STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wielki sukces PISIORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 313, 314, 315  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sro, 13 Mar 2019 19:00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjarecki napisał:
oj tam zaraz się dorwał Very Happy To tylko kolejny dyrektor haha Też mogliśmy wystartować w konkursie jak któryś mi tam niedawno pisał a propos NBP.
Ale zaraz zaraz był w ogóle jakiś konkurs? Very Happy
Stanowisko w marketingu w PGNiG - faktycznym monopoliście na naszym rynku musi być bardzo wymagające i stresujące Smile


Tak samo, jak w twoim przypadku, ujadanie tutaj też jest bezstresowe. A ty specjalisto od hejtu, jaką masz specjalizację? O jednej już wiemy. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 13 Mar 2019 19:04:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie nadaje , z pisu nie jestem ....

Masz racje ta pani powiedziała że za 6000 pracuje złodziej albo idota ....
w kontekscie pracy w rządzie dla tego pisiewicze dostawały kase pd stołem b im sie po prostu ,, należało'' Laughing
Po czym ,, oddali '' kase do caritasu ( kto to widział ?) Laughing Laughing Laughing
później pod ,, publiczkę '' obniżyli sobie kase i teraz ..... pracują za 6000

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sro, 13 Mar 2019 21:03:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
jjarecki napisał:
oj tam zaraz się dorwał Very Happy To tylko kolejny dyrektor haha Też mogliśmy wystartować w konkursie jak któryś mi tam niedawno pisał a propos NBP.
Ale zaraz zaraz był w ogóle jakiś konkurs? Very Happy
Stanowisko w marketingu w PGNiG - faktycznym monopoliście na naszym rynku musi być bardzo wymagające i stresujące Smile


Tak samo, jak w twoim przypadku, ujadanie tutaj też jest bezstresowe. A ty specjalisto od hejtu, jaką masz specjalizację? O jednej już wiemy. Cool
Chamstwo to tu kilka osób reprezętuje w tym lepszym torcie czy jakos tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjarecki




Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 42

PostWysłany: Sro, 13 Mar 2019 22:13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mike22 czy jak Ci tam kolego
Tak mi się coś wydaje jak czytam Twoje wpisy, że Ty średnio kumasz co czytasz i piszesz. Bo Twoje odpowiedzi są z reguły lekko bez sensu i nie na temat. Nawet nie próbujesz musnąć swoim intelektem wątku którego post dotyczy. Zaskocz nas kiedyś
Ja nie hejtuję, tylko robię sobie żarty.

A co do fenrira to co ma brat bieńkowskiej do niej samej?
Ach zapomniałem, że "Pan karze grzechy ojców na synach do trzeciego, a nawet czwartego pokolenia".
No tak to teraz to co piszesz ma sens Very Happy Nie zapomnij skrobnąć do księcia Harrego informując że ojciec Megan to alkoholik.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2019 05:35:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjarecki napisał:
Mike22 czy jak Ci tam kolego
Tak mi się coś wydaje jak czytam Twoje wpisy, że Ty średnio kumasz co czytasz i piszesz. Bo Twoje odpowiedzi są z reguły lekko bez sensu i nie na temat...


Co się dziwisz? Dzbany nie kumają!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2019 08:55:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sąsiad napisał:
jjarecki napisał:
Mike22 czy jak Ci tam kolego
Tak mi się coś wydaje jak czytam Twoje wpisy, że Ty średnio kumasz co czytasz i piszesz. Bo Twoje odpowiedzi są z reguły lekko bez sensu i nie na temat...


Co się dziwisz? Dzbany nie kumają!


Grunt, że ty kumasz Młotku-Sąsiad-Wąż z dwoma kontami na przemian. Cool


Ostatnio zmieniony przez mikee22 dnia Czw, 14 Mar 2019 09:05:59, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2019 08:57:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjarecki napisał:
Mike22 czy jak Ci tam kolego
Tak mi się coś wydaje jak czytam Twoje wpisy, że Ty średnio kumasz co czytasz i piszesz. Bo Twoje odpowiedzi są z reguły lekko bez sensu i nie na temat. Nawet nie próbujesz musnąć swoim intelektem wątku którego post dotyczy. Zaskocz nas kiedyś
Ja nie hejtuję, tylko robię sobie żarty.

A co do fenrira to co ma brat bieńkowskiej do niej samej?
Ach zapomniałem, że "Pan karze grzechy ojców na synach do trzeciego, a nawet czwartego pokolenia".
No tak to teraz to co piszesz ma sens Very Happy Nie zapomnij skrobnąć do księcia Harrego informując że ojciec Megan to alkoholik.


Zapytałem, w czym ty się specjalizujesz? Twoje dywagacje zostaw na później, chyba, że masz problem z czytaniem. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjarecki




Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 42

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2019 11:29:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majki skoro żona posłowi Pięcie z PIS wybaczyła, że chciał wielokrotnie zapłodnić inną kobietę to ja Tobie również wybaczam te osobiste uwagi Smile
Trzymaj się kolego Smile
ps
a moja profesja to zawodowy bezrobotny, po 8 klasach podstawówki. Po stylu pisania powinieneś rozpoznać. Specjalizuję się w obskakiwaniu wszystkich możliwych mopsów i gopsów w celu pobierania zasiłków. Smile
Dodam też że nie wyciągam 30 tyś na miesiąc jak Bochenek nowy dyrektor marketingu w PGNiG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2019 11:50:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjarecki napisał:
Majki skoro żona posłowi Pięcie z PIS wybaczyła, że chciał wielokrotnie zapłodnić inną kobietę to ja Tobie również wybaczam te osobiste uwagi Smile
Trzymaj się kolego Smile
ps
a moja profesja to zawodowy bezrobotny, po 8 klasach podstawówki. Po stylu pisania powinieneś rozpoznać. Specjalizuję się w obskakiwaniu wszystkich możliwych mopsów i gopsów w celu pobierania zasiłków. Smile
Dodam też że nie wyciągam 30 tyś na miesiąc jak Bochenek nowy dyrektor marketingu w PGNiG


No tak, masz rację. Zapomniałem, że tylko ludzie z obozu rządzącego okupują wysokie stanowiska, a reszta partii sprzedaje w warzywniaku i od lat stara się o posady... Pewnie, wystarczy tylko iść do mops-u i panie już robią ci przelew na konto, wszystko idzie gładko i bezstresowo. Widzę, że u ciebie wszystko to proste i oczywiste. Plus za ironię. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjarecki




Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 42

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2019 12:42:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście (i niestety dla Polski), że wszyscy podobnie robili, w tym PO i PSL ale w końcu to jest forum poświęcone osiągnięciom rządzącego PIS Smile Pozostałych będziemy rozliczać jak będą u władzy.
Poza tym PIS szedł do wyborów z określonymi hasłami i miał zdecydowanie walczyć z takimi zjawiskami a jest na odwrót i bije w tym wszystkich poprzedników na głowę (ale to oczywiście subiektywne odczucie).
Jak ja bym był Ziobrą to bym w życiu swojej żony nie zrobił dyrektorem (też chyba marketingu a propos) w państwowej spółce bojąc się reakcji społecznej.
No ale jak widać czują się tak pewnie że nawet pozorów nie próbują zachować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2019 12:58:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjarecki napisał:
Oczywiście (i niestety dla Polski), że wszyscy podobnie robili, w tym PO i PSL ale w końcu to jest forum poświęcone osiągnięciom rządzącego PIS Smile Pozostałych będziemy rozliczać jak będą u władzy.
Poza tym PIS szedł do wyborów z określonymi hasłami i miał zdecydowanie walczyć z takimi zjawiskami a jest na odwrót i bije w tym wszystkich poprzedników na głowę (ale to oczywiście subiektywne odczucie).
Jak ja bym był Ziobrą to bym w życiu swojej żony nie zrobił dyrektorem (też chyba marketingu a propos) w państwowej spółce bojąc się reakcji społecznej.
No ale jak widać czują się tak pewnie że nawet pozorów nie próbują zachować.


Taka mała dygresja, forum nie jest poświęcone PiS-owi, a jednostkowy temat dotyczący obecnej władzy. Są inne fora, które specjalizują się tylko i wyłącznie w sprawach politycznych. Piszesz, że Ziobro to i tamto, to wytłumacz mi taką samą zależność na naszym lokalnym podwórku. Mogę takich przykładów sporo podać, aż wręcz do obrzydzenia. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 16 Mar 2019 09:59:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro polska prokuratura zajmuje się obroną osób, których dotyczy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, to oznacza że w naszym kraju nie ma obecnie organu państwa zdolnego skutecznie wykonywać zadania śledcze w odniesieniu do osób wysoko postawionych w partii rządzącej
O to chodzi w sądach? W tej reformie?
"W sprawie „Birgfellner kontra państwo PiS” widać jak w soczewce patologię systemu stworzonego przez Kaczyńskiego. Upartyjnione służby i prokuratura zrobią wszystko, by ochronić bossa. Każdy ma tu „trzymanie” na każdego. Niezależnych instytucji brak. Nikt się nie wychyli, bo za to kara jest jedna – odsunięcie od państwowych posad, „złotych spadochronów” i mandatów poselskich.
Tak działa państwo mafijne.".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 18 Mar 2019 14:15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kolejny mały sukces ....
Kierowca burdzińskiego zapierdalał 98km/h na ograniczeniu do 50 ..
I został za to pouczony przez policjantów 😂😂😂
Z drugiej strony kierowca tocha może jeździć na bombach bez uprawnień to dlaczego inny piesek durnej zmiany nie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjarecki




Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 42

PostWysłany: Wto, 19 Mar 2019 07:55:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukcesów jest o wiele więcej np. ten, że administracja skarbowa zatrudnia 9 kapelanów na stanowiskach specjalisty z pensją nawet do 5,9 tyś zł brutto + dodatki stażowe itp. Kapelani nie stawiają się w pracy, nie podpisują lit obecności - bo nie muszą Smile
A wojsku jest 132 kapelanów, w Policji 11 (a społecznie aż 170 - Smile, straż graniczna 19, a wojska obrony terytorialnej docelowo mają mieć 70 kapelanów.


Albo inny sukces. Prokurator z NML (z dobrej zmiany oczywiście) został sędzią i po kilku tygodniach prezesem sądu w Działdowie. I co można? Można. Czy to zamach na niezależność sądów? Nieeeee skądże. Przecież konstytucji nikt nie zmienił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Wto, 19 Mar 2019 10:10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjarecki napisał:
Sukcesów jest o wiele więcej np. ten, że administracja skarbowa zatrudnia 9 kapelanów na stanowiskach specjalisty z pensją nawet do 5,9 tyś zł brutto + dodatki stażowe itp. Kapelani nie stawiają się w pracy, nie podpisują lit obecności - bo nie muszą Smile
A wojsku jest 132 kapelanów, w Policji 11 (a społecznie aż 170 - Smile, straż graniczna 19, a wojska obrony terytorialnej docelowo mają mieć 70 kapelanów.


Albo inny sukces. Prokurator z NML (z dobrej zmiany oczywiście) został sędzią i po kilku tygodniach prezesem sądu w Działdowie. I co można? Można. Czy to zamach na niezależność sądów? Nieeeee skądże. Przecież konstytucji nikt nie zmienił.


Kapelan w każdej gminie i starostwie, w każdym banku, aptece, cukierni, w markiecie i na stacji benzynowej itd...!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 313, 314, 315  Następny
Strona 219 z 315

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.063382 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski