalezieniem odzieży w rozmiarze XXL lub XXXL? Mam wrażenie, że sieciowe sklepy zupełnie pomijają takich klientów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 06 Lip 2018 11:03:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj do KIK, tam mają często ciuchy dla puszystych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wwwm




Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 99

PostWysłany: Pon, 09 Lip 2018 09:12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście możesz sprawdzić w tym sklepie, o którym kolega wyżej tutaj napisał.
Generalnie dużo tego mają w sieci - tam w zasadzie nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej ilości i jakości odzieży.
Cenowo - jest zróżnicowanie, zależy od marki, od materiału, od jakości - czyli mniej więcej jak wszędzie.
Są też sklepy dedykowane jak np Modny Duży Pan, z kolekcją odzieży dedykowaną właśnie osobom w rozmiarze XXL i większym.
Tutaj na przykładzie koszul: https://modnyduzypan.pl/12-koszule


Ostatnio zmieniony przez wwwm dnia Wto, 31 Lip 2018 09:03:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JanekT




Dołączył: 09 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 09 Lip 2018 14:51:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest sporo miejsce, gdzie można kupić taką odzież wystarczy poszukać Very Happy W sieciówkach typu Zara itd. może być ciężko, bo tam nawet zwykły facet czuje się jak olbrzym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konfronta




Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 20

PostWysłany: Sro, 05 Gru 2018 19:25:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam wrażenie że pomijają chudzielców, rozm. 34/XS jest trudniej znaleźć niż XXL Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Prometeusz




Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 10 Gru 2018 10:44:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście potrafili się dobrze odżywiać, to nie mielibyście problemu. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
An_na




Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 41
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 18 Gru 2018 10:50:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepy pomijają i XXL i XXS. Takie rozmiary im nie schodzą, więc nie bawią się w produkcję czy sprowadzanie takich rozmiarów. Na szczęście jestem w tej rozmiarówce, która najczęściej pojawia się w sieciówkach Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anna27




Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 48

PostWysłany: Sro, 10 Kwi 2019 12:55:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem... Duze sieciówki faktycznie pomijają takie ubrania i trudno jest w nich znaleźć ubrania o takiej rozmiarówce ale wystarczy zajrzeć sobie do mniejszych sklepów stacjonarnych czy też sklepów internetowych. I tam raczej już nie będzie problemu ze znalezieniem dla siebie wiekszych rozmiarów.
W mojej rodzinie jest osoba, która nosi taki niestandardowy rozmiar i jakoś nie ma problemów ze znalezieniem ciuchów przez internet. https://www.openwear.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016078 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski